Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2021. február 10.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Csökkenti a sötét karikákat, puffadtságot és a ráncokat. Élénkíti fáradt bőrt. A shea vaj és hidratáló összetevők védelmet nyújtanak káros környezeti hatásokkal szemben.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

SweetLikeMee

2021. július 11.

Én szeretem, ha van külön szemkörnyékápolóm, mert a hidratálókrémemből sokszor elfelejtek a szemkörnyékemre is kenni.
Nagyon szépek az összetevői: nincs benne illatanyag, szárító alkohol; viszont van benne koffein és peptid.
Az ára is rendben van, hiába csak 15 mili, sokáig elég; mert a 2 szememre összesen egy borsónyit kenek fel.
Állagra is nagyon kellemes, hamar beszívódik, és nem csípi a szemkörnyekemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 11.

Állagra is nagyon kellemes, hamar beszívódik, és nem csípi a szemkörnyekemet.

Natalka

2021. június 9.

Semmit nem ér, mármint nem csinál semmit, de elkenegettem.
Nem feszesít, nem simított ráncokat, karikákkal se történt semmi, megvannak, köszönik:)
Nyak-, és dekoltázsápolóként végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 9.

Semmit nem ér, mármint nem csinál semmit, de elkenegettem.
Nyak-, és dekoltázsápolóként végezte.

Mia0602

2021. június 7.

Nagyon kiadós, lotion állagú, könnyen beszívódó szemkörnyékápoló. Napi kétszer használva 5 hónapig volt elég. Nekem megfelelően hidratálta a szemkörnyékemet. Sőt! Egy szemszérum okozta kiszáradást egy hét alatt rendbe hozott. Persze én már nem hiszek a tündérmesékben, tudom hogy a kialakult ráncokat krém nem tüntetheti el. Ennek fényében ez egy szuper és olcsó drogériás kence. Az adagolója pedig kitartott végig és pont annyit adagolt ami mindkét szememre elég volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 7.

clara12

2021. február 22.

Napi egyszeri használat mellett, egy hét után ekcémás foltok jöttek ki mindkét szemhéjamon, illetve pirosság és érzékenység jelentekezett a szemem alatt. Más újdonság nincs a rutinomban, így csak ez lehet az oka. Annyira nem vagyok meglepve, mivel korábban használtam a balea men golyós Q10-es szemkörnyékpolóját (kék-sárga csomagolás), attól is ekcémás lettem, csak később, kb. a második tubus végén. Állagra egyébként nagyon kellemes, gyorsan beszívódik, megfelelő mértékben hidratál és nem morzsálódik vagy kukacosodik rétegzős rutinban sem.

Update: Amint észrevettem a problémát, abbahagytam a használatát és miniál rutinra tértem át, így az ekcéma szépen meggyógyult. Mostmár teljes biztonsággal mondhatom, hogy ez volt a felelős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

bongi

2020. december 17.

Szinte mindent kenek a szemkörnyékemre is, amit az arcomra használok, így nem szoktam drága szemkörnyékápolókra költeni. Az eddigi tapasztalataim alapján nincs is miért. Ez számomra tökéletes, jobb mint bármelyik szemkörnyékápoló amit mostanában használtam (Nivea, Helia D, Loreal). Nem irritálja a szemem, könnyen beszívódik, jól hidratál, nincs benne parfüm, a csomagolása tökéletes. Azért esett erre a választásom, mert olyan szemkörnyékápolót kerestem, ami parfümmentes és van benne koffein. És olcsó. Nem könnyű olyant találni, ami ezeknek a kritériumoknak mind megfelel és még jó is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 17.

Tig

2020. október 23.

Jól hat, elég jók az összetevők ÉS ára is verhetetlen, a csomagolása is szuper. Általában nem használok külön szemkörnyékápolót, de ha mégis, akkor ezt választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

Tife08

2020. szeptember 23.

Ajándékba kaptam, sajnos nem sokat ért, nem is használtam el mindet. Nem hidratálta eléggé a szemkörnyékemet, a karikákon sem halványított és a "bevásárló szatyraim" mérete sem csökkent. Nem vártam tőle nagy dolgokat, de de , hogy semmit ne érjen.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

eveartstar

2020. január 12.

Tavaly vettem, de kiütésem lett tőle a szememnél, és valahogy elment a kedvem tőle.
Olyan hülye mamás illata van és ilyen tipikus olcsókrém állaga, úgyhogy a sarkamat kenegetem vele, hátha kisimítják a peptidek a talpi ráncaimat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 12.

Helia

2019. augusztus 15.

Számomra a tökéletes szemkörnyékápoló. Illatmentes, könnyen beszívódik, smink alá is megfelelő. Nem okozott irritációt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

boja

2019. július 26.

Nagyon jó kis szemkrém! Főleg 20 as éveseknek. 32 évesen intenzíven használtam este plusz E vitaminnal ki egészítve és szebb volt a szemem környéke mint 28 évesen és akkor vichyit használtam. Volt mikor le cseréltem koreaira pl. Mizon stb. De mindig vissza tértem erre. Most is van! De jelenleg a media shopba hirdetett Agefit anti-age serumot használom. De meg jegyzem hogy nem olyan drámai a változás mint ahogy reklámozák.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-8, Mannitol, Acetyl Tetrapeptide-5, Glycogen, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Acetyl Tetrapeptide-5
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Más néven Eyeseryl. E szerint a tanulmány és a Futurederm szerint szemápoló készítményekben használva növeli a bőrben a mikrocirkulációt és csökkenti a duzzanatokat. Mivel gátolja a kollagén rostok dezorganizált térhálósodását, így segít a bőr rugalmasságának visszaállításában, a vérerek átjárhatóságának csökkentésével pedig gátolja a szem alatti régióban történő vízfelhalmozódást. Egy tanulmány szerint sokkal hatékonyabb, mint a koffein.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.