Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Tusfürdők

Az értékes ápoló tejet és pitaya kivonatot tartalmazó tusfürdő gondoskodik a selymesen puha bőrérzetről, és illatával kényezteti az értékeket.A hidratáló poly-fruktol megvédi a bőrt a kiszáradástól.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

maow

2015. január 24.

Jó illata van, az ára is remek, amúgy semmi extra hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

Jó illata van, az ára is remek, amúgy semmi extra hatás.

lavander

2014. január 18.

Még régen volt belőle ilyen mini utazós változatom. Édes illata volt, hozta a megszokott Balea minőséget.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 18.

Tyuki

2013. november 19.

Ez volt az első Baleás tusfürdőm még jó pár éve, így neki köszönhetem, hogy megismertem és megszerettem ezt a márkát! Az illata a mai napig az eszembe jut, ha ránézek, most is érzem :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Holdfény

2013. november 5.

Mielőtt természetes tusfürdőkkel kezdtem zuhanyozni, ő volt a kedvencem. Az illata már önmagában csillagos 10-es, felejthetetlen, megismételhetetlen, egyszerűen tökéletes. Imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

firea

2013. április 3.

Kellemes illatú, jól habzó tusfürdő, és az ára is nagyon jó. A múlt héten vettem vagy négyféle illatút belőle. Nálunk az illat dönti el, hogy jöhet-e, vagy sem, így végigszagolgattuk a gyerekekkel a választékot, és ez is a nyerők közé tartozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

lilielli

2013. március 18.

Imádtam az illatát!! Miért kellett ezt a tusfürdőt megszüntetni?? Bár a dezodorja még kapható nálunk. Árban szuper volt, olcsó és jó minőségű.!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 18.

alfie21

2013. március 6.

Őt már megszüntették? Csak, mert sehol sem lehet kapni, legalábbis, ahová én megyek,ott sosincs. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 6.

villers

2013. február 10.

Egyszerűen imádom az illatát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 10.

Egyszerűen imádom az illatát :)

Wyctorie

2012. november 11.

Baleás tusik közül talán ez jött be eddig a legjobban illatra, ha tartósabb lenne, ő lehetne a nagy Ő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

G

2012. szeptember 3.

Ezt a Balea tusfurdot is kiprobaltam, es tetszett. Nem szaritotta ki a borom, az illata kellemes, es valameddig erezni is zuhanyzas utan, szep a csomagolasa es jo arban van. Tobb tusfurdot is ki fogok ettol a markatol probalni, mert az eddigiek jobban bevalltak, mint a dragabb tarsaik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.