Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: szzh01, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. június 12.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

• Pigmentfoltok elleni koncentrátum pinolumin hatóanyaga már 4 hét után csökkenti a pigmentfoltokat és a bőregyenetlenségeket.
  • Az E-, C- és B5-vitamin-komplex intenzíven hidratálja a bőrt és óvja a szabadgyökökkel szemben.
  • Az egyenletesebb és érezhetően feszesebb bőrért.
  • Érett bőrre 45 éves kortól

virumiru

2020. január 26.

kereken egy hónapja használom, kivártam hogy hosszú távon hogyan teljesít. a niacinamide miatt vettem meg, gondoltam hátha segít picit a pórusaim összképén meg a néha előbújó pattanásaimon. esténként szoktam használni, arclemosó után, szérum előtt. az állaga nagyon kis csúszós, picit zsírosnak is mondanám, de nem vészes, a száraz bőröm simán beitta ezt is 😃 az illata semleges. összességében a pórusaim ugyanúgy mars méretűek mint eddig, és a kis pattikon is csak a teafa olaj segít hatásosan (alapvetően a rutinom a szárazságra van specializálódva, mert tényleg nagyon ritkan jön ki 1-1 szóval ezt nem rovom fel neki) DE nagyon szépen beleilleszkedett a kis arcápolási rituálémba, és a többiekkel karöltve nyoma sincs se a száraz foltoknak se az élettelen arcbőrnek, szóval... :D este utolsó lépésként ezt és egy c-vitaminos szérumot használok, reggel mindig kisimulva kelek. szóval nem egy csodaszer, de nem is lehet leszólni:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

karli

Korcsoport: < 18
2019. november 21.

Mindig van ilyenem otthon, évek óta használom, még az elődjével kezdtem. Nekem nagyon szép kinézetű tőle a bőröm, csökkentette a pórusaimat, ha van is néha valami kis pattanásom baromi gyorsan gyógyul, nem marad nyoma sem. Viszont táplálónak nem mondanám, az én bőröm még simán elvisel utána akár egy testesebb krémet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 21.

random

2019. szeptember 29.

hát, én nem pigmentfoltokra vettem, csak a niacinamid miatt, előre is elnézést, ha a vélményem nem releváns. elég erős az illata, az állaga meg testes, olyan picit olajos, picit szilikonos érzés, de nem különösebben kellemetlen vagy fullasztó, sőt - viszont zsíros bőrűeknek sok lehet. de úgy tűnik, nem tömítette el a pórusaimat, a hosszútávú hatását meg majdmeglátjuk :D eddig jó, csak így tovább!

Nohátakkor update: nem használom mindennap, inkább csak kétnaponta este, de annyira bejött, hogy feltankoltam belőle még kettőt külföldre költözés előtt (itt két dolgot nem találok sehol, niacinamidot meg BHA-t). Szépen feltölti a bőrömet, amióta használom ki se szárad a széltől ahogy szokott, és tényleg nem ütött ki. Tán még a "szeplőimet" (a fele napkárosodás) is halványította valamelyest. Viszont a hegek után maradt foltokban nem látok változást, szóval csillagváltozás nincs. De amint hazamegyek, felvásárlom az összeset amit találok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Qwerty

2019. szeptember 9.

Valahol csillagozva, apró betűkkel az áll a dobozán, hogy 4 héten belül...és csökkenti a pigmentfolt méretét, meg halványítja is. Gyanakodtam kicsit, mert ami viszonylag rövid időn belül nem használ, az hosszabb időn belül sem fog, de kenegettem előírásszerűen a karomon napsütéstől előjött szép nagy pigmentfoltot. Nem mondom, hogy nagy ritkán nem maradt el egy-egy kenegetés a napi kettőből, de kitartottam 4 hétig. Nos, a pigmentfolt kisebb nem lett, viszont a legutolsó pillanatban - mikor már eldöntöttem, hogy kegyetlenül lecsillagozom - halványabb lett. Sőt, megkockáztatom, hogy alig látszik.
Egyébként az illata jó, kicsit a klasszik nivea krémre emlékeztet, egyéb problémám nem lett tőle, fejemen még nem próbáltam, de ezek után mehet oda is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Alanine
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Alanine, Sodium Lactate, Glutamic Acid, Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Az aleuritsav sellak fő összetevője, kb 35%-ban tartalmazza. A parfümiparban kiindulási anyagként használják a pézsmás aromák készítéséhez.

Alanine a I h

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.