Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. január 5.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő vanília illattal.

Ph-bőrsemleges, vegán.

wildrose

2020. május 8.

Kellemes, bár nem kifejezetten vaníliás illatú, krémes állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 8.

jane79

2019. december 24.

Fincsi az illata, de nem kiemelkedő. Télen szívesen elhasználom az ilyen édes illatokat. Az áráért teljesen rendben van, Sokat használom a Baleás tusfürdőket és nagyon elégedett vagyok velük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 24.

kispajkos

2019. október 31.

Nagyon finom vaníliás illata van, de sajnos a bőrömön egyáltalán nem marad meg. A tusfürdő állaga egyébként krémes és elég sűrű. Nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

heather

2019. október 20.

Rajtam semmi illata...
Hatasát tekintve is olyan kis vérszegénynek tűnik.
Ezt a többi Balea tusinál is megfigyeltem mostanában, hogy olyan kis hígak, jellegtelenek. Jobban örülnék egy kicsit sűrűbb állagnak.
Ráadásul nagyon túltengenek a nyári gyümölcsös illatok, örülnék valami kis téliesebb, őszies fűszerességnek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

Rajtam semmi illata...
Hatasát tekintve is olyan kis vérszegénynek tűnik.

Bettina1984

2019. október 11.

Nem tudom, hogy a várandósságom miatt érzem, de olyan süti baba illata van.
Imádom, allergiát sem okoz, kapásból 2 flakonnal vettem belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 11.

Nem tudom, hogy a várandósságom miatt érzem, de olyan süti baba illata van.
Imádom, allergiát sem okoz, kapásból 2 flakonnal vettem belőle.

cattitude

2019. augusztus 29.

szerintem ez tök ugyanaz, mint az elefántos csomagolású egzotikus vanília, nagyon mű nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate