Balea

Ár:   250 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2014. augusztus 6.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Beresnetikva

2019. január 27.

Az illata valami csoda, egész nap éreztem az arcomon.
Hatásra is nagyon tetszett, végre egy termék aminek a használata után láttam is az arcomon a változást. Sokkal szebb lett, a pattanás utáni hegeket eltüntette, az apróbb bőrhibák sem látszanak azóta,puhább és élettel telibb az arcom, és nagyon hidrarált.
Negatívum hogy nagyon nehez leszedni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Az illata valami csoda, egész nap éreztem az arcomon.
Negatívum hogy nagyon nehez leszedni :D

hzs

2015. február 28.

Nekem foltokban száraz a bőröm, ezért próbáltam ki. Tényleg puha és hidratált lett tőle az arcom, elég kellemes érzés. A csomagoláson azt írják, ne mossuk le, de anélkül inkább csak morzsolódik és lehetetlen leszedni, úgyhogy én lemosva használtam és úgy is jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

zsoxcore

2012. május 5.

Kellemes az illata, és puha lett tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

Kellemes az illata, és puha lett tőle az arcom.

csillag

2012. április 10.

Mivel száraz a bőröm, gondoltam kipróbálom rosszat nem tehetek vele. Lányok, ne tudjátok meg, mikor lemostam, leszedtem, hogy néztem ki, és hogy megijedtem.. Olyan voltam mint aki bent égett, bent ragadt a szoláruimban... És nem túlzással.. Lángolt a fejem, a nyakam, tiszta vörös voltam. Még jó hogy az nap nem kellett mennem sehova, igaz úgy 7-8 óra elteltével már nem látszott semmi.. Ja és ugye azt írja nem mosd le, hanem kendő segítségével töröld le.. mondanom se kell én 100szor megmostam az arcom hideg vízzel mert ijesztően néztem ki...
ezek után nem is merem kipróbálni a többit..

update: ahogy végignéztem a véleményeket ugyanígy járt JJ is, pedig neki nem száraz a bőre.. szóval tényleg meggondolandó!!! Nem tudom melyik összetevő az ami így kicsinálja a bőrt......

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 10.

ezek után nem is merem kipróbálni a többit..

bokros

2012. február 26.

Nem egy rossz maszk, bár az én bőrömre nem ez a legjobb választás. Nagyon puha és hidratált lesz tőle a bőröm, már egy kicsit túlságosan is. Azonban, ha érzem, hogy szárazabb a bőröm, akkor jót tesz neki. Használata után egy kicsit ragacsos marad az ember bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 26.

JJ

2012. február 21.

Finom méz illat, lágy krémes állag, felkenés után rettentően elkezdett csípni, majd fokozódott egyre inkább.. A 10 percet kibírtam talán, de nagyon nehezen. Az van ráirva hogy ne mossuk, csak töröljük le. Úgy égett, hogy ontottam a hideg vizet az arcomba legalább 2 percen át. Utána kb fél órán keresztül is éreztem még, plussz tűzvörös volt az arcom ahol rajta volt a krém, a körvonal pontosan látszódott, durva volt.. Ragacs tapacs volt tapintásra a bőröm, nem kellemes egyáltalán. Pedig én ugyebár le is mostam.. Nekem nem vált be. Viszont a lehúzhatós balea nagyon!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 21.

liltournier

2012. február 16.

Tél van, kipróbáltam. :) Nekem nagyon száraz bőröm van, ami viszont ha túl zsíros krémet kap, könnyen begyullad. Én rákentem egy teljes adagot, bár kb. a háromnegyede is elég lett volna. Az elején meleg, bizsergő érzést keltett, aztán semmi extra, csak mintha egy meleg krémbe burkoltak volna. Betartottam az előírt időt, aztán nedves kozmetikai kendővel töröltem le, nem szárazzal. Nagyon puha lett tőle a bőröm, két napig egyértelmű volt a hatás, nem kellett semmilyen nappali krémet használnom, sőt, még pár napig utána is éreztem, hogy a szokásos krémem alatt jóval puhább és kisimultabb a bőröm, mint szokott. Ár-értékben nézve is csillagos ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 16.

UnVraiAnge

2011. június 19.

Télen próbáltam ki ezt a pakolást, gondolván majd életet lehel megfáradt kis bőrömbe. Az illata kellemes mézes, eléggé krémes, bár igen ragadós. Az 5. percben elkezdett csípni, így én azonnal lemostam. A bőröm puhább volt egy hangyányival, de inkább úgy éreztem mintha furcsa filmszerű réteg lenne rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 19.

melcset

2011. április 4.

A hétvégén használtam el a második adagját ennek a pakolásnak. Nagyon olcsó, ha jól emlékszem 220,-Ft volt egy csomag. Kellemes illata van, jó állaga, majdnem teljesen beszívta a bőröm, mivel száraz-vízhiányos, de nem hidratált tökéletesen, nem is olyan sokára már kenhettem magamra egy adag krémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 4.

bunieka

2011. március 15.

Én szárazra ajánlanám, édes finom illata van és nagyon erősen hidratál. Leginkább normál néha kombinált a bőröm, de nekem rendesen megmaradt utána a zsíros érzés. A másik adagját úgy használtam mint egy arckrémet, nem használtam el az egészet és csak épp annyit kentem az arcomra amennyit kellett, akkor már jobb volt a hatása, de nekem még mindig túl erős hidratáló.
Szóval akinek száraz a bőre, szerintem csodát tud vele tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 15.

Szóval akinek száraz a bőre, szerintem csodát tud vele tenni.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Propylene Glycol, Honey, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Kaolin 0 0

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.