Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. február 9.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

SOS bőrnyugtató és hidratáló fluid aloe verával és B5-provitaminnal,érzékeny és irritált bőrre.

A Nordic Cotton formula megerősíti a bőr természetes védekezőképességét a környezeti hatások ellen és gyorsítja regenerációját.

Kiszerelés: 50 ml

csillag

2013. április 22.

Múlt héten vettem- magamtól nem jutott volna eszembe- még volt belőle 2db, meg is vettem volna a másikat is de máj.ban lejár a szavija. Valóban imádni való, én nem csak éjszakára, nappalra is használom, könnyed, lágy, nem sűrű, nem zsíros, pillanat alatt bármennyit felszív a bőr, rögtön lehet sminkelni rá....
Csak tudnám miért vonják ki a forgalomból, kit és miért zavarhatott eme csoda fluidka:)...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

cirmok

2013. április 13.

Frissítés, 2013. 04.13
(Bocs mindenkitől, de ezt most minden érintett termékhez bemásolom!)
Egyszerre kezdtem használni az Aromax csipkebogyó és gránátalma olaját, szóval nem tudom, hogy pontosan melyiknek köszönhető a hatása, de az biztos, hogy csodaszer (mindkettő).

Arcra csak este használom, Balea SOS fluidot a tenyeremben elkeverek 1-1 csepp csipke- és gránátalma olajjal. Halványítja a hegeket, ránctalanít, nagyon kipihent a bőröm reggel. Nincsenek tőle pattanásaim egyáltalán.
Testre: egy kiürült testvajas dobozban összekevertem a Dove illat- és alkoholmentes testápolóját ezekkel az olajokkal (jó sokkal), tökéletes, tartalmas krém lett, ami könnyen beszívódik.
Kézre: a Balea Young Cukorfalat testvajába kevertem mindkettőtől (megintcsak bőven). A tél által meggyötört kezemen a leglátványosabb a különbség: feszesíti, tonizálja a bőrt, összességében sokkal megkíméltebbnek látszik a kezem.

----

Nagyon hálás vagyok nektek! Meg sem láttam volna a polcon nélkületek. Ketten használjuk a férjemmel, elmulasztotta a piros, enyhén hámló foltokat a szám körül (ami egyébként új jelenség, a hidegre fogom). Nagyon kellemes állaga van, kevés kell belőle (ha többet használok, morzsolódik kicsit), könnyen beszívódik. Nem lettek új mitesszereim. Az alapozót is elég jól tűri (ez nem a férjem esetében szempont, hanem az enyémben). Klassz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

Frissítés, 2013. 04.13
(Bocs mindenkitől, de ezt most minden érintett termékhez bemásolom!)

----

absinth

2013. április 4.

Kár, hogy van benne alkohol és parabén, de ettől függetlenül nagyon jó. Múltkor még láttam DM-ben, úgyhogy bespájzoltam 2-t, az jó sokáig ki fog tartani, mert nekem egy fél pumpálásnyi elég az egész arcomra bőségesen. Jó az ára, szinte nincs illata, nem irritálja az egyébként túlérzékeny bőrömet. Azért vettem, mert tél végére nagyon kiszáradt a bőröm és kipirosodott. Szerintem használt neki a krém, gyorsan beszívódik és tök jól lehet rá sminkelni is. Nyáron szerintem ez a hidratálás kicsit sok lesz a melegben, de addig tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Shanin

2013. április 3.

Nagyon szeretem, tegnap meg sikerult elcsipnem egyet a DM-ben. Honapok ota ezt hasznalom es az en boromnek nagyon jot tett. Elotte Bioderma arckremeim voltak, batran ki merem jelenteni, ez is van olyan jo mint pl. a Sensibio Light, raadasul ennel nem fenylik a borom felkenes utan, valamint otod annyiba kerul. A semleges illatat is szeretem, konnyu allagu, megis nagyon jol hidratal. Sminkalapnak is ezt hasznalom, szuper kis termek szinte ingyen. Sajnalom hogy megszunik.:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 3.

petrevici

2013. március 27.

Még találtam belőle...a férjemnek. Elégedett vele, azt üzeni 5 csillag. Könnyű, gyorsan beivódik, kellemes érzetet hagy, jó illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 27.

egifeny

2013. március 8.

nagyon jo kis kence, en is miattatok vettem meg :D hidratal, seperc alatt felszivodik, konnyu! nekem pl a gyogyszertari krem altal tonkrevagott boromet is helyrehozta :) tetszik is meg nem is h illatmentes, igy kimeletesebb, es kierezni belole h ebben tenyleg aloe vera van, aminek spec nem annyira szeretem a szagat...
am, erdekes az arkepzese :D itt irtatok h 699 volt, elete teljeben, kiarusitva mar ugy lattam h 999 helyett 699! no ahol en vettem, meg 4 volt, 2 ezen az aron, 2 megfelezve, semmi kulonbseg kozottuk, sot az egyik meg 6. hoig ervenyes :P
rem mire elfogy, lesz vmi igazi alternativa, bejott :)
nemtom mitol neveztek ki epp ferfinak, illatmentes -> uniszex :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 8.

rem mire elfogy, lesz vmi igazi alternativa, bejott :)
nemtom mitol neveztek ki epp ferfinak, illatmentes -> uniszex :)

Mila85

2013. március 8.

Természetesen megint megfertőztetek:)) Még van egy bontatlanom a hűtőben, meg egy amit jelenleg használok. Tökéletes, nyugtat és úgy hidratál ahogy egy vízhiányos bőrt kell! Nekem a bioderma hydrabio szérum is nagyon jó volt, de az illatos és nem bírta minden nap a bőröm hosszútávon. Egyébként az jó alternatíva lenne...
Nagyon picikét, kb fél pumpát oszlatok szét. De van hogy egy egészet is felkenek. Áh örökké venném:) Remélem hogy valamilyen formába visszahozzák:) Nem néztem külföldi blogokat erről a termékről, de hát ha lobbiznak mások is érte.
Előttem szólok mindent elmondtak róla, nem ismétlem meg:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

Előttem szólok mindent elmondtak róla, nem ismétlem meg:)

onessin

2013. március 7.

szuper ez a készítmény, nem is tudom nőiben miért nem találok ilyet... két hete használom, és egy krém miatt eléggé le volt robbanva a bőröm, de ez teljesen helyrehozta! nappalra alapozó alá teszem ezt, és bőven elég, krém sem kell hozzá! azért éjszakára egy picit tartalmasabb krém kell mellé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

gwendolen

2013. március 3.

Vidéken találtam még belőle júniusi lejáratút. Nagyon örülök, hogy itt véletlenül megtaláltam, mert nekem is pillanatok alatt nagy kedvenc lett. Nehéz ezt megfogalmazni, ezzel a krémmel rájöttem, hogy mi is hiányzott/mi kellett volna egész eddig a bőrömnek. Szuperjó. Most már csak egy olyan funkció kellene hogy összetevők alapján helyettesíthetőség-legközelebbi helyettesítő, mert nem tudom, hogyha elfogy mivel lehet pótolni. (A másik, új fluid ugyan ígéretes lehet, de összetevőkben azért nem ennek a mása...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

zazi

2013. március 1.

hát menten sírva fakadok, hogy kivonják, akneroxiddal és helia d bb krémmel együtt használva (mindkettő igen kényes teremtés) teljesen rendbejött a bőröm, ami nagy szó, mert néha hullámként végigsöpör rajtam valami ragyakór, ami fél évig minimum tart, utána pedig évekig küzdhetek a hegekkel. na most ezt még csírájában elkaptam.. vajon kit kell lefizetni, hogy visszahozzák ezt a krémet?:)

JA és múltkor meg akartam venni a fényvédős krémet is, de megszólalt bennem a tudatos vásárló, hogy nézzem már meg a lejáratot.. 02/2011. és nem gyártási dátum volt (bár annak is szégyen lenne). wtf, komolyan. (bocs, ez kikívánkozott:)

nem gondoltam volna, hogy még ebben az életben balea cuccot fogok venni (régi, rossz emlékek), meg azt se, hogy majd egy pasiknak készült krém válik be ennyire. én is helia-d bb alá használom, csúcsszuper, nekem a kicsit zsíros bőrömre több nem is kell, a fényvédős krémet is tuti kipróbálom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.