Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2013. április 13.

Kategória:   Samponok

Kiszerelés: 200 ml

Beatrix88

2018. május 17.

Legmagyobb bánatom, hogy már nem gyártják... az elmúlt évben ez volt a legjobb, amit próbáltam. Nem korpásodott és nem viszketett töle a fejbőröm. És ami a legjobb, ehhez még balzsamra sem volt szükségem. Aztán pár hete kerestem és közölték, hogy a mangós vacak amit kapni lehet, az ugyan ez, csak új csomagolásban. Hát nem...ez nagyon jó volt, illata, ára, hatása, minden egyben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

zahraa

2017. április 16.

Egyszer volt szerencsem kiprobalni, nyaron szeretem a friss gyumolcs illatu samponokat. Nem nehezitette el a hajam, de nem gyozott meg. Olyan volt, mintha semmit nem csinaltam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

lollippi

2013. október 4.

Nagyon szerettem, hosszú ideig használtam, de meguntam az illatát, ezért lecseréltem. Amúgy kellemes hatása van, puha volt tőle a hajam, könnyen tisztít, jól kimosható, kellemes illatú, nem zsírosodik vagy korpásodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 4.

Xinezia

2013. február 17.

Remek az illata, és a hatása is. Leginkább nyáron szoktuk használni, mikor a sok naptól fakó, fénytelen, töredezett lesz a hajunk. Szeretjük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

jetroh

2013. február 6.

Az egyik kedvencem!(Y)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

Az egyik kedvencem!(Y)

rose

2012. december 15.

Eddig SLS-mentes Alverdét használtam, de kicsit sokalltam a 8-900 Ft-os árat úgy, hogy háromszor kellett besamponoznom a hajamat, hogy kicsikarjak belőle egy kis habzást. Teljesen illat alapján választottam, na persze egy szőke hajra valót nem vettem volna meg, de zsírosodó tövű és száraz végű hajam van, így nekem minden sampon lutri. Nagyon meg vagyok vele elégedve, általában kétnaponta mosok hajat, de a második napon már csak összefogva szalonképes, na ez a fázis most szerencsére kimaradt, és még a második napon is vállalható. Amit még észrevettem, hogy a hajam nem "kívánja" utána a hajvégápolót, így a hajápolási rutin végre a sampon+balzsam duóra csökkent. Sőt, vasalnom is alig kell, mert gyönyörűen kisimítja, és ezzel pluszban kíméli a hajamat. Soha többet nem veszek drága sampont :)

Update: Ahogy elfogyott az első flakon, rohantam az utánpótlásért, de már csak a hűlt helyét találtam.. az eladók szerint végleg megszűnt, pedig 21 év után végre megtaláltam a tökéletes sampont :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

Orchid

2012. november 6.

Nem szokásom kihajigálni semmit, úgyhogy ez is felmosásra lesz elhasználva. Ritka pocsék sampon, nekem komoly gondot okoz kiöblíteni is, szinte ragad, a hajam először kiszárad tőle, száll össze-vissza, olyan, mint a drót, aztán egy nap után lelapul, zsíros és a fejbőröm úgy viszket, hogy nincs rá szó. Egyedül az illata jött be, amúgy még egy csillagot se adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

Naturka

2012. november 3.

Szeretem. Hamar zsírosodik a hajam, ha rossz sampont használok, de ez nagyon bevált és a málnás is. És az illatuk..... Ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

szandracska

2012. október 23.

Remek sampon! A zsíros hajam másnap is frissen mosottnak látszik. Szerdán mostam le a hajamat, de ma még nem zsíros.

Update: iszonyatosan zsírosítja a hajamat, a fejbőröm pedig viszket tőle :( kár érte, olyan szép volt a kezdet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

hanna

2012. augusztus 15.

Finom az illata, jól tisztít, azonnal lágyabb és jobb tapintású tőle a nagyon száraz, göndör hajam, mindent tud, amit csak 1 sampon nyújthat és az ára is nagyon kedvező. Aki a balszamját szereti, a samponját is próbálja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Tejfehérje, mely lágyító, bőr kondicionáló összetevő a CosIng szerint.

Színezék. Narancssárga.