KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 22.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő ananász és flamingóvirág illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

almacska96

2018. február 24.

Igazi nyári élmény egy különleges illatba zárva. Nincs is miről tovább beszélni.

almacska96
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 24.

Ticsinky

2018. február 19.

Szuper illat, szuper ár, szuper tusfürdő. :)
Nyári időszakban igazán kellemes és üdítő. Habzása közepes.
Sajnos már nem igazán találom az üzletekben, de ha valahol mégis rálelek, tuti újra vásárolom.

Ticsinky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Szuper illat, szuper ár, szuper tusfürdő. :)
Nyári időszakban igazán kellemes és üdítő. Habzása közepes.

pinkprincess112

2018. február 18.

Igen a balea tusfürdők általában olcsóak, és általában jól is nézz ki maga a kinézete is, és a legtöbb esetben az illatuk is jó.
De ha jobban megnézzük sajnos túl folyósak és nem habzik annyira.
Én azokat a tusfürdőket szeretem, ami zuhanyzás után is jól érezhetőek, de ez a balea tusfürdőkkel még sosem volt így.
Maximum nyáron jók ezek a tusfürdők, mert akkor csak arra vágyik az ember, hogy felfrissülhessen az nem számít olyankor, hogy elég krémes legyen.

pinkprincess112
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.

De ha jobban megnézzük sajnos túl folyósak és nem habzik annyira.

gyoresz84

2018. február 17.

Szuper illata van. Sajnos már nem lehet kapni.

gyoresz84
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 17.

Szuper illata van. Sajnos már nem lehet kapni.

gittus0924

2017. december 25.

Cuki nyári tusfürdő, szokásos Balea minőségben.

gittus0924
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

Cuki nyári tusfürdő, szokásos Balea minőségben.

SweetViolet

2017. december 1.

Nyári illatnak tökéletes volt, de egy idő utána soknak éreztem, így nem is volt kedvem minden nap vele tusolni, cserélgettem a gyerekek babafürdetőjével, ami kellemesen semleges illatú. Tömény, igazi nyári illat, de egyszer elég volt, kipróbáltam, de újra nem venném.

SweetViolet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

lecsapaketchup

2017. november 15.

Annyira finom illata van! Az idei nyaralásokon velem jött, most sikerült elhasználnom az egészet (más tusit is használtam mellette). Igazi nyár illata van, mostanában amikor használtam mindig a tengerpart jutott az eszembe. Nagyon bízom benne, hogy jövő nyáron is visszahozzák ezt az illatot, mert imádom!

lecsapaketchup
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Sroi

2017. november 5.

Az összeset le szoktam szedni a polcokról. Igyekszem betárazni belőle. Szeretem.

Sroi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Csillamkecske

Korcsoport: < 18
2017. november 1.

Nagyon jó nem szárit finom az illata és jól tisztít

Csillamkecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 1.

Nagyon jó nem szárit finom az illata és jól tisztít

tsolya

2017. november 1.

Tökéletes illata van, engem valamiért a gyermekkoromra emlékeztet, és ez nagyon tetszik benne. Szokásos balea minőség. A limitált kiadású nyári illatok közül, talán ezt sikerült a legjobban eltalálniuk.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate