Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Könnyű testápoló, hűsítő hatással.

2015. február 20.

Az illata jó volt, valóban hűsítő érzet volt felkenés után, hamar fel is szívódott, hidratáló hatása viszont nem igazán volt. Normál vagy zsírosabb bőrre, felfrissülés gyanánt jó lehet, de ha valakinek hidratálás is kell akkor ne ezt válassza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

gombirenn

2014. június 27.

Nyáron szeretem mert hűsít (főleg leégés után) és nem érzem zsírosnak tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.

skincare

2013. április 12.

Ezt a testápolót a mandulással együtt vettem meg, mert akciós volt, és valami nevetséges összegért volt a boltban. Nem akartam otthagyni!
Ez számomra a nyár nagy kedvence lesz (a Balea-s grapefruit-os mellett), mert kellemes illata van, valóban kicsit hűsít, friss érzetet ad. Gyorsan beszívódik (nekem a felkenés után egy -két pillanatig ragdósnak tűnik, de aztán teljesen beszívódik). Nem egy erősen hidratáló testápoló télre, de tavaszra-nyárra tökéletes lesz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

Pampilla

2012. december 16.

A hűsítő hatása nem számottevő,de annyiból mindenképpen nyári testápoló,hogy nagyon könnyű az állaga,és az illata is kellemes,nem tolakodó,mellé nyugodtan lehet parfümöt is használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 16.

Wyctorie

2012. november 11.

Anyukámnak vettem ajándékba, mert imádja az ilyen mentás dolgokat. Elég lassan fogyasztja, nem a kedvence, de a 4-est megkapja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

Lulic

2012. szeptember 2.

Tökéletes nyárra! Télre szerintem nem az igazi, ezért csak 4 csillagos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Tökéletes nyárra! Télre szerintem nem az igazi, ezért csak 4 csillagos

noryen

2012. július 23.

Tényleg könnyű testápolóról van szó. Körülbelül olyan 5 perccel a felkenése után érzem a hűsítő hatást személy szerint. Végre egy jó vétel volt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

Negrilia

2012. július 18.

Egy nagyon könnyű testápoló, visszafogott illattal. Nyárra tökéletes. Megvettem hozzá a testpermetjét is, de attól nem igazán vagyok elragadtatva. Ami a hűsítő hatást illeti, én ilyesmit nem tapasztaltam, vagy csak egészen rövid ideig. Ennek ellenére is megéri az árát mindenképpen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

annamarialado

2012. július 9.

Nyári tökély hüsitő hatása illata fantasztikus nem ragad olyan könnyű lágy krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 9.

Morci

2012. július 9.

Nem azt mondom, hogy ez életem legjobb testápolója, és száraz bőrre sem tudom jó szívvel ajánlani. De akinek hozzám hasonlóan csak egy kis hidratálásra van szüksége, viszont a nyári melegben utál ragadni, bátran próbálja ki. Én is inkább a zöld tea frissítő illatát érzem benne dominásnak, az állaga nagyon könnyű, vizes. Pikk-pakk el lehet kenni, a bőr gyorsan beszippantja, és baromi jól hűsít felszívódás közben. Ráadásul nem ragacsos, tényleg frissítő érzés használni még ebben a forróságban is. A hidratáló hatása nekem elég, nyáron ennél többre nincs szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.