Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aprouleany, Módosítva: 2018. február 27.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kamillával nyugtatja a kéz bőrét.

Kankalin

2016. július 5.

Jól ápol, könnyen beszívódik, nem zsíros,igaz egy nap többször is érdemes bekenni, mert nem túl tartós.
Nekem inkább a jácintra, vagy az orgonára emlékeztet az illata. Jó tavaszias!!! :)
Én a próba tubus után megvettem a 125 ml-es kiszerelést, mert annyira megszerettem.
Apukám is szívesen használja néha napján. :) Neki is az tetszik, hogy nem zsíros, gyorsan beszívódik. Nála látványos a változás, mert száraz, a kerti munkák után kirepedezett a keze. De ez állandóan visszajön neki mert nem használja rendszeresen, csak hébe-hóba, ha már rossz a helyzet.
Nekem jobban tetszik, hogy tubusos formában árulják és nem a képen látható tégelyesben. Mondjuk erre már nem creme hanem balsam van írva...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

auberginecat

2015. november 3.

a tél közeledtével szükségem van valami kis kiszerelésű kézkrémre, ami elfér a hasitasimban, mivel nagyon hamar cserepesre szárad a bőröm, és akkor könnyebben előjön az iszonyat ocsmány ekcémám, úgyhogy igyekszem megelőzni a kialakulását. na a múltkori dm-es körutam során találkoztam a tubusos verzióval, rögtön bedobtam a kosárba, mert kompakt, olcsó, és imádom a kamillát. nekem tetszik az illata, és ugyan pár percig ragacsos érzetet hagy maga után, de hamar elmúlik, és csak a hidratált bőr marad utána. nekem tökéletesen bevált, máskor is őt fogom választani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

baranyeszter

2015. május 6.

Mivel kapható kis kiszerelésben, így ezt tartom benn a munkahelyemen. November környékén bontottam fel, és mostanra megváltozott az illata, olyan, mintha egy ibolyacsokrot szagolgatnék :)
Hatása szokásos, jól beszívódik, kellemes érzetet hagy maga után, az állaga könnyű, picit zselés hatású, kár hogy nem parabénmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 6.

Dönci

2013. május 26.

Az illata tényleg nem isteni, de találkoztam már rosszabbal is. Imádom az állagát, és beszívódás után gyönyörű a kezem. És olcsó. De közvetlen felkenés után borzasztó zsíros hatású lesz tőle a kezem, és egy élet mire beszívódik, ezért csak egy gyenge 4-est kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 26.

winnie

2013. május 17.

Intenzíven hidratál, nem rossz az illata. Puha lesz tőle a bőr és nekem kézmosás után is megmarad a hidratáltság. Egyetlen baja, hogy nehezen szívódik be, de érdekes módon mégsem hagy zsíros érzést, egyszerűen csak érzem a kezemen, hogy még mindig rajta van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 17.

gymolnar12

2012. október 19.

A szagával (mert illatnak nem nevezhető) sehogy sem tudtam megbarátkozni. "Szerencsére" az első kézmosással nyomtalanul eltűnik... nemcsak a szag, hanem a hidratáltság is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 19.

ivy

2012. október 13.

Otthonra esti kézkrémnek. Lassan szívódik be, de nagyon puha lesz utána az ember keze. Nekem speciel a lábszáram szokott rinocérosz lenni, arra is jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

Kispitypang

2012. július 3.

Egy ideig ez volt az irodai kézkrémem. Hát annak nagyon rossz! Nekem konkrétan nem szívódott be, és tiszta ragacs volt utána a kezem. Már nem is emlékszem, hogy használtam el, de valahogy csak elfogyott. Otthoni esti kézkrémnek lehet, hogy jobban működött volna.
Értékelés: 3* - Megfigyeltem, hogy nekem a Balea kézkrémek valamiért nagyon nem akarnak beszívódni, de ennek ellenére ezt a krémet valamiért mégis jobban szerettem, mint a tubusos társát. Újravenni azonban biztos, hogy nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

lilly77

2012. július 2.

Nekem bejöttek a balea-nak a kamillás kézkrémjei, többször újravettem már, most ez van meg, de a tubusos változatot is használtam. Szinte mindig éjszakára kenem fel, jó bőven bemasszírozom a kéz és körömágy bőrébe, így egész éjjel tud dolgozni. Mondjuk nekem nincs extra száraz kezem, de azért mosogatok stb., és kell hidratálás. Ár-érték arányban is nagyon jó vételnek tartom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

aprouleany

2012. július 1.

Nem vált be, alig hidratál, és az illata sem tetszik. Nem szívódik be rögtön, de nem is kell perceken át várni, hogy beszívódjon. Próbáltam éjszakára is kesztyűvel, de úgy sem hidratált jobban, az első kézmosás után már nem is éreztem, hogy órákig rajta volt a kezemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.