Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lorelai, Módosítva: 2014. október 13.

Kategória:   Kézkrémek

Ápolja az igénybevett és száraz bőrt.

timimimi

2019. március 19.

Semmi extra, igazából hamar felszívódik, de nem olyan tápláló. Irodában megfelel a gyakori kézmosásaim után, de nem egy mélyhidratáló kézkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

prehalekjudit

2014. április 28.

Imádom ezt a krémet, az illata fantasztikus,gyorsan felszívódik és tényleg táplál.
Az ára is reális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 28.

Az ára is reális.

efdorina

2014. február 8.

... eddig nagyon szerettem, de mostanában állandóan száraznak érzem a kezem, pedig rendszeresen használom. Lehet, hogy csak a szél meg a hideg, de alig vagyok kint, meg akkor is kesztyűben, vagy zsebretett kézzel általában. Szóval inkább leváltottam egy ureásra. De a szüleim még mindig ezt használják szóval azért megy a 3 csillag,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Ophelia

2014. január 24.

Az illata az első, amit a legjobban szeretek benne, olyan nagyon zöld illat, falevelek jutnak róla eszembe, vagy nem is tudom. :) Nagyon jól hidratál, meg is lepődtem, mert ahhoz szoktam, hogy a Balea krémek általában vizesebb állagúak, az ureás után ez teljesen más. Szóval elég zsíros, viszont így télen szükség is van erre, nyáron nem használnám. Kicsit nehezen szívódik a bőrbe, egy ideig nem nagyon lehet nyúlni semmihez, de ettől még ragyogó. Biztos vagyok benne, hogy a nagyon száraz bőrt is rendbe teszi pár nap alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

AshleeyTayloor

2013. december 31.

Szépen hidratál és gyorsan be is szívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 31.

Szépen hidratál és gyorsan be is szívódik.

OAdrienn

2013. december 19.

Párom vette az extrán kiszáradt, kirepedezett bőrére, amit szépen helyrehozott néhány nap után. Ezen felbuzdulva én is kipróbáltam. Tetszik az illata, de mivel elég nehéz, zsíros krém, így nehezen szívódik be. Ehhez azért hozzátenném, hogy nekem nincs kiszáradva a kezem, csupán megelőző hidratálásként használtam. Jó krém, de én csak este használnám. Száraz bőrűeknek szerintem érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Ravenna

2013. december 7.

Nekem bejött, jó az illata és hamar rendbe tette a kezem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 7.

Nekem bejött, jó az illata és hamar rendbe tette a kezem :)

boglarka88849

2013. október 26.

Csak kipróbáltam, az illata nagyon tetszett, kicsit sokat vettem, de beszívódott idővel rendesen. A parabénektől viszont kiráz a hideg :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

kicsikiszi

2013. október 24.

Nekem nagyon nem jött be, az állagával sem vagyok igazán kibékülve.. És izzad tőle a tenyerem, még ha picit is nyomok ki... Nagyon neeem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

Judiit

2013. október 20.

Pár éve én is vettem egy ilyet. Téli időszak, szétszárította a szél és a hideg a kezem. Balea, oliva...rossz nem lehet. Jelentem lehet. Alig akarta a bőröm beszívni, ragad. Az illat sem tetszett. Otthagytam melóban a közösbe. Valahogy elég sokáig nem akart elfogyni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 20.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.