Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 19.

Kategória:   Testápolók

Gyengéd testápoló virágméz és narancs illattal, normál bőrre. Gondoskodik a bőr nedvességéről és óvja azt a kiszáradástól.

Mercury91

2021. február 16.

Jó minőségű, könnyen beszívódó, kellemes illatú testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Jó minőségű, könnyen beszívódó, kellemes illatú testápoló.

csvik

2021. február 13.

Fiatal tiniként nagyon szerettem ezt a testápolót, de mostanában nem láttam a boltban, pedig szívesen újra venném :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

dorinabognar

2020. március 9.

Sajnos ez nem nagyon jött be nekem. Az illatát nem éreztem annyira jónak, bár nem volt büdös vagy túlságosan kellemetlen sem. Csak sokára szívja be a bőröm, az elején olyan mintha naptej lenne, teljesen fehér a bőröm tőle. Viszont kevesebbet sem tudok felvinni. Amint beszívja már egészen jó, nem ragad és közepesen hidratál. Olcsó és nagy kiszerelésű, ez szintén előny. Mivel van időm várni, hogy rendesen beszívódjon, ezért ez nem is nagy gond, viszont az illatát tényleg nem szeretem. Összességében nekem három csillagos, elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 9.

vanilla0313

2018. június 23.

A múlt héten fogyott el, már nagyon régóta(kb. egy éve) megvolt. Nekem tetszett, jól hidratálta a bőrömet, kellemes volt az állaga, könnyen el lehetett oszlatni, nem hagyott ragacsos érzetet, kevés is elég volt egyszerre. Az illata egy kicsit émelyítő volt, én csak mézesnek éreztem, narancsot nem tudtam felfedezni. Nagy mennyiség, jó áron és az összetevők sem vészesek (legalábbis nem rosszabbak, mint egy-két felkapottabb márkánál, sőt...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

fedit98

2018. február 19.

Alapvetően nem vagyok oda a gyümölcsös illatokért, azért vettem meg, mert siettem és sima mézesnek néztem. Viszont nagyon kellemeset csalódtam. Nagyon kellemes illatú, amit aránylag sokáig érezni, jó állagú, meglepően jól hidratál, ár érték arányban tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 19.

Sziszka1

2017. április 25.

Nagyon kellemes meglepetés volt a termék. Sokat válogattam a testápolók között, míg végül erre esett a választásom. Nincs túl száraz bőröm, ezért került a kezembe ez a testápoló. Az illata nem tolakodó, de nőiesen kellemes. Az állaga pont olyan könnyű, amit elvárok ennél a bőrtípusnál. Hamar felszívódik és puha, selymes lesz utána a bőröm. Harmadik hete használom és töretlen az élményem a termékkel kapcsolatban. A kedvező ár pedig még szerethetőbbé teszi! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 25.

szgreta

2017. április 25.

Teljesen impulzív módon vettem meg, kellett egy testápoló és erre esett a választás. Jó ár-érték arányú kis termék, könnyű, gyorsan beszívódik, nekem elég a hidratáló hatása is. Az illatával kapcsolatban jobbra számítottam, én nem érzem benne a narancsot egyáltalán, de kellemes egyébként, csak inkább mézes-virágosnak mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Bibi

2017. március 9.

Kellemes, friss illatú krém, elég folyós állagú, de mégis jól hidratál, kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Honey