Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jimpy, Módosítva: 2019. május 6.

Kategória:   Testápolók

2017-es limitált karácsonyi kiadás

A testápoló sokáig megőrzi a bőr hidratáltságát, és puha bőrérzetet biztosít. A mandulaolaj recept ápolja a bőrt. A krém könnyedén kenhető és gyorsan felszívódik.

jimpy

2019. május 6.

Ajándékba kaptam egy barátnőmtől, csodákat nem vártam tőle. Hidratál, könnyen felszívódik, az illata pedig nagyon kellemes, engem a mézeskalácsra emlékeztet :) Kis kiszerelés, nekem pont elég is volt, újra maximum az illata miatt venném, nagyon jó karácsonyi hangulatot okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).