Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 28.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

3 az 1-ben tusfürdő férfiaknak, guarana kivonattal. Testre, hajra, arcra is alkalmas.

Csilluska

2018. június 19.

Tusfürdöböl csak Balea! Ez is szuper volt, olcsó, jó illatú stb. 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Tusfürdöböl csak Balea! Ez is szuper volt, olcsó, jó illatú stb. 5 csillag.

KataMayaNagy

2017. november 3.

Nagyon jó illata van, a páromnak vettem, és nagyon megszerette. nagyon olcsó, nagy kiszerelés, jó összetevők. újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

lovecreams

2017. szeptember 28.

Tesóm használta, nagyon jó hosszantartó, pasis illata volt. Ő is kedvelte, s én is!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

pepszi

2017. július 28.

Páromnak vettem, mert megtetszett az illata. Nem panaszkodik rá, sőt.. teljesen meg van vele elégedve. Az ára és az összetevői tetszenek neki is!
Hivatalosan is Balea fanok lettünk közösen! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Hivatalosan is Balea fanok lettünk közösen! :)

kalmaniki

2017. június 24.

Férjemnek vettem és imádjuk az illatát. Az illatán kívül még a csomagolása és az ára is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

nagylillaaa

2017. március 18.

A páromnak vettem és szerintem eszméletlen jó férfias illata van! Imádom és ő is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Wonka

2017. február 19.

Kedvenc illatom a Balea tusfürdők között, és nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 19.

Kedvenc illatom a Balea tusfürdők között, és nem szárítja a bőröm.

Shennny

2017. február 13.

Barátomnak vettem Neki mindegy de én szeretem ezután őt szagolgatni :DDDD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Barátomnak vettem Neki mindegy de én szeretem ezután őt szagolgatni :DDDD

vivienlovesit

2017. január 22.

Nem szokásom férfiaknak szánt termékeket használni, de a múltkor "nem volt gusztusom" a virágos, rózsaszín, csajos illatokhoz így - IGEN - vettem egy Balea Men tusfürdőt! Ez a limitált, friss, letisztult illat csodás! ♡ Semmi tömör, nincs utána pasis illatom - komolyan nem bántam meg, hogy megvettem! XD #naturalescape

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

ladri

2017. január 7.

Szuper, pasis illata van és sokáig érződik zuhanyzás után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

Szuper, pasis illata van és sokáig érződik zuhanyzás után.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0