Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamia, Módosítva: 2012. április 22.

Kategória:   Hajápolók

Nap által igénybevett hajra. Véd a napsugárzás,valamint a klóros és sós víz káros hatásaival szemben. Solamer hatóanyaggal véd az UV-sugarak ellen. Antisztatikus. Hidratáló hatású. Fényessé és könnyen kifésülhetővé varázsolja a hajat.

Vintage Lady

2013. május 7.

Még tavaly vagy tavalyelőtt vettem ilyet. A pumpája pár használat után elromlott. Maga a cucc ragacsossá, nehezen fésülhetővé, szárazzá tette a hajam. A kukában kötött ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Gwendoline

2013. február 13.

Na ilyen szörnyűséget még nem próbáltam életemben! Nyáron befújtam vele a hajam, mondván védje, miközben napozok, Hát utána ugyan az történt, mint a samponjával: egyszerűen összeállt, összeragadt a hajam, és olyan volt, mintha, nem is tudom, beledörzsöltem volna lisztet vagy nem tudom... borzalmas egy termék, soha többet rá nem fújnám a hajamra. Ha ez az ára annak, hogy minimálisan védjen a naptól, hát akkor inkább teszek egy szalmakalapot.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

Reb

2012. augusztus 26.

Megvettem, kísérletnek, mondtam, ennyiért megéri. Hát... Az előző napvédőmhöz képest (az valamilyen Gliss Kur volt) az illata jobb, ám valahogy nem olyan, mint amire számítottam. Afféle "leave-in conditioner" hatást vártam, ehelyett...olyan, mint a hajlakk. Hajamra fújom, és, ha le van engedve, nagyon nehezíti, de copfot kiválóan rögzít:) Viszont a kifújókája gyárihibás: a kezem mindig tiszta "cucc" lesz, és ragad... a hajam is. Nedvesen ragad, szárazon száraz. Copfrögzítésre használom, s mivel az Íratlan Hajkódex szerint a copfot mint frizurát nemsoká a hajmosás követi, nem sokáig marad a fejemen.
Most mitévő legyek? Lett egy hajlakkom, de én nem azt akartam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

Most mitévő legyek? Lett egy hajlakkom, de én nem azt akartam...

Merla

2012. március 16.

Szörnyű!!! Pont nyári időszakban vettem, nagyon örültem neki. Kezdtem is folyamatosan használni, de csak mértékkel. Egyik nap, amikor tudtam, hogy nagyon sokáig leszek napon és erős lesz a sugárzás, szépen mindenhol befújtam a hajam és vártam a hatást. Estére hihetetlenül szálkás lett a hajam, a színéről ne is beszéljek. A festett hajamat olyan szinten kifakította!!! Ezerszer többet értem volna, ha semmit sem fújok rá. Inkább vegyetek a Gliss Kur fújós ápolóiból, azokban is van fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

Veruska

2012. január 11.

Valamilyen szinten minden kifésülő spray elnehezíti és zsírosítja a hajat...Én is redukálom a használatát....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 11.

csillag1219

2012. január 11.

Én nem vagyok megelégedve vele. Befújtam a hajamat nyáron, és a tesóm megkérdezte, hogy olajat fújtam-e rá, mert nagyon zsírosnak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 11.

Veruska

2011. december 25.

Ár-arány nézetben kiváló kellemes illatú kifésülő spray.......

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 25.

Ár-arány nézetben kiváló kellemes illatú kifésülő spray.......

azursatellite

2011. május 28.

Nah, megvettem. Hááát... fura az állaga, nem oszlatja el rendesen a fújókája, nem ájultam el tőle. De remélem napvédőnek alkalmas. Marad a 3-as értékelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 28.

Hidratálók: Glycerin, Hydroxypropyltrimonium Corn/Wheat/Soy Amino Acids

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.