Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. május 30.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Balea Hautrein „24 H” pattanás elleni arckrém rendszeres használat esetén szebb, egyenletesebb megjelenést eredményez a problémás arcbőrnek. Antibakteriális hatása révén segít megszüntetni a pattanásokat, gátolja az újak kialakulását. Könnyű, hidratáló textúrája azonnal felszívódik. Bőrnyugtató hatású panthenollal és allantoinnal támogatja a bőr letisztulásának folyamatát. A mattító hatású, ápoló összetevők egész napon át hidratálják a bőrt.

Binga

2020. augusztus 12.

Érzékeny, pattanásosodásra hajlamos bőröm van és egy tonna nappali krémet kipróbáltam már, de nem igazán vált be egyik sem. Nem gondoltam volna, hogy ez a 600 Ft-os krém jobban fog teljesíteni, mint a sokkal drágább társai, de így lett. A reggeli arctisztítás után jön egy niacinamid +cink szérum majd ez a krém és egy könnyű fényvédő. Szuperul bevált. Egységesíti és mattítja a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

dottya

2020. június 5.

Egészen híg, vizes állagú, könnyen felszívódó krém. Reggel és este használom. Azóta sokkal szebb a bőröm, nem jött elő új pattanásom és a meglévőek is halványodnak. Irritációt nem okozott. Hidratáló hatását azonban nem éreztem, sőt, mintha még szárítaná is a bőrömet. Miután beszívódik, kénytelen vagyok egy testesebb krémmel utánahidratálni minden alkalommal. Az illata számomra nagyon kellemes, enyhén gyógynövényes beütésű (bár igaz, legjobb lenne ha illatszermentes lenne). Ár érték arányban eddig ez a legjobb krém, amit a pattanásaimra használtam. Valószínűleg újraveszem. Egyedül a szárító hatása miatt vonok le tőle csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

BLili

2020. május 6.

Azért ez a krém nekem olyan, amit az összetevőlista ígér... Csak annyira jó vélemények vannak itt, hogy gondoltam, csak megpróbálom, amíg a normális szalicilsavas terméket nem tudom beszerezni: Cosrx BHA-t. Nagyon-nagyon parfümös, tehát így tényleg nagyon durván. Nem is írja, hogy hány százalék szalicilsav van benne, túl sok nem lehet, a Cosrx sose irritálta a bőrömet a maga 2%-val, ebben annyi tuti nincs, de kipirosodik tőle a bőröm, gondolom, az alkohol meg a parfüm miatt... Szerintem nem jó ez a termék :/ :D Legalább annyit tud, hogy nem hagy ragacsos réteget, de azért tökéletesen sem szívódik be..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

maxblack

2020. május 2.

Nagyon jó termék ezen az áron. Kevesebb pattanás, és kevésbé zsìros arcbőr. Második tubust használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Anett44

2020. április 26.

A bőröm napról napra szebb lett a rendszeres használatát követően. Nagyon szépen leviszi a meglévő pattánásaimat és kevesebb új pattanás jön (kb 1-2), mint ennek a krémnek a használata előtt. Gyorsan beszívódik és szépen lemattítja az arcot. Sokkal többet tett a szép arcért az én esetemben, mint a drágább arckrémek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 26.

margit17

2020. április 14.

Zsírosodásra, pattanásokra és mitesszerekre hajlamos arcbőröm van, ami a tinikorból kijöve viszonylag normál állapotban volt, viszont ami bőrhibák előjöttek, azok nagyon markánsan. Ez a krém nekem igazából random vásárlás volt, egy jó arckrémet kerestem. Kellemes használni, finom az illata és gyorsan beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzést. Esténként a sminklemosás, tisztítás után szoktam használni a The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1% szérumával együtt. Mióta használom (kb. 4-5 hónapja) ezt a párost sokkal szebb a bőröm, a pórusaimat összehúzza, nagy ritkán jön elő egy-két pattanás és sokkal gyorsabban gyógyulnak és mitesszerem is kevesebb van.

Update: 2020. árpilis 14.
Még mindig nagyon elégedett vagyok a termékkel, már a második tubussal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Update: 2020. árpilis 14.

Boudica

2020. március 23.

Régóta használom ezt a kis krémet, a rutinom elengedhetetlen része. Kicsit sűrűbb, mint amit alapból használni szeretek, mégsem zavaróan nehéz. Finommá teszi a bőröm és az előbújni vágyó csúnyaságokat is nagyon szépen kordában tartja. Nagy reményeket nem fűztem hozzá, de a szalicilsav tartalma miatt reménykedtem, hogy valamit segíteni fog. Hát nem csalódtam, sőt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 23.

Sunshinegirl

Korcsoport: < 18
2020. február 11.

Kellemesen hidratál,jól beszívódik és nem okoz pattanásokat. Összességében jó kis hidratáló,viszont csodát nem tesz. Nekem kicsit zsírosította a bőrömet

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. február 11.

Piedra

2020. február 6.

Visszafogott az illata, kicsit sűrűbb az állaga. Nekem nem sok pattanásom van, szinte alig, viszont kombinált bőröm annál inkább. Nekem mattítás terén jól bevált, és az ára sem húzós. Szerinte, újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Radam

2020. február 2.

Szuper kis krém, nagyon olcsó, könnyen beszerezhető, CF és még vegán is. 😊 Szép INCI és valóban segít a pattanásos bőrön. Csak ajánlani tudom! 🤗

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology