Balea

Ár:   320 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. augusztus 16.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő őszibarack és fehér virág illattal. AquaCellSoft ™ formulával a puha bőrért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

tátombák

2020. június 23.

Sajnálom, de akárhányszor használom, nekem mindig a barackos fütyülős pálinka jut eszembe az illatáról... :D
Meglepett, hogy ennyire krémes, gyöngyházas színe van, én gélre számítottam. Az illata kifejezetten szolid, nem tartós. Nálam nem lesz újravevős

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

beachvibes

2020. április 29.

Ez egy az egyben a tavalyi szilvás-fehér virágos illatú kiadás, csak valamiért a szilvát barackra cserélték.(?) A tavalyiból még van egy kicsi, most ezt megvettem és ugyanaz az illatuk. :D Szilvaként inkább illik rá az illat, nem is értem ezt a barackot.. Én imádom, hozza a szokásos Baleás minőséget, teljesen jó kis tusfürdő. Hatalmas előnye számomra, hogy a 300 Ft-os Baleások a legjobbak a bőrömre, a kényes helyeken sosem csípnek, ameddig egy márkás 2000 Ft-os Body Shop-os pedig valamiért igen. Az állaga teljesen rendben van, az illatát imádom, egész tartós is. Megy a max csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 29.

Esztii78

2020. március 16.

Kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Kellemes az illata.

abicicaaa

2020. február 29.

Imadom a barackos dolgokat. Nyilvan ez egy mu, szintetikus barack, de annyira finom tavasz illata van. Vidam szinu csomagolas, orom ranezni. Nincs kifejezettem szaraz borom, nem erzem, hogy szaritana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 29.

Wee

2020. január 24.

Már lassan 2 héte használom, az illata a polcról levéve kicsit édesebb volt mint bőrön.
Valóban nagyon barackos.

Viszont nekem bármelyik másik baleas tusihoz képest iszonyatosan szárítja a börömet.
Nagyon száraz bőrre nem vált be, hiába 'Creme' és nem csak 'Gel'.
Annyira szárít, hogy fehéres lesz tőle a lábszáram, és a testvaj is megkűzd vele másnapra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Valóban nagyon barackos.

Nagyon száraz bőrre nem vált be, hiába 'Creme' és nem csak 'Gel'.

AnnaR

2020. január 17.

A szokott, kiváló minőség és hihetetlenül kellemes illat. Eddig nem okozott irritációt (1 hét) remélem ezután sem fog :)
Egyre kevésbé fáj a szívem a kedvenc, régi illatokért mert mindig elő tudnak állni valami újjal, ami legalább ugyanannyira jó, mint az előzőek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Bettiiyy

2020. január 10.

Nagyon kellemes az illata, mindig ez fog meg egy tusfürdőben. Egyszerűen nem lehet ráunni, pedig pont azért szeretem a Baleát, mert mindig van valami új, izgalmas illat, amit ki tudok próbálni.
Jól tisztít, habzik, nem szárít és nem irritálja a bőrömet.
Ár-érték arányban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Jól tisztít, habzik, nem szárít és nem irritálja a bőrömet.
Ár-érték arányban megéri.

bebimosomedve

2020. január 2.

Na a Balea tusfürdőkről mit lehet mondani?! :)
Szinte mindenkinek van egy néha néha az ismerőseim közül mert elcsábulnak a csomagolásnak és a limitált illatnak. Nekem ez csavarta el a fejem, az illata isteni!!! Ha szereted a friss édeskés illatokat mindenképp szagold meg hátha neked is bejön. A minőség a szokásos de szerintem náluk inkább csak az illat számít úgyis. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 2.

Na a Balea tusfürdőkről mit lehet mondani?! :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate