Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. november 4.

Kategória:   Kézkrémek

Kézkrém a puha és rugalmas bőrérzetért,kendermagolajjal.

candus

2022. május 12.

Én csak annyit mondok, hogy több, mint két honapja volt egy száraz ekcemas foltom a jobb kézfejemen. Kentem mindent ra, és azota jött rendbe, amiota ezt a kezkremet használom. Nekem ez egy csoda, örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 12.

andica

2022. április 5.

Már 1 hónapja ki voltak repedezve (vérezve) az ujjaimon lévő bütykök.. hiába kentem több fèle krémmel naponta többször, semmi változás nem történt, amíg meg nem vettem ezt a csodát! Nem szoktam véleményezni, de ezt muszáj. 1 nap alatt elmúlt a vérzés, 2-3 nap után teljesen helyre jött a kezem! Nagyon hamar beszívódik, az illata először förtelmes, majd egész kellemes lesz, de elég erős, egy kismama valószínű nem bírná. Ár/érték arányban, hatásban Mindenképp 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 5.

nyuszi.pok

2022. március 16.

Nem sok ápolóhatása van. A Balea UREA 1000-szer jobb. Az illatával hadilábon állok, nem is tudom hogy büdös e vagy sem :D
Vizes könnyed állag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 16.

Vizes könnyed állag.

rstylest

2022. március 14.

iszonyatosan szárazak a kezeim, viszont ez a csoda tényleg rengeteget segített! szerintem az illata kifejezetten kellemes, egyáltalán nem elviselhetetlen. gyorsan beszívódik, nem zsíros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 14.

messin

2022. március 3.

Ez valami borzalom. Nem hidratál, sőt szerintem szárít. Irgalmatlan büdös, átható, zavaró szaga van. Megy a kukába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 3.

nangien

2022. február 20.

Nem életem legrosszabb kézkréme, nem irritál, de igazából nem is hidratál, egész gyorsan beszívódik, ennyi még amit pozitívumként el tudok mondani. Ennél jobb kézkrémet lehet már találni ebben az árkategóriában, akár ennél a márkánál is. Az illata tényleg nem kifejezetten vonzó, a fátyolmaszkot nagyon szerettem a kenderes vonalból, de ez elég mehh.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 20.

LauberLaura

2022. február 15.

Azért vettem meg mert a limitált szériás, hasonló dizájnt kapott barackos Baela kézkrém nagy kedvencem volt. A kenderes változat formulája szuper, ragacsosság nélkül beszívódik, egész jól hidratál, de az illata borrrrrrrzalmas számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 15.

Qwerty

2022. január 28.

Hidratálása közepes-gyenge, gyorsan beszívódik, de fel nem foghatom miért kellett így túlillatosítani. Szaglássérült ismerőseim, akik egy parfümöt sem vesznek észre, azt kérdezgették, mi ez a púderszag. Fojtogatóan erős, még órák múlva is érezhető, mikor a hatásának már nyoma sincs. Krémparfümként kellene árulni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 28.

birdnerd

2022. január 16.

Átlagos kézkrém, selymes érzést hagy, hamar hidratál. Illata nekem kissé émelyítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 16.

jibjab

2021. december 19.

Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, kellemesen hidratál. Rengeteg kézkrémet használok, soha nem hagyom igazán kiszáradni a kezeimet, így nem tudom, hogy kirepedezett, száraz, ekcémás bőrön, hogy teljesítene, de normál-száraz bőrön megfelelő a hatékonysága. Az illata se nem rossz, se nem a legjobb. A kiszerelése jó, jól ki lehet a végén is nyomni az utolsó cseppeket a tubusból, bár én mindig ketté is vágom, amikor már alig van benne és így szedem ki a végét. Egy tubust elhasználtam, ár-érték arányban jó, biztos, hogy újra is fogom még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Urea, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Triacetin 0 0