Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: bbertie, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Az innovatív friss gél formula értékes olajatgyöngyöket és kivonatokat taralmaz, mely a bőrt extra adag nedvességgel látja el, és védi a kiszáradástól. PH-semleges.

Reese

2016. szeptember 17.

Nekem nem habzik. Nem jó érzés úgy fürdeni, hogy egy olajos cuccot kensz magadra, ami nem is habzik. Nem éreztem magam tisztának. Viszont teljesen rendbe tette az ekcémásra száradt bőrömet a fantasztikus klóros csapvíztől.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Timibaba27

2012. február 20.

Szeretem a Balea tusfürdőket, és ennek van talán a legjobb állaga. Nem az a híg, könnyen folyós, hanem tényleg olyan gél szerű. Nem szárítja a bőrt, az illata tovább tart mint a többinek, nekem grapefruitos van, a vanília-jázmin nem igazán tetszett. A gyöngyöknek nem sok szerepe van inkább dizájn elem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

Ancsi78

2011. december 4.

Volt ilyenem. Egynek elmegy. Első ránézésre jópofa, de semmi extra. Egy abszolút átlagos tusfürdő. Nem vettem újra, valószínűleg nem is fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 4.

nitavondee

2011. szeptember 27.

a célnak megfelel de nekem nem tetszett az illata, alig vártam h. elfogyjon, tipikus wc illatosítós citrom illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 27.

BabyDoll

2011. szeptember 4.

Jé, ami olcsó, az lehet jó is! Nekem bevált, jázminos vaníliás illatban használom. Az állaga olajos, csúszós, géles, lágy - jó értelemben. Nem szárítja a bőrömet, puhává teszi, az értékes(?) olajgyöngyöknek nincs sok funkciója, azonnal elolvadnak, vagy inkább úgy írom, hogy egybeolvadnak magával a tusfürdővel. Az összetevői, hmm, maradjunk annyiban, hogy nem természetes anyagokról beszélünk, sajnos, de az ár-érték arány remek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

narancsfavirág

2011. augusztus 28.

Nekem jó tapasztalatom volt vele. Hidratálta a bőrömet, és az illata is nagyon tetszett. Valószínűleg a család többi tagjának is, mivel igen gyorsan elfogyott. :)
Bár a kis kék gömböcöket nem tudtam benne mire vélni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 28.

Bár a kis kék gömböcöket nem tudtam benne mire vélni...

bbertie

2011. augusztus 17.

Az illata miatt vásároltam, de szerintem teljes pénzkidobás volt. A bőröm szinte ragadt tusolás után és vörösen égett. Hát ez nem jött be. Nem ajánlanám senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 17.

Hidratálók: Glycerin, Lactose

Forrás: ITT

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.