Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Poope, Módosítva: 2018. május 11.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Ideális test-, arc- és ajakápolásra. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Vegán.

Niki0215

2019. szeptember 7.

Nekem a kókuszos, és málnás változata van meg.. a kókuszos nagyon kellemes illatú, megfelelően táplál, nem túl zsíros krém, nekem könnyen beszívódik..Lehetne kicsit nagyobb kiszerelés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Lina14

2019. július 9.

Kellemes krém, hagy egy kis filmes réteget a bőrön, de finom az illata és eglsz jól táplál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

krisztinareka

2019. április 18.

A legújabb krémmániás véleményeket olvasgatva akadtam rá ezekre a szuper kis testápolókra. Pedig azt hittem magamról, hogy betéve tudom a dm termékeit, a saját márkásakat meg főleg :). Nycsicsi írta, hogy a kasszánál ácsorogva szúrta ki, na én ott direkt nem nézelődök, mert úgy tartom a közértben is a csokit-cukrot teszik oda meg a többi bűnös :D és felesleges dolgot. Szóval beviharzottam és egyenesen a kasszához mentem, ahol fel is pakoltam a választékból. Direkt jólesett, hogy a viszonylagos olcsósága miatt lelkiismeret furdalás nélkül tehettem. A csomagolás tényleg szép és mivel full fém dobozka, így a börömön kívül a természetnek is jót teszek ha ezt veszem a műanyagos variációk helyett. A különböző illatok eltérő gyorsasággal szívódnak be (legalábbis nekem), a leggyorsabb a dinnyés volt. A krém állaga sűrű de jól kenhető, az összetevői jók, harmadik helyen van a shea! Egyedül azt sajnálom, hogy nincs nagyobb kiszerelés, mert én nem csak a kezemre de teljes testre kenem.
A Niveához semmi esetre sem hasonlítanám (nem először látom, hogy valaki ezzel jön) mivel ők még ma sem tartanak a parabénektől és egyáltalán, ha alaposabban elolvassuk az ottani INCI-ket sok csúnya dolgot láthatunk a legtöbb terméküknél.
Összegezve szuper kis hidratáló testápoló, bár pici :) és köszönöm az előttem szólók véleményeit, mert miattuk próbáltam ki és bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

Krisztina1999

2019. április 7.

Kicsit nehezen szívódik be,de nagyon tartós az illata és szuper kis kézkrém :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Kicsit nehezen szívódik be,de nagyon tartós az illata és szuper kis kézkrém :)

Sziporka88

2018. december 28.

Ajándékba kaptam a rózsaszínt. Nagyon jó az állaga, az illata, jól beszívódik. Egy baj vele, hogy nehéz kinyitni és bezárni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Gica81

2018. december 13.

A lótusz és kókuszosat választottam. Cuki a kis csomagolása. Nekem a hatása pont annyit adott, mint amennyit szerettem volna puha és jó illatú kezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

nycsicsi

2018. december 5.

A kasszánál állva szúrtam ki a csomagolása miatt. A kék változatot választottam. Finom az illata, és jó az állaga is, gyorsan beszívódik és nem zsíros. Kézkrémnek használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

SallaiSzilvia87

2018. szeptember 4.

Őszibarackos és vanília illatban van meg (rózsaszín dobozos), kézkrémnek használom nekem olyan hastást kelt mint a Nivea csak nem olyan zsíros.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

poisonvert

2018. augusztus 23.

Fizetésnél pillantottam meg őket az állványon, és az aranyos kis csomagolás miatt megvettem a rózsaszínt. Az illatánál számomra erőtejesen a barack érvényesül. Kézkrémnek használom, azonban zavar a tégelyes kivitelezése, emiatt vonok le egy csillagot.
Nyárra pont elég a hidratáló hatása, de az én száraz bőrömnek télre kevés lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

BorbelyEmese

2018. augusztus 18.

[Kék]
Nem hagy ragacsos/zsíros érzetet a bőrön és gyorsan felszívódik. Kellemes illatú, a kókuszt kevésbé érezni rajta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

[Kék]

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak