Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kesudio, Módosítva: 2017. január 13.

Kategória:   Lábápolók

A Balea lábdezodor kényezteti a lábakat és egész napon át tartó higiénikus frissességet biztosít. Növényi dezodoráló hatóanyagai hatékonyan akadályozzák meg a lábszag kialakulását. A mentol- és borsmentaolaj frissíti a fáradt lábakat.

BadGal

2019. január 16.

Nem én használom hanem a párom. Ő sokat van munkacipőben és alapból nagyon izzadós a lába megkért hogy nézzek neki valamit ha találok. Sokfélét vittem már neki “feláldozni” a büdi láb oltárán de úgy néz ki hogy, ő az igazi. Semmi szaga nincsen a lábának ha ezt használja és nem is izzad tőle ami nagy szó mert még egy lábdezodor vagy hintőpor nem tudta ezt elérni. Meglepően jó termék! Akinek izzadós lába van ajánlom hogy próbálja ki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Lills

2019. január 6.

Inkább nyáron használtam, nekem nagyon tetszik a friss, eukaliptuszos-rozmaringos-kicsit mentás illata, és tökéletesen felfrissít, hűsít, kellemes érzés használni. Nem egy nélkülözhetetlen termék, de néha jól jön hosszú napok előtt/után, illetve ha harisnyát hord az ember :) És plusz pont, hogy nem hajtógázos, hanem sima pumpás kiszerelés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

asztromélia

2017. augusztus 10.

Számomra sajnos elviselhetetlenül büdös, és nem hiszem hogy romlottat vettem volna. Nem szeretek pazarolni, de kidobtam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Noncs

2017. július 4.

Kellemes mentolos-friss illata van, nagyon jól frissít és hűsít. Amikor használom kevésbé izzad a lábam, és a lábszagot is megelőzi. Ha elfogy, biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

dalmabb

2017. április 24.

Igazi megmentő. Végre viselhetem a harisnyával hordható cipőimet. Az illata Ok és szuperül frissít de a lényeg, hogy mostmár nem puffad meg a cipőkben a lábam és nem törik véresre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

barbusus93

2017. április 8.

Eggyel használtam belőle. Napi szinten harisnyát hordok, ezért mindenképpen szükségem van valami lábdezodorra. Az illatát szerettem, bár nagyon idegesített, hogy iszonyúan lassan száradt és foltot hagyott a harisnyán ha nem vártam meg míg megszáradt. Amíg nem szokott hozzá a lábam, addig éreztem is, hogy van némi hatása. Aztán egy idő után megszűnt ez a frissesség és olyan érzés volt, mintha be sem fújtam volna a lábam. Számomra nem ,,újra vevős".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

Kesudio

2017. január 7.

Nem szeretem a hajtógázas sprayket, ezért mikor megláttam ezt a pumpás kiszerelést, nagyon örültem. Az illata finom mentolos, friss. Tartós, sokáig érezni, még zoknin keresztül is. (Megjegyzem a lakásban is ott, ahol épp használom.) :) Gyorsan szárad, így nem kell várnom az öltözéssel. Reggel szoktam használni öltözés előtt, és este fürdés után. Nekem bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Antioxidánsok: Ferulic Acid, Alanine, Rosmarinic Acid, Rutin
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Alanine, Glycerin

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.