Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsibancsi, Módosítva: 2016. január 1.

Kategória:   Tusfürdők

A frissítő illatú Balea krémtusfürdő a hatékony ápolótejnek és grapefruit kivonatnak köszönhetően a sima és puha bőr érzetét nyújtja.

A polyfruktol hidratáló formulája segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát és megvédi a kiszáradástól.

barbimariposa

2016. augusztus 11.

A tesóm hazahozott egyszer egy ilyen tusit, borzalmas "illatú" szerintem. Sosem jöttek be a citrusos illatok, ez számomra büdös, nem illatos. Sosem fürdenék ezzel a tusfürdővel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

sterlingsilver

2015. augusztus 24.

Imádom :D Még most is nagyon szeretem :) Amikor csak tehetem betárolok belőle/belőlük :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Dori1997

2015. április 19.

A szokásos hatást kaptam, az illatát imádtam! Friss és üde lettem tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 19.

A szokásos hatást kaptam, az illatát imádtam! Friss és üde lettem tőle!

BogyooTomoko

2015. február 10.

Nem tudok rosszat mondani róla. Nagyon régóta használom teljes megelégedettséggel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

Xinezia

2015. február 5.

Nincs az a Balea tusfürdő, amelyikről bármilyen rosszat is tudnék mondani. Első osztályú termék, az illata csodálatos, az állaga első osztályú, igen kevés is elég belőle. Minden Balea tusfürdőt imádok, legszívesebben mindegyikből tartanék itthon egy-egy flakonnal :) Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

kendahajadra

2014. október 9.

Finom, friss az illata, szerettem. Párszor kipróbáltam zuhanyzáshoz is, de a kissé barátságtalan összetevők miatt inkább pedikűrözésnél használtam el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 9.

AnnaPanka

2014. szeptember 22.

Nagyon jó illata van szerintem, jó volt vele fürdeni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Nagyon jó illata van szerintem, jó volt vele fürdeni. :)

Opille

2014. szeptember 6.

Csak nyári kiadás volt? Épp most tusizok vele, még a nyáron vettem pár Balea tusfürdőt és rá csak most került a sor:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 6.

dora_beata

2014. szeptember 6.

Imádtam, remélem később majd lehet még kapni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Imádtam, remélem később majd lehet még kapni

veruka

2014. március 1.

Nagyon szerettem, remélem újra kapható lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 1.

Nagyon szerettem, remélem újra kapható lesz.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol