Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2015. április 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A borostyánkő kivonatot tartalmazó Balea mélytisztító arcmaszk száradást követően könnyen lehúzható és gyengéden eltávolítja az elhalt hámréteget,szennyeződést és a felesleges faggyút.A bisabolol segít megelőzni a bőrirritációk kialakulását és regenerálja a bőrt.A hamamelisz ápolja és bársonyossá varázsolja az arcbőrt.

Kmanci

2013. szeptember 13.

Én még életemben nem nevettem ennyit kozmetikai termék hatására, mint ettől. Komolyan, egy élmény volt. Megvettem, és csak utána olvastam itt, hogy mi a helyzet vele. Úgy voltam vele, hogy hát oké, fáj lehúzni, igazából nekem sosem volt egy leányálom peel-off maszkot leszedni, így nem vettem ezt komolyan, főleg, hogy volt, akinek simán ment. Felkenéskor is megkönnyeztem a dolgot az alkoholnak köszönhetően, bár csípni egyáltalán nem csípett. Aztán leszedéskor is megkönnyeztem. Fájt is, meg nevettem is, mert nem akartam elhinni. Úgy éreztem, mintha az egész arcom szőrös lenne és most gyantáznám. Aztán megnéztem a lehúzott maszkot fénynél, kifordítva, és tényleg szőrös az egész arcom! Na itt fogott el a röhögőgörcs. Nézegettem a számtalan kis pihét, még az orrom hegyén is voltak. Lehúzáskor én még ezt nem gondoltam ám komolyan... :D Na mindegy, tényleg, egy élmény volt, és máskor is fogom használni, mert amúgy nagyon finom babapopsi bőr maradt utána az arcomon, ugye mostmár szőrmentes is lett, így mégjobb. Az orromnál szerintem mitteszereket is rántott magával, mert maradt egy két lyuk. Szóval nekem amúgy bejött, a fájdalomra fel voltam készülve, bár nem ennyire, de túléltem. Szerintem ezek után úgysem fog ennyire fájni, hisz a gyanta már megvolt. :D Pacsi neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

ninacska

2013. szeptember 11.

Bár széppé és egyenletessé tette a bőröm egy estére, azonban úgy párolgott a krémből az alkohol felkenés közben, hogy csípte a szemem és az orrom, konkrétan kellemetlen volt lélegzetet venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

krémanna

2013. július 6.

Töbször ujravásároltam szerintem elég hatásos bár elöször eléggé csipte a böröm de azota nem. Én szeretem:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

oszibarack

2013. július 5.

Sárgabarackosban találtam csak ilyet a dm-ben, de az nagyon tetszik. Ahogy szárad érzem, ahogy húzza a bőrt, aztán könnyen lehúzható, nekem nem szokott fájni sem. Normál bőröm van, szép sima és puha lesz ettől, kicsit kiszárítja, de nem vészes. Este tettem fel és húztam le, és igazából reggel tűnt fel, hogy mennyivel simább lett a bőröm:) Az egyetlen dolog, ami nem tetszik, az illata, bár ugye én most a sárgabarackos verzióról beszélek, de annak nagyon erős, alkoholos illata van, kifejezetten kellemetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

timicske88

2013. június 10.

Imádom! Egy barátnőm adta nekem, hogy ő kipróbálta, tényleg jó, de az arca annyira nem bírta, úgyis csináltam nemrég gyümölcssavas hámlasztást, próbáljam ki.
Első használat után csodát tett az arcommal. Sajnos rég nem volt ilyen szép, mint most, végre tiszta, kiszedi a tág pórusaimból a mitesszert (még ha ne is olyan alaposan, mint egy kozmetikus...ennek ellenére nagyon hatékony!)
Az arcom sima, üde, az arcszínemet egyenlíti, visszahúzódnak a piros kialakuló pattanások és nem utolsó sorban mattit, ami az én zsíros ill. kombinált bőrömnek nagyon jó!
Nagyon meg vagyok vele elégedve, használom ameddig csak lehetséges! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, használom ameddig csak lehetséges! :)

kogotki

2013. május 4.

Nem is értem, miért vettem meg - nem vagyok oda a lehúzos maszkokért. Kicsit mattított és nyugtatott, meg kicsit simább lett a bőröm, de lehúzni tényleg nem kellemes. A második fele itt hánykolódik a fürdőszobában...
Never ever.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 4.

Never ever.

Sedna

2013. március 11.

Tisztítani tisztít, de nem jobban, mint más hasonló maszkok, és főleg nem kíméletesebben. Alacsony a fájdalomküszöböm, így igazából csak saját magam hibáztathatom, hogy kipróbáltam a terméket az itteni értékelések elolvasása ellenére is, de tényleg nem sétagalopp :) Azért kap csak két csillagot, mert van olyan maszk, ami fájdalommentesen ugyanilyen hatást ér el. (Sőt.) (De azért a "teljes pénzkidobás" kategóriába sem sorolnám.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

Manocska86

2013. március 8.

Tegnap kentem fel, egy pár csomag után már rutinosan megy, ezzel nem volt gond:)
A bőröm selymes lett, a pattanások és a pirosság visszahúzódott, egyben le tudtam húzni. Mivel a homlokom (és csak az) eléggé zsírosodik mostanában, így az én bőrömet nem szárította ki, sőt határozottan jót tett neki! Biztos, hogy fogok még venni belőle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

Brigusz

2013. február 28.

A mondás úgy tartja, hogy akkor jó, ha fáj! :D
Nos, aki nem bírja a strapát, egyszerűen csak öblítse le. A szemöldököm környékén én is lemostam, mert féltettem a szőröm! :D
Viccet félretéve: a hatás nekem megvolt, szép, tiszta lett az arcbőröm, pattanások visszahúzódtak, szeretem az illatát is.
Én újra fogom venni! Megadom az 5 csillagot, mert köt mint a beton, végzi a dolgát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

A mondás úgy tartja, hogy akkor jó, ha fáj! :D

Viki-

2013. február 19.

Én nem vettem észre semmi pozitív változást . Lehúzni nagyon gáz volt az érzékenyebb pontokon , ill egyszer totál vörös lett az arcom és égetett ( szerintem rúl száríthatta a bőröm ) ezért nem vonok le mert ez abban az időben mas krémeknél is jelentkezett .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 19.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.