Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: margit17, Módosítva: 2019. február 19.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált

Arcmaszk édes bogyósgyümölcs illattal. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Ár: 400 Ft , Eladó: Maja77
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postai úton
Mosizso

2019. május 23.

Nem mondom, nem a legjobb hidratáló...de én is akciósan jutottam hozzá, az illata isteni. A száradásra hajlamos (majdnem alkalmast írtam.. hmm száradásra alkalmas) orromnak jót tett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Stella1993

2019. május 9.

Jahjjj hogy én mennyire tudtam volna örülni ennek a maszknak tinikoromban :D 399 ft volt leárazva és jó sokáig elég, az illata pedig mennyei. Tipikus "kezdőknek", tinilányoknak való cucc, akiknek még nincs szükségük különösebb világmegváltásra, mert amúgy érettebb bőrön a hatása 0. A gyengébb bőrt kifejezetten csípi, szóval hámlasztás után 2-3 napot ajánlott várni a használatával. Kidobni nem fogom, a nyári hónapokban jó lesz, akkor úgysem hámlasztok olyan sűrűn, de újravenni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

RekaDora

2019. február 24.

Jajjj de rossz
Akciosan vettem meg, csipett amikor felkentem , es semmi extra hatast nem tapasztaltam, ugyhogy egy hasznalat utan ki is dobtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

Jajjj de rossz

angelavaradi

2019. január 16.

Akciósan vettem, de nem veszem újra, 299 Ft-nál nem ér többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Akciósan vettem, de nem veszem újra, 299 Ft-nál nem ér többet.

margit17

2019. január 11.

Impulzusvásárlás volt, akciósan jutottam hozzá és a kíváncsiság hajtott mikor megvettem, nem tudtam, hogy mit is várok tőle pontosan. Könnyed, kis maszk, finom illattal - én egyáltalán nem tapasztaltam kellemetlen illatot. Felkenve mintha kicsit hűsítene is, valamint egyáltalán nem terhelő érzés a maszkot viselni. Lemosni számomra könnyű volt. Használat után puhának, tisztának és felfrissültnek éreztem a bőröm, akciósan számomra jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Sztefanii

2019. január 7.

Azt hittem, csak én nem voltam tőle elájulva, de aztán lejjebb olvastam :D Használat után udeig-óráig jó,de nekem mintha megszaporodnának tőle a pattanásaim is. Az illata miatt vettem meg akciósan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

nusysan

2019. január 6.

Teljesen véletlenül vettem meg, a radírt szerettem volna, de ezt sikerült felmarni. Hát körülbelül semmit se ér, vagy még rosszabb, nekem sem volt kellemes érzés az arcomon, és mintha tovább szárította volna. A kukában landolt két használat után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Kitty0629

2019. január 6.

Az illata és a csomagolása fogott meg igazán nagyon vártam,hogy kipróbálhassam. Tény,hogy nem egy csodaszer ettől a terméktől nem kell és nem is szabad csodát várni. Még mielőtt lemostam volna azt éreztem,hogy kissé égeti az arcbőrömet. Így túl gyakran nem is veszem elő, használat után talán egy kicsit puhává tette az arcbőrömet de nem dobtam tőle egy hátast.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Sziporka88

2019. január 2.

Akciósan vettem ezt a nagyon finom illatú kis pakolást. Az állaga nagyon krémes, könnyen kenhető ecsettel vagy kézzel.
Sajnos nekem a bőröm nagyon érzékeny és miután lemostam kipirosodott tőle az arcom, amiatt nem használnám/venném meg újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

nkltt

2018. december 12.

Nem egy csodaszer, de isteni az illata. Állagra és illatra is az erdeigyümölcsös joghurt jutott eszembe. Valamint a body shop fozen berries (talán ez volt a neve) kollekciója. Újra nem venném, de 300-ftot megért. Az én bőrömet szerencsére nem irritálta, pedig bőrradírozás után vittem fel.

Update: feltettem a maszkot, és egy barátnőmmel elbeszelgettem az időt telefonon, az ajánlott 10-15 perc helyett kb 35 percet lehetett rajtam . Teljesen megfogta az arcomat , kb 3x mentem át rajta mire halványabb lett. Így egy csillag mínusz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!