Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2018. október 5.

Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő egzotikus vanília illattal. PH-semleges, bőrgyógyászatilag tesztelt. Vegán.

anitaanett

2019. április 22.

Nagyon tetszett az illata és a csomagolás deisgn-ja. Többször újra vettem, amíg láttam a DM polcain, egy ideje már nem találkoztam vele. Olyan mint a többi Balea-s tusfürdő, nem szárít, kíméletesen tisztít és ár-érték arányban megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

magyaredina

2019. április 17.

Tökéletesen működik mint az összes Baleás tusfürdő, Jól habzik, teszik a dolgát és jó az ára.
Ennek nekem az illata nem tetszett, ezért 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Ennek nekem az illata nem tetszett, ezért 4 csillagot adok.

zsoxcore

2019. március 17.

Teljesen átlagos Balea tusfürdő. Nem szárított, jól habzott, nem volt vele semmilyen problémám. Számomra túró rudi illatú volt, a vége felé már alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Helene

2019. március 15.

Szokásos Balea minőség. Nem szárított, de ez az illat, nem az igazi vanília illat. Eléggé émelyítő volt számomra. Elhasználom, de biztos hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

LeticiavW

2019. március 14.

Nagyon jo, akarcsak a tobbi Balea tusfurdo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Nagyon jo, akarcsak a tobbi Balea tusfurdo.

Ticsinky

2019. március 1.

Nem lett a kedvencem, mivel az állaga és a habzása szerintem borzasztó... de ezt leszámítva, a csomagolása és az illata nagyon kis aranyos.
Szerintem nem sok köze van a vaníliához, inkább zselés szaloncukor illatú. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Szerintem nem sok köze van a vaníliához, inkább zselés szaloncukor illatú. :)

canyon

2019. január 23.

Nem szerettem. Úgy éreztem (talán az illata miatt) nem tisztít rendesen .. kézmosónak használtam el :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

eszta

2019. január 12.

Ezt az illatot nagyon eltalálta a gyártó. Szeretem :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Ezt az illatot nagyon eltalálta a gyártó. Szeretem :-)

silence

2018. december 29.

A leírás szerint egzotikus vanília illatú. Nos: minimális vaníliát ugyan érzek benne, de egzotikusnak már nem mondanám. Ettől függetlenül kellemes illatú, nem gejl édes, viszont nem is túl tartós az illata. Mondjuk egy tusfürdőtől nem is azt várjuk, amit egy parfümtől.
Nagyon kellemes állagú, könnyedén szétoszlatható, kiváló tisztító hatás és nem szárítja a bőrömet, mint más, drágább tusik...
Ár - érték arányban a Balea verhetetlen!!!
A csomagolása is nagyon édes, elefáni rögtön levett a lábamról a DM-ben!
Mindent összevetve tőlem 5 csillagot érdemel, csak azért nem veszem újra, mert szeretek kísérletezgetni különböző illatú tusfürdőkkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Ár - érték arányban a Balea verhetetlen!!!
A csomagolása is nagyon édes, elefáni rögtön levett a lábamról a DM-ben!

Nicu

2018. december 22.

Nagyon aranyos a flakon, megfogott a boltban. Az illata szerintem vanília, és mellé egy kellemes parfüm. Jól összehozta ezt is a Balea. Finom,krémes az állaga, nem folyós. Nem szárít, jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate