Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rityy, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Az érzékien kényeztető pillanatokért: A füge és gyapotkivonatot tartalmazó arcmaszk ápolja és puhává varázsolja a bőrt a hideg napokon is.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Vandus

2014. január 10.

Ajándékba kaptam, és nagyon meglepődtem, amikor először használtam. Nagyon kellemes illata van, ami az eltávolítása után is sokáig érezhető. A bőröm feszesebb és puhább lett tőle, szóval nekem teljesen bevált. Egy tasakot 3x tudok használni, úgyhogy nagyon gazdaságos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Dinart

2014. január 5.

Szépen feltölti a bőrt, látványos, megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 5.

Szépen feltölti a bőrt, látványos, megéri az árát!

antonelly

2013. december 15.

..használtam,bevált.. nagyon jól feltöltődött a bőröm, és az illatát is szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 15.

katacita

2013. november 6.

Az illata nekem nagyon nem tetszik, emiatt nem is fogom elhasználni az egészet. Émelygős, de nem édes, hanem inkább olyan fáradt... Egyébként szép lett tőle a bőröm, bár nekem fura ez a ne-mosd-le elv, talán jobban jártam volna, ha mégis lemosom, a szaga miatt.
Szerintem nem kell vastagon kenni, és elég sok van egy tasakban.
Sajna nálam egy maszknál (meg ált. egy kozmetikai terméknél) nagyon fontos az illat, így ezt nem fogom tovább használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Szerintem nem kell vastagon kenni, és elég sok van egy tasakban.

Yubiri

2013. november 4.

Hatás: 5*
Mennyiség: 5*
Ár/érték arány: 5*
Illat: 4

Sok olyan összetevőt tartalmaz a maszk, amit a bőröm szeret, ez meg is látszik használat után. Többet nyújt, mint amennyit ígér, így én nagyon szeretem. Láthatóan szebb a bőröm használata után, selymesen puha, talán egy kicsit feltölti a ráncaim is. A használati utasítás szerint vastagon kell kenni, én elég vastagon kenem, még így is 2 használat helyett jóval többre elég (kb. 6-8). 300 Ft körüli áron van, így mindenképp megéri kipróbálni, sajnos csak limitált kiadás.
Egyedül az illatával nem vagyok teljesen kibékülve, olyan mély, émelygős, vaníliás, de a hatás miatt nem pontoztam azt sem lejjebb :-) Kiemelném, hogy nem kell lemosni, én első használat után rögtön lemostam, mivel megszoktam, hogy az arcmaszkokat le szoktam mosni.
Akinek zsíros a bőre vagy nem szereti, hogy olyan "szilikonos" csúszós érzetű, annak nem ajánlom, mert nem lesz elégedett!
Nekem Csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 4.

Hatás: 5*
Mennyiség: 5*
Ár/érték arány: 5*
Illat: 4

Nekem Csodaszer!

ForestNymph

2013. augusztus 23.

Jááj, hát a szaga valami ritka pocsék. Nekem olyan ámbrás-fügés-autóillatósítós vaníliás. xD Hatásra felejthető, nem szokok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Candush

2013. július 25.

Imádom az illatát :) Felvitel után nekem picit csípte a bőrömet, aztán kellemesen hűsítette. Lemosás után valahogy feszesebbnek tűnt a bőröm és kipihentebbnek látszottam, talán a szemem alatti kis ráncok is kisimultak. Puha és selymes lett a bőröm, és ez az érzés egész nap tartott. Nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Rityy

2013. március 15.

Először használtam, arcradírozás után. Kellemes az illata, először bizsergő érzés, majd kellemes hűs lesz tőle a bőröm. Még 3 óra múlva is éreztem illatát ami nekem nagyon tetszik. Finom puha, kipihent lett tőle a bőröm. Az összetevők is jók. Nekem nagyon tetszik, újraveszem szerintem. Ára is kitűnő. 2x8 ml. De egy tasak kétszer is elég. Én anyukámmal feleztem meg. :-D Valóban kényeztető. :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology