Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2021. február 10.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Csökkenti a sötét karikákat, puffadtságot és a ráncokat. Élénkíti fáradt bőrt. A shea vaj és hidratáló összetevők védelmet nyújtanak káros környezeti hatásokkal szemben.

clara12

2021. február 22.

Napi egyszeri használat mellett, egy hét után ekcémás foltok jöttek ki mindkét szemhéjamon, illetve pirosság és érzékenység jelentekezett a szemem alatt. Más újdonság nincs a rutinomban, így csak ez lehet az oka. Annyira nem vagyok meglepve, mivel korábban használtam a balea men golyós Q10-es szemkörnyékpolóját (kék-sárga csomagolás), attól is ekcémás lettem, csak később, kb. a második tubus végén. Állagra egyébként nagyon kellemes, gyorsan beszívódik, megfelelő mértékben hidratál és nem morzsálódik vagy kukacosodik rétegzős rutinban sem.

Update: Amint észrevettem a problémát, abbahagytam a használatát és miniál rutinra tértem át, így az ekcéma szépen meggyógyult. Mostmár teljes biztonsággal mondhatom, hogy ez volt a felelős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

bongi

2020. december 17.

Szinte mindent kenek a szemkörnyékemre is, amit az arcomra használok, így nem szoktam drága szemkörnyékápolókra költeni. Az eddigi tapasztalataim alapján nincs is miért. Ez számomra tökéletes, jobb mint bármelyik szemkörnyékápoló amit mostanában használtam (Nivea, Helia D, Loreal). Nem irritálja a szemem, könnyen beszívódik, jól hidratál, nincs benne parfüm, a csomagolása tökéletes. Azért esett erre a választásom, mert olyan szemkörnyékápolót kerestem, ami parfümmentes és van benne koffein. És olcsó. Nem könnyű olyant találni, ami ezeknek a kritériumoknak mind megfelel és még jó is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 17.

Tig

2020. október 23.

Jól hat, elég jók az összetevők ÉS ára is verhetetlen, a csomagolása is szuper. Általában nem használok külön szemkörnyékápolót, de ha mégis, akkor ezt választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

Tife08

2020. szeptember 23.

Ajándékba kaptam, sajnos nem sokat ért, nem is használtam el mindet. Nem hidratálta eléggé a szemkörnyékemet, a karikákon sem halványított és a "bevásárló szatyraim" mérete sem csökkent. Nem vártam tőle nagy dolgokat, de de , hogy semmit ne érjen.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

eveartstar

2020. január 12.

Tavaly vettem, de kiütésem lett tőle a szememnél, és valahogy elment a kedvem tőle.
Olyan hülye mamás illata van és ilyen tipikus olcsókrém állaga, úgyhogy a sarkamat kenegetem vele, hátha kisimítják a peptidek a talpi ráncaimat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 12.

Helia

2019. augusztus 15.

Számomra a tökéletes szemkörnyékápoló. Illatmentes, könnyen beszívódik, smink alá is megfelelő. Nem okozott irritációt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

boja

2019. július 26.

Nagyon jó kis szemkrém! Főleg 20 as éveseknek. 32 évesen intenzíven használtam este plusz E vitaminnal ki egészítve és szebb volt a szemem környéke mint 28 évesen és akkor vichyit használtam. Volt mikor le cseréltem koreaira pl. Mizon stb. De mindig vissza tértem erre. Most is van! De jelenleg a media shopba hirdetett Agefit anti-age serumot használom. De meg jegyzem hogy nem olyan drámai a változás mint ahogy reklámozák.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

Loona

2019. július 9.

Nagyon megörültem, amikor megláttam ezt a krémet, könnyen elérhető és jó árú drogériás krémhez képest ez egy tök jó összetevőlista - lenne, sajnos nekem azonban nem vált be.

A kiszerelése a légmentes zárás miatt jó, azonban nem szeretem, hogy nem látszik, mennyi van még benne, így utazásra egy idő után nem merném magammal vinni. A pumpa jól adagolja a krémet, könnyű részben lenyomni, ha kevesebb krémet szeretnénk kinyerni belőle, és csak olyankor jön belőle krém, amikor nyomom. A krém maga könnyű, könnyen oszlatható, de nekem sajnos valahogy nem ivódik be rendesen: érzésre nem hagy különösebben zsíros érzetet, viszont érezhetően nehéz lesz a szemem délutánra, ha ezt használom. Először nem voltam benne biztos, hogy ez a krém a ludas, ezért kíváncsiságból felváltva csak az egyik szememen használtam pár napig, a másikon pedig másik szemkrémet, és ekkor már biztos lett... Én szintén nem szerettem az eveartstar által említett enyhe bizsergetést sem, amit én is éreztem (bár nem mindig), azonban én ezt nem pozitívumként, hanem irritációként éltem meg, szerintem egy szemkrém (meg szinte semmilyen más krém se) ne csináljon ilyesmit... amit viszont csinálhatna (de nem teszi), az némi tekintetébresztés, ez a krém viszont semmi észrevehetőt nem tesz a szememmel. Ezek miatt én sajnos biztosan nem fogom újravenni, és az elhasználással is gondban vagyok, nem szívesen nyúlok érte. Próbáltam éjszakára is, azonban itt is gondot okozott a teljes beszívódás hiánya: reggelre zsíros szemhéjakkal ébredek, és ha nem jutok el időben az arcmosásig, akkor ez a zsíros réteg a szemembe folyva csíp is. Lehet, hogy elteszem most egy időre, és előveszem hidegebb időben, ha pedig úgy sem lesz jobb, akkor kipróbálom arcra, hidratálóként - éjszakára, mert a beszívódás hiánya a zsíros arcbőrömön nappal ugyanúgy problémás lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

cattitude

2019. január 20.

korrekt szemkrém nagyon jó áron. igazság szerint én a q10-eset jobban szeretem használni, de ez is nagyon jó hatású. koffein, peptidek vannak benne, határozottan segít a felpuffadt szemen. picit bizserget felkenés után, de abszolút nem kellemetlenül. ezen kívül szépen hidratálja és védi a szemkörnyéket, ebben a hideg időben sem szárad ki a bőr a szemem körül. negatívuma: nem szeretem az adagolóját, nekem nagyon sok krém jön ki belőle, az egész arcomra tudnám kenni az egy nyomásnyi mennyiséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Nutellabella

2018. november 27.

Kétszer vettem már meg, nagyon tetszik. Nincs illata, pont annyira hidratál, amennyire kell, a szemöldököm szép sűrű a koffeintől :D, szóval multifunkciós is... Peptidek is vannak benne... A női szekcióban nincs ilyen jó ár-érték arányú termék, így maradok ennél, ameddig nem kell valami komolyabb szemkörnyékápoló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-8, Mannitol, Acetyl Tetrapeptide-5, Glycogen, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Acetyl Tetrapeptide-5
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Más néven Eyeseryl. E szerint a tanulmány és a Futurederm szerint szemápoló készítményekben használva növeli a bőrben a mikrocirkulációt és csökkenti a duzzanatokat. Mivel gátolja a kollagén rostok dezorganizált térhálósodását, így segít a bőr rugalmasságának visszaállításában, a vérerek átjárhatóságának csökkentésével pedig gátolja a szem alatti régióban történő vízfelhalmozódást. Egy tanulmány szerint sokkal hatékonyabb, mint a koffein.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak