Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 20.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő lime és málna illattal.

Vegán termék.

Dyana91

2021. február 28.

Az illata miatt vettem meg, mert az nagyon tetszett, de egy teljesen átlagos tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

tátombák

2019. augusztus 11.

Friss, nyári édes / gyümölcsös illatú krémes tusfürdő. Szívesen használtam, de nem hagyott mély nyomot bennem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Lina14

2019. július 25.

Kellemes, élénkítő illata van, nyárra nagyon kellemes, de nem tart sokáig az illata. Nem szárít és jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Lichike

2019. május 26.

Finom édes illata van, nekem nagyon tetsztt, de nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Finom édes illata van, nekem nagyon tetsztt, de nem venném újra.

muzli

2019. május 22.

Vásárláshoz kaptam ajándékba. Nem az én illatom, egy átlagos Balea tusfürdő. Nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 22.

Pecci

2019. április 30.

Az illata jó, nyáron kellemes felfrissit, de nagyon szárította a bőröm. Ennek ellenére nem vonok le csillagot, mert az én bőrömnel az a csoda, ha valami nem szaritja a túlérzékenység miatt, és igazából a tisztítóhatása tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

SimonO

2018. november 22.

Ajándékba kaptam vásárláskor, nekem megtetszett az illata, sőt újravásároltam.
Az illatán kívül viszont nem érzem azt, hogy olyan nagyon tisztítana, így többet is használtam a kelleténél, így gyorsan fogy. Maga az illat sem marad meg sokáig a bőröm. Szerintem harmadjára nem fogom már megvásárolni, magának a célja nem felel meg számomra, hiába tetszik az illata meg a színe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Ajándékba kaptam vásárláskor, nekem megtetszett az illata, sőt újravásároltam.

manokaa

2018. október 26.

Ajándékba kaptam. Inkább izzadságszagú mintsem málna vagy lime. A színe viszont nekem tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

Denny

2018. október 5.

Nekem túl édes, túl cukros. Illata nem nagyon tetszik, nagyon mű, gyorsan el is illan szerencsére. Az állaga jó, krémes, a tubusa is tetszik, pont annyi jön ki belőle amennyit én akarok, így sokáig elég. Nem szárít, a habzása is megfelelő, viszont a színe szerintem borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

Nessy

2018. szeptember 25.

Ajándékba kaptam, vásárlás mellé, magamtól nem választottam volna. Sajnos én is kiérzem belőle a gázolaj szagot, ami nem a legkellemesebb, ez tény. Maga a tusfürdő krémes, nem szárít, bár érezhetően nem egy minőségi darab, mű illat, mű szín. El fog fogyni, de maradok a természetesebb tusfürdőknél és szappanoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.