Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2021. január 4.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Balea Hautrein „24 H” pattanás elleni arckrém rendszeres használat esetén szebb, egyenletesebb megjelenést eredményez a problémás arcbőrnek. Antibakteriális hatása révén segít megszüntetni a pattanásokat, gátolja az újak kialakulását. Könnyű, hidratáló textúrája azonnal felszívódik. Bőrnyugtató hatású panthenollal és allantoinnal támogatja a bőr letisztulásának folyamatát. A mattító hatású, ápoló összetevők egész napon át hidratálják a bőrt.

L_eti

2021. szeptember 5.

Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban.. Volt pár csúnya pattanásom amit már egy használat után szépen rendbe tett. A harmadik napon már nyomjuk sem volt. Azt hittem megtaláltam a csoda krémet.. Azóta eltelt pár nap és apró kis pattanások jelentek meg az arcomon 😐ilyen még sosem volt. Nem tudom hogy neki kószönhetem vagy valami másnak. De azóta semmit sem csinál a kis pattanásokkal😐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

viragb

2021. augusztus 5.

Csodát nem művelt, de úgy éreztem hidratált, és megnyugtatta kicsit a bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

Csodát nem művelt, de úgy éreztem hidratált, és megnyugtatta kicsit a bőrömet.

Lizi08

2021. június 10.

A pattanásaimra nem használt ugyan, de a száraz arcomat kellemesen hidratálta, a karomon szokott lenni piros folt, ha bekenem vele sokáig elmulasztja. Nagyon szerettem, kár hogy megszüntették.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 10.

b.Rose57

2021. május 26.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a krémmel kapcsolatban, volt amikor használt, volt amikor nem, de olyan is, amikor enyhén kiütéses lett tőle az arcom... mindenesetre nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 26.

DianaS

2021. május 20.

Nekem olyan volt mint halottnak a csók. Az illata sem volt a legkellemesebb, de legalább hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 20.

Akvamarin42

2021. április 12.

Pontosan azt tudom leírni erről a krémről amit az egyik előttem szóló. Volt, hogy egy éjszaka alatt megnyugtatta a bőröm, de volt,hogy nem csinált semmit. Ma már én sem venném meg a parfüm és alkohol tartalma miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 12.

Csokiskeksz

2021. január 19.

Évekig újravevős termék volt, szépen mattította az arcbőrömet, szuper sminkalap volt, nagyon gyorsan beszívta a bőröm.
Az illatát nem szerettem különösebben, de idővel meg lehetett szokni.
Ár-érték arányban szerintem nagyon jó kis arckrém tizenéves-húszas korosztálynak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Az illatát nem szerettem különösebben, de idővel meg lehetett szokni.

Pocok7

2020. december 16.

Régebben használtam.. Volt hogy hatott és lehúzta a pattanást 1 éjszaka alatt, de volt hogy semmit nem csinált több nap használat után sem.. Ma már nem venném újra, az összetevői miatt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

szaboszilvia28

2020. december 7.

A kamasz lányom már a másodikat használja, meglepően szépen lehúzza a pattanásokat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 7.

Cserne

2020. november 24.

UPDATE: erős 3 csillagra lehúztam, több ok miatt is. Amit lentebb írtam, igaz, nagyon jól bánt a pattanásokkal vagy csak szerencsém volt, kitudja. Azóta nem használom folyamatosan, de már a második tubus végén járok. Kisebb kihagyásokkal használtam, most már szinte csak nappalra és felváltva a cerave hidratálómmal vagy csak simán fényvédőzök.
Még mindig jónak tartom a krémet, mert nem okoz plusz pattanásokat vagy bármi kipattogást, allergiát. Viszont nem tudom csak ennek a krémnek betudni a remek hatást. :D
Azt is észrevettem, ahogy így reggelente használom, és ha nem zárok fényvédővel (tudom, tudom, mindennap kellene, akkor is, ha nem lépek az utcára), akkor kicsit húz meg érzem magamon. Kényelmetlen egy ideig. Ami viszont tetszik, hogy mattít. Nem diszkógömb a fejem tőle, főleg a homlokom.
Összességében olyan se veled, se nélküled a kapcsolatom a krémmel. Aki pattanást szeretne elsősorban kezelni annak saját tapasztalatom alapján B-Bomb és aPadot ajánlanék (Geek&Gorgeous).

kb. 2019. novembere:
Látom, hogy az utóbbi két értékelés/vélemény nem kapta meg a krémtől a várt eredményt. Nálam azonban ez bekövetkezett és nagyon boldog vagyok!
A krém állaga szerintem sűrű és érzem felkenés után is, mondjuk én csak éjszakainak használom. Az illata nem zavaró. Ami viszont a legfontosabb, hogy nekem mégis beváltotta, amit ígér! Lassan két hete használom, ezalatt a menstruációm is becsúszott, amikor több és jobban kijönnek a pattanásaim. Na, amióta ezt használom, egyetlen egy nagy darab volt csak! Ráadásul azt is gyorsan lehúzta kinyomás után. El sem akartam hinni, mert ilyenkor simán kirügyezek és alig várom, hogy menjek kozmetikushoz.
Szóval nálam ez a krém telitalálat, főleg ezzel az árral!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 24.

kb. 2019. novembere:
Szóval nálam ez a krém telitalálat, főleg ezzel az árral!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology