Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2015. április 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A borostyánkő kivonatot tartalmazó Balea mélytisztító arcmaszk száradást követően könnyen lehúzható és gyengéden eltávolítja az elhalt hámréteget,szennyeződést és a felesleges faggyút.A bisabolol segít megelőzni a bőrirritációk kialakulását és regenerálja a bőrt.A hamamelisz ápolja és bársonyossá varázsolja az arcbőrt.

haminda

2013. február 19.

Valahogy így képzelem el, hogy "lenyúzták a bőrét" mondás megvalósulását....Többször használtam már, de újabban csak a mitesszeres területre, az orromra tettem fel, úgy teljesen kibírható és tényleg szépen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 19.

cuni.geo

2013. február 11.

nem tudtam eldönteni,hogy most epiláltam az arcom vagy mi történhetett :D kétség kívül szépen gyomlálja a mitesszereket de lélekben erősnek kell lenni amikor lehúzza az ember. sikítani halkan csajok! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

absinth

2013. február 8.

Nagyon kiszárította a bőröm, és iszonyú fájdalmas volt lehúzni, pedig próbáltam óvatos lenni. Ráadásul mivel érzékeny a bőröm, teljesen ki is pirosodott tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

devababa

2013. február 8.

Velemenyt kizarolag egy egesz tegely elhasznalasa utan mondok. 38 eves vagyok. Arcomon nincsenek rancok, viszont meglatszik, ha keveset aludtam.

Kedvenc pakolasom. Igaz nehez egy picit lehuzni, amikor megszaradt, de nagyon puhava es simava varazsolja borom. Arban nagyon jo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 8.

KergePárduc

2013. január 29.

Nem mondom, hogy rossz, de nem az igazi :/
Felkenés a szokásos, szerintem nem büdös. A lehúzás valóban egy picit ragaszkodóbb, mint a hasonló maszkok. Annyi az egész, hogy óvatosan & lassan kell húzni, bőrt alatta kifeszíteni, nem pedig tépni. Azért túl lehet élni, akinek ez fájdalmas, annak még nem nagyon fájt semmije ^^
A hatása viszont nem az igazi. Többet vártam volna, elhasználtam de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Nem mondom, hogy rossz, de nem az igazi :/

kvitta.girl

2013. január 29.

mazoistáknak megteszi:)
Kínszenvedés volt leszedni,végighúzta a bőröm,tiszta vörös lett utána de gondoltam megéri ha tisztít.
Aha mára 2 pattanás is kijött rajtam és tegnap este használtam.
Alig bírtam levakarni,kiszárította a bőröm,csíp mint a fene én kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

mazoistáknak megteszi:)
Aha mára 2 pattanás is kijött rajtam és tegnap este használtam.
Alig bírtam levakarni,kiszárította a bőröm,csíp mint a fene én kidobtam.

Macilány

2013. január 25.

Beszereztem párat most, hogy 2+1 akció van a DM-ben. A többi pakolásukhoz képest, ez tényleg csak 2 alkalomra elég, sőt majdnem kevés is volt egy, mivel nagyon sűrű, tömör az állaga, nem is lehet túl sokáig egyengetni, mert elkezd kötni. Az arcom elkezdett csípni/égni, ami mondjuk nem zavart, mert éreztem, hogy dolgozik. Valóban nehéz lehúzni és húzza a bőrömet, de nekem ez plussz pont, mivel épp azt szerettem volna elérni, hogy a pórusaim kipucolja. Érdemes az állcsonthoz többet kenni az elején, vagy oda ahonnan az eltávolítást kezdeni akarjuk, mert akkor könnyebb fogást találni és elkezdeni húzni. Végeredménnyel meg vagyok elégedve. Kicsit kipirult a bőröm,hidratálni kellett utána, de nem vészesen. Még van 3 tasak, majd frissítek, hogy kúraként, hogyan szuperál.

UD.: Túl vagyok 4 pakoláson és sajnos azt kell, hogy mondjam nem vált be. A 2. után már nagyon irritálta a bőröm, utána inkább rontott a helyzeten, mint, hogy segítsen, pedig nagyon strapabíró bőröm van, így csodálkoztam is rajta. Marad a holt-tengeri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

muckó

2013. január 18.

Felvitelkor nagyon erős a szaga, már-már fojtogat és köhögésre ingerel. Nagyon sokáig szárad az arcomon és eleinte csíp, ez viszont pár percen belül megszűnik. Lehúzni is elég nehéz, de ezzel semmi gond, mert így aztán tényleg levisz minden felületi szennyeződést, zsírt és elhalt hámsejtet. Utána úgy érzem, hogy fellélegzik az arcom és tiszta, üde, feszes lesz a bőröm. A szag és a csípő érzés miatt négy csillagot kap tőlem, de kitartok mellette, mert hatásos és árban is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 18.

Gabriella92

2012. december 20.

Szerintem ez egy nagyszerű arcpakolás, mindenkinek csak ajánlani tudom, egy próbát mindenképpen megér. Az én arcom sajnos elég problémás. Mitesszerek, pattanások, hegek. De ez a kis pakolás nagyon jó az arcomnak. Az első két alkalommal nekem is nagyon fájt lehúzni, de az eredmény kárpótolt. Olyan tiszta és sima lett az arcom.. nagyon sok faggyút, mitesszert kiszedett + az elhalt hámsejteket is szépen lehúzza. Ennek nagyon örülök, hiszen ilyen mély tisztítást még egyik pórustisztító tapasszal sem sikerült elérnem, közben azok meg teljesen el vannak árazva szerintem. Most (ez a 3. tasak amit használok) már a lehúzás is minimális fájdalommal jár, részemről teljesen megéri. Akinek szintén fájdalmas a lehúzás, de elégedett az eredménnyel ne adja fel, mert a bőr hozzá fog szokni, vagy én csak simán orra is tudnám javasolni a használatát, pórustisztító gyanánt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

Rigó

2012. december 2.

Egyszer vettem, de többet sem fogom, ráadásul a két adagból egyet elajándékoztam. Rettentően csípte az arcom, majd mikor lehúztam, úgy éreztem mintha a bőrömet nyúznák. Nagyon fájdalmas volt a lehúzás, a felét vízzel szedtem le, mert nem bírtam. A hatása viszont elég jó, matt és selymes lesz az arc, de ezt más termékkel is el lehet érni, nem kell ilyen fájdalmakat átélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.