Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexis, Módosítva: 2015. április 2.

Kategória:   Testápolók

dius18

2013. február 9.

Nekem hirtelen megtetszett ez az erős illat,aztán el is teltem tőle 1x
kentem be vele magam nyáron de úgy éreztem még a muslicák is jönnek rám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

Nekem hirtelen megtetszett ez az erős illat,aztán el is teltem tőle 1x
kentem be vele magam nyáron de úgy éreztem még a muslicák is jönnek rám.

e13

2013. január 30.

Szerintem csak tavaly nyáron volt elérhető, mert azóta sajnos nem láttam ilyet egy dm-ben sem. :( Az illata fogott meg engem is, amiatt vettem meg. Bőrszárazságra nem igazán funkcionált jól, de az illata...az nagyon hiányzik, amiatt biztosan újra venném, ha lenne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

Lyah

2012. május 29.

Az illatába szerettem bele, aztán meg is csömörlöttem tőle. Azóta csak szomorkodik a szekrényben. Nem hidratált jól. Lehet, hogy már meg is romlott, este megnézem...hátha kidobhatom, és akkor "nem nyomja a telket", ahogy anyukám mondaná. (05.10.)

Update (05.29.) : megtaláltam, használni kezdtem. Azt hiszem, nem vagyok kompatibilis a Balea testápolókkal, ugyanazt tapasztaltam, mint a száraz bőrre való testápolójuknál, használat után még szárazabb a bőröm, akárhányszor kenem be vele. -1 csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 29.

szandracska

2012. április 14.

Lassan egy éve lesz, hogy megvettem ezt a testápolót, szerintem ez mindent elárul.
Az illata nekem tetszik, de hidratálni nem hidratál, felkenés után én még órák múlva is érzem, hogy nem szívódott fel. Ez főleg nyáron kellemetlen, mert úgy érzem, mintha izzadna a lábszáram. Ráadásul a kezemen megmaradt krémet furcsának érzem, muszáj lemosnom. Többet nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

Adél Zsanna

2012. március 7.

Hidratálni talán nem is hidratál. Az illata meg... Nem is tudom. Amikor megvettem, tusfürdővel együtt vettem meg, de a testápolót jó, ha 3x használtam. Nyáron elmegy havonta 1-2x de am. ott marad még egy darabig. Többet nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

szaniblue

2011. december 12.

Kellemes illatú, nyári testápoló. Elhasználtam egyet, elég jó volt, de nem venném újra. Gyorsan beszívódott, de nem hidratált olyan jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

ritaszeged

2011. szeptember 14.

gyorsan beszívódik az illata gyümölcsös kicsit pikáns tehát nem mindenkinek fog tetszeni ez az illat de 499 forintért nagyon kellemes nyár végi testápoló :)sokkal jobban szeretem mint a nehéz zsíros krémeket a csomagolás tényleg tetszetős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 14.

GeoNautic

2011. augusztus 8.

Nekem a csomagolása tetszett meg, a tusfürdővel együtt vettem, nagyon feldobják a fürdőszoba hangulatát. Mivel fogalmam sincs, milyen illata van a rebarbarának, ezért nem voltak különösebb elvárásaim az illatával kapcsolatban, de nagyon bejött. Kellemesen édes, finom, de nem tolakodó. A testápoló hamar beszívódik, nem fojtós a textúrája nyáron sem. Lassan elhasználom mindkettőt (egymást kiegészítve nagyon jók), de nem hinném, hogy újra venni fogok. Ettől függetlenül amíg kitart, addig jólesik a használata, kampányterméknek klassz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.