Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: lupika, az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

Hideggyanta csíkok lábra, normál bőrre, 20 db + 4 db ápoló kendő Aloe Verával és mandulaolajjal

RED 6 után a törlőkendő INCI listája van.

missmarple

2014. július 3.

Jó árban, illata sem kellemetlen, erős a papír-nem szakad el-, csak picit kunkorodik, többször is lehet használni. Hajszárítóval szoktam használni. Sajnos pici szálakon hatástalan, de ez rá is van írva, így nem kap pontlevonást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 3.

nicestgirl7

2014. június 28.

Vegyesek a tapasztalataim. Volt amikor tökéletesen tapadt és minden szőrt kiszedett, ráadásul tényleg fel lehetett használni a csíkokat akár háromszor-négyszer is. A legutóbb vett csomag csíkjai pedig alig tapadnak, mintha be lennének száradva.
Alapvetően egy jó gyanta, jó árban van, de változó a minősége. Szerintem a különböző időpontban gyártott csíkok más-más minőségűek. Ez az én tapasztalatom. Lehet, hogy az is számít, hogy mennyi ideje áll a csomag a boltban, illetve milyen körülmények között tárolták eladás előtt a terméket. Így csak 3 csillagot adhatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 28.

Berniii

2014. június 28.

Legjobb gyanta. Csak ezt használom. Nekem valahogy a Veet stb gyanták nem igen váltak be, sőt semmit nem szedtek ki, ami kijött az is fájdalmas volt. Míg ennél a gyantánál egy húzással lejön minden szőr.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

Bunnylove92

2014. június 26.

Nekem bevált! Akkor elmondom hogyan kell, hogy nektek is működjön: mikor nekiállok gyantázni azzal kezdem, hogy bekapcsolom a hajvasalót (Igen, a hajvasalót, nem a hajszárítót!), ugyanis a felforrósodott külső lapjait simítom végig a lábamra tett gyantán, így az kellőképpen megolvad és minden szőr beletapad. Ezután megvárom amíg kihűl, megfeszítem a bőrömet és letépem. Ez eredmény: minden szőrszálat kitép! Ezzel a módszerrel nekem még az ócskább gyantákkal is működik a dolog, próbáljátok ki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

animania

2014. június 26.

Nagy reményeket fűztem hozzá, kár volt. Ahogy írtátok, hajszárítóztam, de sajnos ennek ellenére is egy csíkot csak egyszer tudtam használni. (nem kizárt hogy én voltam a béna), és akkor sem szedett ki mindent. Így marad a jó öreg epilátor, amit csak a lassúsága miatt utálok. Egyébként a használata tényleg fájdalommentes, jó lett volna ha beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 26.

szivi81

2014. február 15.

csak az igazán hosszú, és erős szőrt távolítja el, a felkarról, derékról, fenékről a pihésebb, rövidebb szőröknél nem működik. Ha összepihézted, bárhogy melegítheted, még radiátor csövön is, nem fog működni. epilátorral viszont jó kombó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

linszu

2013. november 23.

RED 6 után a törlőkendő összetevői vannak felsorolva.
Nem vagyok nagy gyantaszakértő, de én mindig ezt a gyantát veszem. Az X-epillel tudom csak összehasonlítani és számomra csupán annyi a különbség a színén kívül, hogy ez a termék gyengébb egy kicsit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 23.

RED 6 után a törlőkendő összetevői vannak felsorolva.

Zatanii

2013. augusztus 1.

Eléggé bizakodva álltam hozzá az itteni vélemények alapján, hiszen sokan írtátok hogy jobb, mint a Veet és a minősíthetetlenül rossz X-epil. Ezeknél valóban jobb, de nem sokkal. Hol volt, hol nem volt kedve kiszedni rendesen a szőrszálakat, ahol egy csíkban már lehúztam és maradt pár szál, ott az istennek sem akart még egyszer működni (rendesen felmelegítettem.) Tehát a lábamon leszedte a szőrök 80%át, így a többihez epilátort kellett használnom, amit nagyon utálok.Rendben, ez leszedett még egy olyan 10-15%-ot..és a többivel mi lesz? Nem feltétlenül van nekem arra türelmem és időm, hogy órákig csipesszel szedegessem. Szóval mindenképp jobb ez a gyanta, mint amiket eddig próbáltam, a Balea termékeiben egyébként sem szoktam csalódni. Igazából valószínűleg nincs is olyan hideggyanta csík, ami elsőre leszedne mindent és 100%-osan beválna mindenkinek. Ennek ellenére tovább használom, adok még neki esély, aztán kitudja, lehet felmegy még az értékelésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

electropanic99

2013. június 2.

Ára és minősége is kiváló. Gyantázás után a kendővel letakarítom a maradékot majd kenek egy keveset a szintén Baleas gyantázás utáni nyugtató krémből. Ált 1-2 hétig sima marad utána a felület, persze ez attól is függ hova használom és, hogy adott területet előtte mennyiszer borotváltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Evie

2013. május 8.

Ez a cucc.. Ez valami csodálatosan működik :) Hajszárítóval kb 10-15mp-ig melegítettük,aztán egyszerűen széthúzható, néhány mp alatt rásimítottuk a szőrteleníteni kívánt területre, és tádáá: az eredmény teljesen sima bőr! Pöttyök nélkül, minden nélkül. Az volt számomra a legmegdöbbentőbb, hogy egyetlen szálat sem hagyott ki! Mind a vékonyabb és rövidebb,mind a makacsabb szálakkal megbirkózott. A maradék kisebb területre pedig újra felhasználtuk a már használt csíkot, újra felmelegítettük és ismét kihúzott mindent. Ráadásul közel fájdalommentes, amit nem teljesen értek, hogyan lehetséges. :D
1000 Ft volt 20 csík + az olajos törlőkendő,amellyel utána a bőrt kell áttörölni (könnyen leviszi az esetlegesen ottmaradt gyantamaradványt.)

Szuper, csodaszer, 5*!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Szuper, csodaszer, 5*!

Antioxidánsok: BHT, Ascorbyl Palmitate, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate