Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2021. szeptember 7.

Kategória:   Lábápolók

Frissítő, revitalizáló lábápoló vaj, értékes shea vajjal, aloe verával, menta olajjal és napraforgó olajjal, valamint vérnarancs kivonattal.

Kiszerelés: 200 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Pinky

2018. július 30.

Ha az a dolga, hogy extrán szárítson, akkor azt jól végzi. Az illata jó, a hatása inkább fordított...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

bearsorry

2018. március 9.

Az állaga megnyerő, bár annyira nem vajas, mint gondoltam. Az illata elsőre jó, de pár perc múlva már émelyítő számomra, és ezt már más is megjegyezte. Forró fürdő után masszirozom bele a kiázott lábfejembe, de kell így is egy kis plusz idő neki míg beszívódik. Napi 10 órát állok, nem problémás a lábfejemen a bőr, de megelőzéshez extrán elkezdtem ápolni. Hidratál amúgy, de nem tudom rendbe is rakja a már repedezett bőrt. Újravenni nem fogom, nem nyűgözött le.

Update: a tégelyben már csak néhány használatra való mennyiség van, de úgy vettem észre, hogy a pihepuha talpamat elkezdte hámlasztani mostanra. Nem jó, és a szagához se tudtam hozzászokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

itsmedalma

2017. október 5.

Az illatát nagyon szeretem, de nekem nem hidratál eléggé...:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Az illatát nagyon szeretem, de nekem nem hidratál eléggé...:(

luckyschr

2017. augusztus 31.

Hát...azt hittem mikor megvettem, hogy jobb lesz. Fagyizóban dolgozom, ahol azért elég sokat kell állni, és gondoltam jó lesz egy kis frissítő a lábamnak. Hát.. az illata előszőr furcsa volt, hogy ilyen erőteljes citrusos, de tovább szagolgatva nem is olyan rossz. Az állaga jó, de nehezen szívódik be, és a hatása sem nyűgözött le. Lábamat nem frissítette, de maga az illat felfrissíti az embert, így inkább napközbe érdemes használni, és nem este. Elhasználom, ha már megvettem a nagy tégelyeset, de kicsit sajnálom, hogy ezt választottam, és nem az ureásat, az lesz a következő amit kipróbálok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

EvaCs

2017. június 7.

DM boxban volt és meg vagyok vele elégedve. Könnyű krém és gyorsan beszívódik ami nekem pont megfelel. Nem szeretem a nehéz krémeket a lábamon mert úgy érzem sosem szívódnak be. Ő egész jó, az illata pedig narancsos friss nyári illat. A kiszerelés hatalmas, biztosan egy évig kitart majd..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

kgyrk

2016. augusztus 10.

Megállapítottam, hogy ennek bizony rovarirtó szaga van! :D Egyébként cuki ez a tégelyes csomagolás, állagra sem rossz, viszont a hidratáló hatása elég gyenge... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Yubiri

2016. január 30.

Az illatát szeretem, frissítő-puha mentolos-vérnarancsos, de a hatásával nem vagyok elégedett.
Se nem hidratál eléggé, se nem frissíti fel a megfáradt lábaim.
Tovább keresem az igazi lábápolót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

Se nem hidratál eléggé, se nem frissíti fel a megfáradt lábaim.
Tovább keresem az igazi lábápolót.

v.szilvia789

2015. október 23.

Rettentő sokáig kitartott a 200 ml, már alig vártam, hogy elfogyjon! Az állaga krémes, nem annyira vaj-szerű, könnyen beszívódik, de nem hidratál eléggé. Még nyáron is kicsit kevés volt. Az illata hosszú távon sok,már-már undorral kentem el a végét, nem jött be a menta-vérnarancs kombó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

kesha420

2015. július 11.

Sajnos nem hidratál eléggé, de frissítő hatású, az illata kellemes és nem túl drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

Bunny17

2015. július 8.

nem túl kedvező az ára, nehezen szívódik fel, aztán meg semennyire nem hidratál. az illata kellemes, meg talán hűsít egy picit. de ez pénzkidobás volt számomra :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0