Balea

Ár:   450 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 3.

Kategória:   Tusfürdők

Tusolókrém gyömbér és citrom illattal.

netti1990

2019. március 10.

Jó illata volt,de sokáig nem lehetett érezni a bőrömön zuhanyzás után.Jól habzott,jól tisztított,nem szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Csipetke

2018. február 12.

Még tavaly nyáron használtam, és nagyon nagyon szerettem az illatát. Most is úgy megszaglásznám, hogy felidézzem a nyári emlékeket ebben a borongós hideg időben. Friss illata volt imádtam használni. Nem szárította a bőrömet. Kellően habzott is. Szuper kis termék volt. Szeretem a gyömbér illatát és érdekes mert alapba a gyömbér nekem olyan karácsonyi illat de a citrom illatával friss és nyárias lett. Ha lehetne kapni én tuti újra venném megint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Dius1991

2017. június 29.

Én is akciósan vettem meg, gondoltam néhanapján felváltom a másik tusfürdőmet. Nekem ő annyira nem vált be, nem habzik kellően, az illata sem marad meg a bőrömön. Elhasználom, de nem venném meg újra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

mekhrba

2017. június 29.

Nagyon frissítő illata van, szeretek vele zuhanyozni. Jól habzik, nem szárít. Remek ár-érték arányú, ahogy a többi Balea tusfürdő is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

kalmaniki

2017. május 16.

Kiárusítják, így 175 Ft-ért jutottam hozzá. Az illata nagyon frissítő, nyárra tökéletes lesz, most még nincs hozzá elég meleg számomra, így csak 2-szer használtam. Nem szárítja a bőrömet, jól habzik, a csomagolása viszont nem a legpraktikusabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

grd39

2017. május 8.

Nyáron biztos hangulatosabb lett volna, de sajnos tél közepén talált rám. Az illata tetszett, de nem volt túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

Biacska

2017. március 24.

Nagyon nehezen használtam el, mert nem szerettem a végére már az illatát. Nyáron még elment, de amint hűvösebb lett, nem tudtam használni. Felmosóvizbe öntögetve használtam a végét el. Amúgy a végén már éreztem benne egy gyógyszeres mellékillatot is. Nem volt a legjobb, egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

tgerika74

2017. március 15.

Ennek a tusfürdőnek végre jó illata van, nem annyira szintetikus, mint a többi Balea tusfürdőnek. És ez tényleg ápolja is a bőrömet. Ez nem egyszer használatos lesz, ezt újra fogom venni, sőt, ha van még többféle duschlotion is, azokat is kipróbálom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 15.

Zaynab

2017. január 23.

Nekem nem tetszik az illata. Az állaga oké, bár a lotion jellege miatt gyorsan fogy.
Az illata számomra nem tetszetős, de ez egyéni probléma (mivel az illata egy régi ismerősöm illata, egy-az-egyben ezt éreztem rajta), szóval amikor először használtam, már akkor azonnal megállapítottam, hogy ez a régi ismerősöm illata és emiatt én nem szeretem használni.
Persze elfogyasztom a maradékot, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 23.

Persze elfogyasztom a maradékot, de újra nem veszem.

nemethanna196

2017. január 14.

Valamiért erről a tusiról a lime-os Sió jut eszembe, pedig nem sokban hasonlítanak, na mindegy... Lehet azért fonódott össze a kettő a fejemben, mivel míg a limonádé-szerű Sió a kedvenc üdítőm, addig ez a tusfürdő a kedvenc frissítő hatású fürdőtermékem.
Az illat alapját ugye a citrom és a gyömbér adja, ezek alapvetően külön-külön is nagyon kedvesek számomra, hát mennyire isteniek akkor együtt! Nem túl hétköznapi illatkombináció, az utó illatának van egy kis szúrós, maszkulin beütése, de én nagyon kedvelem. Reggeli tusoláshoz használom, mindig feldob, igazi energiabomba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Színezék. Barnás sárga.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.