Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2015. április 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A borostyánkő kivonatot tartalmazó Balea mélytisztító arcmaszk száradást követően könnyen lehúzható és gyengéden eltávolítja az elhalt hámréteget,szennyeződést és a felesleges faggyút.A bisabolol segít megelőzni a bőrirritációk kialakulását és regenerálja a bőrt.A hamamelisz ápolja és bársonyossá varázsolja az arcbőrt.

vvcs

2012. november 30.

Szeretem, úgy ahogy van! Selymessé teszi az arcom,és mintha a miteszert is szedné,bár ebben nem vagyok nagyon biztos.Mindenképpen, szeretem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 30.

reku87

2012. november 29.

A legjobb pakolás, amit valaha használtam! A pattanásokra nagyon jó, volt, hogy gyulladt volt a pattanásom, mikor felkentem, reggelre szépen lehúzta a gyulladást. Imádom, folyamatosan újraveszem. Nekem a 2 adag 4 alkalomra elegendő. Én 2-3 hetente szokom használni. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

bogarka

2012. november 26.

Nem is gondoltam volna hogy ez ilyen jó :) Kellemes csalódás ért, összetevőiben nem láttam semmi csodásat, mégis...nekem fura bőröm van, télen a sebek, mély pattanások hegei alig gyógyulnak, tök mindegy mit kenek rájuk, olyan fura kidomborodó varas-sárgás-gennyes (bocsánat) kemény tetejük marad, amit ha leszedek idejekorán, kezdődik a folyamat elölről, sminkelni nehéz rá, elég látványos tud lenni, és ha eljön a napfény hiány, mindig előjön ez a "valami" sajnos. Na ez a maszkos cucc gyógyhatással van ezekre, utána könnyen leszáradnak-lepottyannak, aztán nyom nélkül gyógyulnak. Ezen kívül olyan tisztaság érzetet is ad a bőrömnek, a mitesszereket ki nem húzza a helyükről, de a fekete tetejükből kicsit felold talán, mert utána alig látszik valami. Nekem nagyon nehezen száradt meg a felkent adag, és utálom azt a hűvös-nyúlós érzést az arcomon,de ha megszárad szuper. Nem fájt a lehúzás, biztosan a zsírosabb bőröm miatt, igaz darabokban szedtem le. Összességében egységesítette a bőrömet, hiába maradtak el a csodás összetevők, valamiért-valamire mégis jó a cucc. Unatkozós, sötét vasárnap délutánokra jó móka a forró fürdő után és elhiteti velünk, ha ma is tettünk a bőrünkért valamit :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

Dark4ngel

2012. október 31.

Az előttem hozzászólók már leírták azokat a problémákat amivel én is szembesültem, de számomra nem olyan zavaró, mivel az eredmény egy sokkal puhább arcbőr, és láthatóan kevesebb mitesszer az orromon! 250 ft-ért pedig az ára is remek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

Haborgotejberizs

2012. október 18.

Én nagyon szeretem, tényleg amikor húzom le, nehezen jön és kicsit fáj, de cserébe olyan mintha a mitteszereket is kitépné. Puha és sima lesz utána a bőröm, szerintem teljesen megéri az árát és elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 18.

Tánya88

2012. október 13.

Olyan matt lett tőle a bőröm, amit eddig semmivel sem tudtam elérni :) Én is fontosabb események előtt használom, tartok tőle, ha hetente tenném ezt, hozzászokna a bőröm. Mindenesetre érdemes kipróbálni, de érzékeny bőrűeknek semmiképpen, biztos vagyok benne, hogy irritálna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

g.lindus85

2012. október 3.

Fontosabb események előtt használom v. ha nem jut időm elmenni a kozmetikushoz. Szeretem, mert puha lesz utána az arcom. Negatív benne, h a lehúzás egy kicsit fájdalmas más lehúzós maszkokhoz képest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 3.

zsoxcore

2012. szeptember 29.

Lehúzhatónak lehúzható, viszont ezt sem szereti az arcom. Piros foltok lettek tőle az arcomon, amik égtek, pont mint a mézes társától :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

doee77

2012. szeptember 22.

Tetszik benne, hogy nagyon könnyen lehúzható, és tényleg tisztább, puhább lett tőle az arcbőröm.Utána viszont röviddel eléggé felforrósodott a bőr, mintha hőhullámom lenne, kicsit aggódtam, mi lesz, ha érzékeny vagyok valamilyen összetevőre, és... :) szerencsére semmi bajom, és az arcomnak sem. Viszont a szaga tényleg nem valami jó, elég vegyszeres, amit az összetevők igazolnak. Szerintem azonban lehet, hogy fogok még egy-kétszer venni, mert a használata egyszerű, és a hatása jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

CatLynn

2012. szeptember 17.

Imádom a lehúzható maszkokat, ez ezzel sincsen másképp! Nagyon finom puha lesz utána a bőröm, nem húzódik, sőt, rugalmasabb lesz tőle az arcom. Nekem tetszik az illata és az állaga is. Langyos vízzel könnyű lemosni. Ami miatt 1 csillag mínusz, az a nem túl jó összetétele, van ennél "zöldebb" lehúzható maszk is, közel ugyanennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.