Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mélytisztító, hámlasztó arcpakolás.

bgabryellla

2017. október 2.

Nem ezt, hanem a lila csomagolású változatát használom. Egy ideje áttértem a hámlasztókra, már nem szívesen alkalmazok a bőrömön arcradírt. Ez a hámlasztó nem túl erős, nem csinál maximálisan pihe-puha babapopsi bőrt, de nem rossz. Hajlamos csípni a bőrt, valamint használata után pár percig piros a bőr, de nem vészes. Igazából nem a legjobb, de drogériás viszonylatban abszolút jó kis termék. Elhasználgatom és valószínű újra is veszem majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

AkInImOd

2017. május 21.

2015. május 20.
Megviselt bőrömnek találtam 1-1,5 hónappal ezelőtt, gondoltam majd csak pár használat után fogok írni róla.

Csodát nem művelt vele, de nem is csípte/marta pirosra eddig (mondjuk átlagosan 7 percig volt felkenve az arcomra), nem szárította, hanem egészségesen fénylővé és simává tette, sőt egy-két piros foltot is megszelídített. :) Szóval elégedettnek elégedett vagyok vele. Viszont egy mézes-cukros arcradírozással és egy jó minőségű natúr szappanos arcmosással (illetve természetes D-vitamin szerzéssel - alias napozás) is elérem ezt a hatást, ha kicsit jobban odafigyelek a bőrömre és nem stresszelek annyit.

Egye fene, kap 4 csillagot, bár sokáig ki fog tartani.

Update (2017.május 21.)
Nos, még mindig van belőle, ugyanis az arcom hámlásait nem segítette leszedni, csak fellazította, így oda nem igazán használom. Viszont: május elején mindig elkezd hámlani a talpam, tavaly és idén is durvább volt a szokásosnál. Tavaly alkalmaztam először rá ezt a krémet, és idén is hasonlóan jártam el: felázott talpaimat bekentem ezzel a krémmel, majd kilógattam a kádból 5-10 percre, és relaxáltam. Utána lemostam, a talpakat lesúroltam. Gyönyörű szép és puha talpacskáim lettek megint, bátran fel merem húzni a sarukat, szandálokat. Erre megéri elhasználnom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

2015. május 20.

Egye fene, kap 4 csillagot, bár sokáig ki fog tartani.

Update (2017.május 21.)

Matilda

2015. október 26.

Most használtam először, tartottam tőle az itt leírtak miatt, de engem kb az első fél percben bizsergetett csak kicsit, utána semmi. Több, mint fél órán át volt rajtam és nem pirosodtam ki. Utána kicsit szebb lett a bőröm, de ennél többre számítottam, bár az összetevők alapján valóban nem is fog ez hámlasztani, inkább olyan mint egy arcpakolás. Féláron vettem, így annyira nem bánom, de teljes áron nem fogom újravenni, inkább keresek egy normális kémiai hámlasztót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Encc88

2015. március 20.

Sziasztok!
Most próbáltam ki először. Első benyomásra használ, felkenés után kicsit csípett, de lássuk be ha meg nem csíp az a bajunk, hogy akkor biztos nem ér semmit.:) kicsit piros lett a bőröm, de mire lemosásra került a sor elmúlt. kicsit egységesebbnek látom a bőröm. Egyelőre nem bántam meg, hogy megvettem, de majd kiderül:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

Sziasztok!

angeleyes

2015. január 17.

Nagyon jo, nekem hamlik a borom a szemoldokom korul, de ez szepen eltavolitja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

Nagyon jo, nekem hamlik a borom a szemoldokom korul, de ez szepen eltavolitja.

senskin

2014. december 11.

Nos. Jó. Ha csak azt nézem, hogy Balea, akkor bizony jó. Ez az első ilyen enzimes bőrradírom, de nekem szép lesz tőle a bőröm. Bizonyára rátérek majd más hámlasztókra is, de kíváncsi lettem, hogy ez milyen is lehet. Egyelőre használom, 2-3 szor egy héten. Eredmény: Piros arc, csípő érzés, de ez nem állandó. A vörösség minden használat után megvan, de egy ideje nem is érzem, hogy csíp. Hatásában valójában nem üti meg azon hámlasztókat amikről olvastam, már csak az összetételek miatt is. Egynek elmegy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 11.

zsanee84

2014. augusztus 18.

még, csak egyszer vetettem be,de igazából olyan "se rossz ,se jó".
semmilyen hámlasztó hatást nem tapasztaltam,de nem is lett tőle vörös a fejem,pedig vagy 45 percig az arcomon csücsült.olyan kis friss érzést adott

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

még, csak egyszer vetettem be,de igazából olyan "se rossz ,se jó".

timibaby

2014. június 9.

Upd: Rosszalkodtam (haha..), es nem 10 percig, hanem jo felorakat hagyom az arcomon, es igy mar latvanyos hatast ertem el vele. Nagyon szepen rendbe hozta a boromet heti ket hasznalattal. En este, smink lemosasa utan kenem fel, majd utana tonikozok es hidratalok. Nagyon megszerettem, pattanas utani hegekre szuperul teljesit, olyannyira, hogy mar kb 1 honapja csak bb kremet hasznalok, es nincs is szuksegem korrektorra. Azert azt hozza kell tennem, hogy amiota megvan a garnier olajmentes bb-je, nem hasznaltam alapozot, igy lehet az is kozrejatszott a dologban, de most nagyon elegedett vagyok veluk :)

A leiras szerint hasznalom, es csak egy kicsit pirosodott ki a borom, de nem csipett vagy egetett. Szerintem hasznal, mert puha lesz utana az arcborom, de amit ez a maszk-peeling tud, azt tudja a teafaolaj is, ami pedig teljesen termeszetes, nem ugy mint ez a kis kence. Azert elhasznalgatom, hatha csodat tesz a tubus vegeig ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

odelnyul

2014. március 8.

Engem nem csíp, nem éget, fél órákra is fenn szoktam hagyni pedig. Viszont, hogy hatása van-e valami, azt nem tudom megmondani. A bőröm hidratáltabbnak és szebbnek tűnik utána, de abban nem vagyok biztos, hogy valóban hámlaszt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

v.szilvia789

2014. január 24.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, én is úgy jártam, mint sokan mások, piros és égő arc lett az eredménye ennek a drágaságnak. Csak másnapra múlt el. Semmiféle hámlasztó hatást nem tapasztaltam. Ezzel nagyon mellé lőtt a balea.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Lactate, Lactic Acid, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.