Balea

Ár:   549 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: viki2466, az összetevőket feltöltötte: herMajesty, Módosítva: 2016. október 16.

Kategória:   Hajápolás

mekhrba

2016. november 16.

Olcsó termék, azonban puhává és selymessé varázsolja a hajamat. Balzsam helyett használom, először kicsit furcsállottam, hogy nem kell kiöblíteni, ennek ellenére azonban nem zsírosította a hajamat, könnyű kifésülhetőséget biztosít, igaz én csak a hajvégeimre használom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Saroltaa

2016. október 5.

Szuper kis cucc szerintem,már az első használat után is nagyon puha és fésülhető lett a hajam,nagyon jó az illata is,nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

anett0426

2016. május 9.

update: alkohol tartalom miatt levonok meg egy csillagot :(
Szerintem nem rossz, csodalkozom is, hogy itt mennyi negativ velenenyt kapott! :O :(
En szeretem az illatat nagyon, sokaig benne is marad a hajamban. Nem mondom, hogy csodaszer, de nekem nem lett tole zsiros a hajam, vagy barmi ilyesmi.. Mondjuk nekem alapbol nagyon szaraz hajam van..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

update: alkohol tartalom miatt levonok meg egy csillagot :(

szakszil

2015. szeptember 18.

nagyon jó nagyon olcsó, balzsam helyett illetve hővédőként használom szőkített hajamra, ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

tdorina3

2015. július 29.

Néha a hajvégeimre szoktam használni, amikor száraznak vagy töredezettnek érzem őket. Szerintem puhábbak lesznek tőle, de azért nem vagyok elájulva a hatásától.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

fdorottya

2015. január 20.

Én nem használom az egész hajamra inkább csak a végére! Nekem is elég gyorsan zsírosodott a hajam tőle, így én sampon után használom, rajta hagyom egy két percig és utána kimosom! Így egészen tűrhető! Szárítás után nagyon selymes és könnyen kezelhető lett a hajam, de valahogy mégsem ájultam el tőle! Egynek elmegy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

szandiinagy

2014. december 22.

Száraz hajra megfelelő volt, de csakis a végére. A barack illatú még régen jobb volt, mióta ez a mangó illatú van, szinte csak nézegetem a fiókomba. Ez már valahogy nem jött be úgy.
Kicsit nehezítette a hajam, kicsit zsírosította is. A használat utáni kifésülhetőségen viszont sokat javított.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

Nicu

2014. augusztus 30.

Annyi a jó benne, hogy jó az illata, de mást nem tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Annyi a jó benne, hogy jó az illata, de mást nem tud.

marianngod

2014. május 22.

Soha többet nem veszem meg, még így is a kukában kötött ki! Igaz, a hajam puha lett, de hamar bezsírosodik és lelapul. És ha ez nem lenne elég, még a fejbőröm viszket is tőle. Csalódtam, mert az első használat után tényleg nagyon tetszett, hogy milyen finom tapintású lett a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.

seprenyiviktoria

2014. január 18.

Hajmosás után olyan a hajam utána, mint a selyem. Csillagos 5-ös, az összetevők miatt -1.

Ja, és én régen használtam. Azóta figyelek az összetevőkre. Szóval a minősége lehet, hogy romlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Glycerin

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Tejfehérje, mely lágyító, bőr kondicionáló összetevő a CosIng szerint.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.