Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mignon, Módosítva: 2014. július 17.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az értékes összetevők ápolják és megnyugtatják a láb, a hónalj és a bikinivonal érzékeny bőrét. A citrusos nyári illatú Balea borotvagél kényezteti, hidratálja és selymesen simává varászolja a borotvált bőrt.

liliom07

2012. november 17.

Nagyon szerettem ezt a borotvagélt, nem irritálta az érzékeny bőröm és sokáig elég volt, az illatát pedig imádtam. Nem volt olyan drága, mint a márkás társai, viszont legalább ugyanolyan jó (ha nem jobb) volt haszálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

simple

2012. november 15.

Jó illata van, tipikusan nyári termék. A hatása ugyanolyan jó, mint a többi balea borotvagélé. Kevés kell belőle, sokáig elég, öröm használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 15.

vercso1

2012. július 7.

Jó az illata és elvégzi a dolgát, megpuhítja a szőrszálakat és megkönnyíti a folyamatot, ideális választás nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

lilly77

2012. július 3.

Teszi a dolgát, semmi negatívumot nem tudok felhozni ellene. kellemes trópusi-gyümölcs illata van. Évekig Gillette borotvahabokat használtam, aztán kipróbáltam egy ilyen Baleasat (a kókuszos volt az első), és rájöttem, hogy ugyanolyan jól működik ez is, azóta csak ilyet veszek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

eperke8908@gmail.com

2012. július 3.

Nagyon jó kis gél. Kevés kell belőle, mert nagyon habzik, ezért gazdaságos. Előtte a kiwi illatú volt (jobban tetszett), ennek kicsit furi az illata, de amire használni kell arra tökéletes. (Úgyis lemosom és bekrémezem a lábam borotválás után.)
Megéri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Megéri az árát!

zsirmik.anita

2012. július 2.

Kicsit furi az illata,de nagyon jól ellátja a feladatát, szerintem nagyon jó állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

mignon

2012. július 1.

Előtte a kiwis volt, ennek kicsit más az állaga, de ugyanúgy jól habzik. A dolgát elvégzi. Én szeretem az illatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.