Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Susy, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Az Aloe Vera tartalmú Balea nedvességpótló arcmaszk segít a bőr nedvesség háztartásának szabályozásában, csökkenti a feszülés érzetét és a szárazságfoltokat. A shea vaj ápolja és nyugtatja a bőrt. A jojobaolaj és a méz gondoskodnak a megfelelő hidratáltságról.

Kiszerelés: 2x8 ml

zhophia

2020. október 1.

Valamennyire hidratál (nem nagyon), de nem tetszik az állaga, és zsíros lesz tőle a bőröm, hiába mosom le vízzel. Egyszer elmegy, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

KoviEszti

2018. november 16.

Nekem semmit nem csinált a száraz arcbőrömmel. Legalább ártani nem ártott...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

Nekem semmit nem csinált a száraz arcbőrömmel. Legalább ártani nem ártott...

Unix

2017. július 5.

Egyszerűen fantasztikus kis termék a hatását egy egész hétig éreztem a száraz bőrömön, ami ilyen lehúzható maszkoknál nagyon-nagyon ritka. Ha találok a DM-ben még veszek belőle még egy jó párat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

p.cseresznye

2014. október 26.

Száraz, vízhiányos a bőröm, ez tényleg nagyon jól hidratálja, nedvességgel tölti fel. Szeretem benne, hogy nem zsíros érzetű, könnyű, finom illata van, és utána napokig jól hidratált a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 26.

viktoriacsoke

2014. július 16.

Nagyon szeretem, mindig megment mikor nagyon kiszárad az arcom,tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

Nagyon szeretem, mindig megment mikor nagyon kiszárad az arcom,tökéletes

kate26

2014. április 23.

A cinkes tesója nagyon tönkretette az arcbőrömet,rémesen kiszárította.
Félve,de adtam esélyt ennek a maszknak.Kicsit csípett,de csak az elején.
Éreztem,hogy hidratál és valóban puhább lett a bőröm és javított valamennyit a helyzetemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 23.

A cinkes tesója nagyon tönkretette az arcbőrömet,rémesen kiszárította.
Félve,de adtam esélyt ennek a maszknak.Kicsit csípett,de csak az elején.

Demonshadow

2014. április 20.

Amikor február elején az arcbőröm a totális megsemmisülés felé zuhant, ezzel próbáltam megfékezni. Minden este felvittem az arcomra, ami alapjáraton égett, olyan száraz volt, és már a hidratálók sem tudták megnyugtatni, annyira ki volt készülve. Amikor ezt a maszkot használtam, megnyugodott, a kipirult részek elhalványodtak, és éreztem, hogy valósággal feltöltődtem energiával. Imádtam, számomra nagyon hasznos volt abban a pokoli időszakban, így nem csoda, hogy sokszor vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

Scatty

2014. április 14.

Jól hidratál, hozza amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

Jól hidratál, hozza amit ígér.

vincze.vikis

2014. március 23.

Nekem nagyon bevált. Ha felteszem ezt a pakolást, akkor 3-4 napig nem kell krémmel kenegetnem az arcomat. Viszont csak 4 csillagot adok rá, mert nekem olykor előhoz 1-2 apróbb pattanást. De tényleg finom, puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

drica

2014. február 23.

Alapos arcradírozás és gőzölés után kentem fel ezt a nedvességpótló maszkot. Kicsit gélesebb megjelenésre számítottam, nekem tapintásra elég zsíros érzetet keltett. Kifejezetten száraz bőrre ajánlják, ez megállja a helyét, de úgy érzem inkább a zsírt, mint az elvesztett nedvességet pótolja. Kb. negyedóra után töröltem le (előírás szerint) a felesleget, de még órákkal később is zsíros érzetű volt a bőröm. Puha és bársonyos lett tőle, pattanásokat nem okozott, így mindenképp megérdemel 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 23.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Butylene Glycol, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Niacinamide, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Niacinamide, Ascorbic Acid

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology