Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. március 13.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Testápoló minden bőrtípusra frangipáni illattal.

zita98

2020. augusztus 2.

Imááádom! Miután megláttam,hogy tusfürdő mellett testápoló is van, rohantam a beszerezni. :D
Állagra nagyon könnyű, igaz eldolgozáskor nekem valamiért kicsit besűrűsödik és fehér lesz, de ez csak pár másodpercig tart.
Nyilván szárazabb részekkel megküzd, de nem is erre lett kitalálva,úgyhogy ezt nem is várom el tőle. :)
Egyszerűen nagyon jól eltalált kis illatvilág lett ez a termékcsalád. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Egyszerűen nagyon jól eltalált kis illatvilág lett ez a termékcsalád. :)

Hkanna

2020. május 7.

A Frangipani virág Szingapúrból egy szép emlékem, a kisfiam mosoporviragnak hívta. Árra emlékeztette az illata. Néhány évet éltem Délkelet- Ázsiában, ott ez elterjedt virág és igen, nagyon finom illata van. Nem is volt kérdés, mikor megláttam, hogy kipróbálom. A tusfürdőt is megvettem hozzá. Könnyű nagyon jó illatú testápoló. Nem irtattál, nem viszketek tőle. Könnyen beszívódik. Akinek nagyon száraz a bőre, annak ez kevés szerintem. De egy könnyű tavaszi testápolónak tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 7.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol