Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. április 12.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Csökkenti a sötét karikákat, puffadtságot és a ráncokat. Élénkíti fáradt bőrt. A shea vaj és hidratáló összetevők védelmet nyújtanak káros környezeti hatásokkal szemben.

Rendszeres használattal kimutatható ráncok csökkenése. A szem friss lesz és új életre kel.

• Alkalmas kontaktlencse viselők számára is,
Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt,
Illatanyag-mentes.

Pannamaris

2019. május 5.

Ár-érték arányban kiváló, szépek az összetevői, jól hidratál, hamar beszívódik.Praktikus a kis pumpás kiszerelés, próbáltam más drágább kategóriájú krémeket, semmivel sem volt jobb a hatásuk, így maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 5.

cattitude

2019. január 20.

korrekt szemkrém nagyon jó áron. igazság szerint én a q10-eset jobban szeretem használni, de ez is nagyon jó hatású. koffein, peptidek vannak benne, határozottan segít a felpuffadt szemen. picit bizserget felkenés után, de abszolút nem kellemetlenül. ezen kívül szépen hidratálja és védi a szemkörnyéket, ebben a hideg időben sem szárad ki a bőr a szemem körül. negatívuma: nem szeretem az adagolóját, nekem nagyon sok krém jön ki belőle, az egész arcomra tudnám kenni az egy nyomásnyi mennyiséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Nutellabella

2018. november 27.

Kétszer vettem már meg, nagyon tetszik. Nincs illata, pont annyira hidratál, amennyire kell, a szemöldököm szép sűrű a koffeintől :D, szóval multifunkciós is... Peptidek is vannak benne... A női szekcióban nincs ilyen jó ár-érték arányú termék, így maradok ennél, ameddig nem kell valami komolyabb szemkörnyékápoló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Milly

2018. november 27.

Én úgy gondolom, a pasi kozmetikumoknál nem ér semmit egy szép csomagolás és vonzó marketingduma, ezekkel nem lehet őket úgy bevonzani, mint minket nőket :D Azt fogják megvenni, ami nekik működik. Ennél a krémnél ismét ez a véleményem. Semmi cicomázás, csak szép összetevők, praktikus pumpás adagoló és mindez remek áron. A karikáimat ugyan nekem nem csökkentette, ráncaim pedig még nincsenek, de nem is ezért vettem meg elsősorban. Én egy jó szemkörnyékápolóra találtam benne, amire jól lehet sminkelni, hamar beszívódik de ápolja a szemkörnyéki bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Ad-Namah

2018. november 19.

Gyorsan beszívódott, de mást nem tapasztaltam. A koffeines balea men tapasz jobban eltünteti a karikákat, mint ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Ennie86

2018. október 18.

Már pár hónapja használom és a Q10-es testvére mellett ő a másik kedvencem. :) Látványosan simítja a bőrömet, csökkenti a sötét karikákat. Nagyon hamar felszívódik és az ára is baráti. Azt hiszem több pasiknak szánt kozmetikumot fogok tesztelni. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

DistressedMaszat

2018. szeptember 30.

Elfogyott, de nem őt vettem újra. Nem vártam csodát, hogy eltűnti majd a karikákat, hidratálni hidratált, gyorsan beszívódott először nagyon kevés elég volt belőle később viszont volt hogy reggel és este is 2x vittem fel hogy érezzem csinál valamit. Sminkelni nem volt túl jó utána ami nekem rossz, sötét karikáim miatt. Csomagolása tetszett amíg ki nem fogyott mert nem számítottam rá, hogy kicsikarok még valamit a pumpából vagy irány a bolt venni másikat. Engem nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

foxfox

2018. szeptember 3.

Végre egy szemkörnyékpoló amitől nem lesz a szemem környékén allergiás reakció. Látványosan csökkenti a sötét karikákat és a ráncokat. Jó hogy pupás kiszerelés! ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 3.

izabella73

2018. július 25.

Hihetetlenül jó ez krém,nevetséges áron.Látvanyosan halványítja a szem alatti sötét karikákat,nincs telenyomva szilikonnal,mégis jól feltölti,kisimítja a kisebb ráncokat.Csomagolása nagyon cuki és praktikus,összetevői szépek.Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 25.

tomkogy

2018. július 17.

Láthatóan csökkentette a karikáim kékségét, és jól hidratál. Frissíti a szemkörnyéket, és mivel rengeteg krémet kapunk a jól működő pumpás tubusban, én nem sajnálom magamtól, elég sokat szoktam finoman bemasszírozni reggel és este.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-8, Mannitol, Acetyl Tetrapeptide-5, Glycogen, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Acetyl Tetrapeptide-5
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Más néven Eyeseryl. E szerint a tanulmány és a Futurederm szerint szemápoló készítményekben használva növeli a bőrben a mikrocirkulációt és csökkenti a duzzanatokat. Mivel gátolja a kollagén rostok dezorganizált térhálósodását, így segít a bőr rugalmasságának visszaállításában, a vérerek átjárhatóságának csökkentésével pedig gátolja a szem alatti régióban történő vízfelhalmozódást. Egy tanulmány szerint sokkal hatékonyabb, mint a koffein.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak