Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 15.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Limitált kiadás

Csillogó testpermet édes sütinyalóka illattal.

kremkedvelo24

2018. augusztus 17.

hasznalhatatlan mert a csillamok eldugitjak a fujokat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

hasznalhatatlan mert a csillamok eldugitjak a fujokat

Ad-Namah

2018. május 24.

Az illata miatt vettem meg télen, egy bajom van vele, hogy a fújó része nem működik, egy fújás után feladja, így át kell tennem egy másik üvegbe, mert nem tudom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Loretta22

2018. május 10.

Ez valami csoda! Finom illata van, tartós is és gyönyörűen csillog tőle a bőröm. Tényleg varázslatos, nálam ez lesz a nyár kedvence.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

ponilopopolopo

2018. február 19.

Finom édes illata van, szolid csillámlás. Nem túl tartós, ezért 4 csillag, amúgy abszolút kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Ziiita

2018. február 15.

Én valamivel nagyon csillogásra számítottam, de így is látszik, ha magadra fújod. Szerintem nagyon cuki és az illata is finom. Igaz nem valami tartós, de nem is azért vettem meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

messalinam

2018. február 4.

Nagyon tetszik hogy picik benne a csillámok,ezért nagyon ízlésesen,gyöngyházfénnyel csillog a bőrön! Az illata nagyon kellemes,rajtam nem tartós (a csillámok miatt pedig a ruhára fújás nem játszik :) ) de ettől függetlenül ár-érték arányban jó kis darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

Csillamkecske

Korcsoport: < 18
2018. január 13.

Nagyon finom az illata ha közelebről szagolom akkor lehet nagyon jól érezni a kicsi csillámok pedig nagyon szépek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 13.

goracka

2018. január 7.

Hogy őszinte legyek, a csomagolás miatt vettem meg, már-már olyan giccses volt, hogy szép. Az illata nagyon kellemes, édes, a csillámpor benne rózsaszín és nagyon feltűnő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

0bikbik0

2017. december 25.

A nagyon cuki csomagolás miatt vettem meg. Aztán az illat is bejövős. Nagyon édes, nagyon cukros, annyira tündérkés :-) A kis csillámok meg is maradnak, az illattal együtt.
Aranyos kis kiegészítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 25.

Aranyos kis kiegészítő.

Barbi93

2017. december 17.

Először a kézkrémet vásároltam meg, kicsit később találtam rá csak a testpermetre.
Nagyon jó az illata, hamar beszívódik a bőrbe sőt a csillámok hihetetlenül jók!
Csomagolással is megvagyok elégedve, szerintem jól sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Nagyon jó az illata, hamar beszívódik a bőrbe sőt a csillámok hihetetlenül jók!
Csomagolással is megvagyok elégedve, szerintem jól sikerült.

Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak