Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2019. január 3.

Kategória:   Tusfürdők

Krémes tusfürdő sárgabarack és orchidea illattal. Vegán termék.

Szucsnori

2019. október 24.

Nagyon jó az illata, jól habzik, nem szárit, sőt még hidratál is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

Nagyon jó az illata, jól habzik, nem szárit, sőt még hidratál is.

Sisszy

2019. október 1.

Kellemes illatú, jól habzó, de nem szárít. Hozza a szokásos balea minőséget, jó kis nyári tusi volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Irudi

2019. július 24.

Megvettem a termékcsalád többi tagjával együtt, mert a szilvás egyszerűen lenyűgöző volt, gondoltam, hátha ilyen a többi is.
Sajnos ez a tusfürdő nem volt ilyen sikeres nálam :/
Bár nem szárítja a bőrt, mint a dinnyés, és szépen tisztít is, az illata nekem egyáltalán nem barackos, sokkal inkább narancsos.
Elhasználom, mert végülis kibírható, de újravenni nem fogom.
(Vagy elteszem a szekrénybe, és Karácsony tájékán veszem újra elő.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Sajnos ez a tusfürdő nem volt ilyen sikeres nálam :/
Elhasználom, mert végülis kibírható, de újravenni nem fogom.
(Vagy elteszem a szekrénybe, és Karácsony tájékán veszem újra elő.)

ZemanTimi

2019. július 17.

Remek illat és hidratál is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Remek illat és hidratál is.

Pampilla

2019. július 13.

Nem okozott csalódást,nem szárít,tartós és jó illatú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

Nem okozott csalódást,nem szárít,tartós és jó illatú.

kriszta49

2019. július 7.

Nagyon szeretem a Baleás tusfürdőket, viszont ettől sajnos szörnyen vakaróztam/ irritálta a bőrömet.
Az illata kellemes, barackos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Az illata kellemes, barackos.

AnnaR

2019. június 7.

Lelkes pártolója vagyok a márkának, de ez nagyon gyenge :( Nekem irritálta a bőröm és nem maradt meg az illata sem (már amit érezni lehetett), amitől olyan érzésem volt, mintha nem is tudoltam volna. Sajnos nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

ziza27

2019. május 17.

Isteni illat, jól habzik és nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Isteni illat, jól habzik és nem szárít.

zsoffyy

2019. május 16.

Nagyon jó illata van és szuperül habzik, jól tisztít. Bár Glamour napokon vettem, de a rendes árát is teljesen megéri, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Bettiiyy

2019. április 29.

Kellemes, visszafogott illata van, jól habzik. Ár-érték arányban nagyon jó. Most is ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate