Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2015. április 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A borostyánkő kivonatot tartalmazó Balea mélytisztító arcmaszk száradást követően könnyen lehúzható és gyengéden eltávolítja az elhalt hámréteget,szennyeződést és a felesleges faggyút.A bisabolol segít megelőzni a bőrirritációk kialakulását és regenerálja a bőrt.A hamamelisz ápolja és bársonyossá varázsolja az arcbőrt.

Torulke92

2020. február 17.

Megmondom őszintén, nem rosszak ezek a baleas arcpakolások, de inkább csak "játékból" használom, ritkán, kicsi pihi gyanánt. Általában ha ezt vagy bármelyik másik fajta arcpakolást használom, utána 2 hétig rengeteg picike patti jelenik meg az arcomon. Különösebb hatásukat nem vettem észre, max valamennyit hidratál vagy osszehuz (fajtája válogatja), de csodát amúgy sem vártam tőle. Jobb szeretem magam csinálni házilag az arcpakolásaimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

incifinci28

2015. július 23.

nekem bevált! arcradírozás után szoktam használni, picit húzza a bőröm mikor szedem le, de ezt betudom annak, hogy épp szedi le a makacsabb elhalt hámsejteket is :)) a 2 kis tasak 4 alaklomra bőven elég, finom illata van, hamar megszárad és puha lesz utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

adanita

2015. április 26.

Kár, hogy ez a típus már nincs, én szerettem, sőt a baleás maszkok közül azt szerettem a legjobban.. Nem volt gáz lehúzni sem, tisztított valamennyit és puhább volt utána az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 26.

juhaszeszter

2015. január 31.

Szerintem semmit nem tisztított az arcomon, nem is bírtam az egészet lehúzni egyszerre, viszont utána puhább lett a bőröm és az illata is kellemes, valamint nagyon olcsó, így szerintem fogok még venni belőle, ha a DM-ben járok. Én alapból nem vártam tőle nagy csodát,de betegesen vonzódom a lehúzható maszkokhoz, így nem volt kérdés, hogy megvegyem. Mivel nem vártam tőle sokat nem is csalódtam benne... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

pe_csi

2015. január 10.

Megvettem,kipróbáltam.Csalódtam.A pórusaim nem tisztította ki,mitesszerek sem lettek kevesebbek az orromon,egy tasak felét használtam el.Lehúzáskor nem volt kellemetlen érzés,nem tépett,nem szedett ki szőrt,de semmi mást sem.Az egyébként vízhiányos zsíros bőrömet kiszárította,de nem irritálta.Az elején tényleg csípte a szemem de kibírható volt és hamar elmúlt.A maszkot egyben ,nagyon szépen letudtam húzni.Ami jó,h tisztának és selymesnek éreztem utána a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

CrazyKid

2014. augusztus 21.

Átlagos kis maszk, nekem nem tépte az arcom. Tényleg alkoholos, de én élvezem a jó hűsítő érzést. Aránylag lejön egyben, nem kell cafatokban szedegetni. Sokat nem tesz, kisimít és feszesít, persze nem hosszútávon. Az összetevői tényleg botrányosak. 4 alkalomra elég a kis tasak, az ára se vészes és ha még lehúzható maszkot akarok, lehet újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

Moncica

2014. március 28.

Szornyuseges kinok kozott huztam le. Eltavolitotta az osszes pihet az arcomrol. Soha tobbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

kékvelúrcipő

2014. február 8.

Még szerencse, hogy olcsó, mert nem ér túl sokat.
Ráadásul sikerült epilálni vele az arcomat. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Még szerencse, hogy olcsó, mert nem ér túl sokat.
Ráadásul sikerült epilálni vele az arcomat. :D

francais

2013. november 15.

Megváltoztatták a csomagolást és én szépen újravettem.. Fáj a fejem ettől az erős alkoholos szagtól......nem tudom, hogy hat-e, valószínű igen, de az összetevői is borzalmasak....Nekem nem fájt lehúzni, szőröket nem néztem, de nem is foglalkozom vele, majd kinőnek újra....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Princess

2013. október 24.

Nekem nagyon bejött. Én nagyon szeretem a lehúzható maszkokat, nekem nem okoz fájdalmat őket lehúzni. A maszk után a bőröm puhább volt, hidratálókrémmel nekem nagyon jó volt. Újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.