Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ophelia, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pórustisztító hatással és hatékony ápolással speciálisan a férfi bőr igényeihez lett kifejlesztve. Intenzíven tisztító bőrradír és tisztító maszk egyben, vulkáni kőzet és szalicilsav kombinációval. Megelőzi a bőrproblémák kialakulását, mattító és pórustisztító hatású, szabályozza a bőr faggyútermelését, valamint megakadályozza a bőr kiszáradását.

crazy724

2018. november 29.

Általában megnézem a termékek összetevőit, ennél a 199 forintos terméknél ez kimaradt, nagyon izgalmasan hangzott ez a 'vulkáni kőzet' dolog. Sajnos alkoholt tartalmaz, már csak ezért sem nyúlok szívesen hozzá. Arcradírként nem használtam, nem is fogom, mivel nem radírozom az arcom, arcmaszkként egy alkalommal igen, de valami borzalom. Állagra eléggé folyékony, nehéz maszkként használni, nehezen szárad, viszont a szemcsék mérete-állaga jó. Iszonyat intenzív és tartós férfias illata van (tudom férfi-termék:), ráadásul égett tőle a bőröm. Nem vártam ki, hogy jobban kifejtse a hatását, felkenés után szinte azonnal lemostam, a bőröm úgy nézett ki utána, mint a főtt rák.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Lolychan

2018. november 17.

199 Ft-ért vettem akciósan. Bár ne tettem volna. Sajnos gyanús, hogy ettől a terméktől pattogok ki, így mennie kell. :/ Csak azért nem 1*, mert egyébként jól tisztít és a szemcsék se erősek benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

pannababo

2017. június 26.

Nagyon kellemes,az elhakt bőrt leradírozza rendesen,így a hámlásnak is lőttek,az illata nagyon frissítő! Nekem a bőröm igényel egy kis hidratálót utána,de nem irritál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Tatsuya

2017. május 26.

Borradirnak nekem eros volt, lassan fogyott el viszont nagyon jol leszedi a hamlott bort. Annyira nem tudtam mit kezdeni vele hogy vegen tusfordonek hasznaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

mikeemykanic

2017. március 15.

nekem nagyon bejött,nem vártam tőle ennyit se és kellemesen csalódtam,hogy jól tisztít,nem szárít és ennyiért meg igazán megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

vivienlovesit

2017. február 18.

Nagyon kecsegtetően hangzott a vulkáni kőzet, mint összetevő és mivel "női változatban" nem találtam hasonló terméket, megvettem. Általános arctisztításra nem rossz- valóban tisztítja a bőrt, illetve mattítja azt. Radírozásra nehezen alkalmazható, mivel ebben a sűrű masszában az eléggé nagy szemcsék aránya kevés. (...) És pakolásként?! Mit mondjak? Nem lenne rossz, de ehhez túl híg az állaga, nem szárad meg rendesen - gumiszerűen összeáll, így nehezen eltávolítható - és így használva csípi, irritálja a bőrt. A 499 Ft / 100 ml jó vásár lehetett volna, de túl sokat vártam ettől a terméktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

Powderpuff Girl

2016. november 15.

Szegényt most le fogom húzni, bár örültem volna ha ennyi pénzért, ekkora kiszerelés működött volna. Felkenés után, mielőtt még elkezdeném a radírozást, már csípi a bőrömet. Az állaga túl híg, így maszknak használni nagyon nem lehet, a szemcsék pedig túl nagyok és túl elenyésző számban vannak az arclemosóban. Amikor elkezdem radírozni az arcomat- már közben csíp is- a radírozó szemcsék nem elég sűrűn helyezkednek el, így amolyan tessék-lássék radírozást végez csak. Sajnos az a pár szemcse viszont méretében eléggé nagy és a bőr számára bántó, karcos érzést ad. Férfiaknak szánt termék, de a páromnak sem vált be (eredetileg neki vettem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

zita.herkovics

2016. március 28.

Kipróbáltam, elsőre nem is rossz. Szeretem a tisztaság érzetet. Nem szárított, nem csípett, az illatával sem volt gondom. Tartósabb használatot igényel, így két alkalom nem egy nagy kunszt.

UPDATE: Már minden héten használom, a véleményem nem nagyon változott. Ha elfogy, talán újraveszem. Radírozni is szépen tud egyébként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

HGergo

2016. január 7.

A barátnőmtől kaptam karácsonyra. Már jó párszor sikerült használnom azóta, és nekem nagyon tetszik az illata, az állaga, és a hatása is. Nem szárít, nem irritál, és zuhanyzás közben gyorsan tudom használni. A hatása meg a frissesség utána abszolút bejön, és megéri használni. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

azursatellite

2015. november 26.

Számomra ez egy gyenge arcradír. Szilikon arctisztító koronggal használom úgy egész jó. Tényleg mattít és nem szárít, az ára kedvező - megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Kaolin 0 0