Balea Hidratáló Nappali Arckrém Mandulaolajjal SPF15  Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Hidratáló Nappali Arckrém Mandulaolajjal SPF15 Száraz és Érzékeny Bőrre

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: leisztinger10, Módosítva: 2015. február 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéd formulájú arckrém, mely ragyogóvá és hidratálttá teszi a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Elyana

2019. január 9.

Az én arcomnak fullasztó érzés ez a krém. Miután felkenem, már izzad a bőröm alatta. Ha csak azt nézem, hogy felkenem és kimegyek az utcára, úgy elmegy, mert a hidegben jól véd, hiszen elég zsíros krém (szemüveggel kint is gáz, mert csúszik le tőle..). Viszont amint bemegyek a lakásba, megint izzad le rólam és fénylik. Ha sminkelek rá, tisztán látszik meddig kentem fel a krémet a homlokomon, mert odáig teljesen zsíros a sminkem, akármit csinálok. Szóval sminkalapnak nekem egyáltalán nem vált be. Elhasználom nem fontos alkalmakkor, de sajnos nem vált be, pedig örültem a fényvédelemnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

pandarin

2018. november 12.

nagyob nehezen szívódik be, kicsit olyan, mintha felhabosodna és azt a fehér masszát kell bemasszírozni valahogy. nekem nem is hidratált eléggé. amúgy nincs semmilyen erős illata, olcsó és fényvédős, ami jó. sminkelni is lehet rá

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

cseri88

2018. október 16.

Nem bántam meg a választást. Gyorsan beszívja a bőröm, nem lettem pattanásos tőle, hogy tocsogtatná a fejemet az olajban. Illata naptejre hasonlít, viszont tökéletesen tudok rá sminkelni és remélem, hogy a fényvédő is hozza, amit kell és, remélem, nemcsak placebo. Tökéletes választás őszre-télre ! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Nicus

2018. október 13.

Azért vettem ezt a kis krémet, mert a nyári fényvédőmet ideje volt lecserélni egy kevesebb faktorszámúra és hosszas keresgélés után rá esett a választásom 🙂
Nagyon jól hidratál, pihe-puha lett tőle a bőröm és külön öröm számomra,hogy tartalmaz mandulaolajat.
Így az őszi-téli hónapokra tökéletes választás, és nem mellesleg az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

bettyblue

2018. március 13.

Nagyon szeretem ezt a krémet, jól hidratál, semmilyen pattanást nem okozott nálam. Egész télen ezt használtam nappalra smink alá is. Árban verhetetlen, illata nagyon kellemes és van benne fényvédō is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

Boginyuszi

2018. január 15.

Nekem nagyon bejött így télen, a hűvösben. Kellemesen hidratál egész nap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Nekem nagyon bejött így télen, a hűvösben. Kellemesen hidratál egész nap.

tenagi

2017. július 30.

Ez az a krém, amit nappalra nem fogok az arcomra kenni soha többet. Nehezen szívódik be, így még egy óra munkába utazás után is érzem, hogy bementem magam vele reggel. Éjszakára elhasználom, ugyanis hidratálni hidratál. Már, hogy nem vált be, pedig a fényvédő tulajdonsága miatt vettem meg. Nekem nem okozott bőrirritációt, ez plusz pontot érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

ronnie

Korcsoport: >54
2017. július 19.

Megvettem az itteni vélemények alapján. Száraz, viz és zsirhiányos a bőrőm és
rendkivül érzékeny. Egy hét használat után, még szárazabb lett a bőrőm,
feszült és tele lettem kiütésekkel, nem vált be. Ugyanigy jártam URE-ás
változatával is. Soha többet!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 19.

Megvettem az itteni vélemények alapján. Száraz, viz és zsirhiányos a bőrőm és
rendkivül érzékeny. Egy hét használat után, még szárazabb lett a bőrőm,
feszült és tele lettem kiütésekkel, nem vált be. Ugyanigy jártam URE-ás
változatával is. Soha többet!!

Borla

2017. június 30.

Használat után hidratálja a bőrömet, de nagyon hamar ismét száraznak érzem. Viszonylag nehezen szívódik fel, és néha kifejezetten fullasztónak érzem. Az illata viszont nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

aalexaa

2017. június 5.

Nekem sajnos nem jött be (mondjuk nincs is száraz bőröm), télen teszek vele egy újabb próbát, mert így nyáron nagyon fullasztónak érzem, és borzasztóan zsírosít. Emiatt mondjuk nem akarom nagyon lepontozni, mert nem is az én bőrömre van szánva. Télen update-elek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Behenyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Behenyl Alcohol, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Panthenol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Glyceryl Citrate/Lactate/Linoleate/Oleate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).