Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2015. április 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A borostyánkő kivonatot tartalmazó Balea mélytisztító arcmaszk száradást követően könnyen lehúzható és gyengéden eltávolítja az elhalt hámréteget,szennyeződést és a felesleges faggyút.A bisabolol segít megelőzni a bőrirritációk kialakulását és regenerálja a bőrt.A hamamelisz ápolja és bársonyossá varázsolja az arcbőrt.

Scatty

2012. szeptember 14.

Elég jó maszk, a használata után puhább, tisztább lett tőle a bőröm, én cseppet sem szenvedtem az eltávolításánál sem, könnyen lejött.
Viszont használat közben jobban nyűglődtem vele, elsőként a szaga volt borzalmasan émelyítő, mintha ragasztót kentem volna a fejemre, szinte "beszipuztam" tőle, meg kellemetlenül csípett is kb 10 percig.
A második adagot még elhasználom, de többet nem valószínű, hogy megveszem.
Összességében a 4 csillagot megkapja, mert a hatása viszont tényleg jó, de inkább maradok a Himalaya Herbals lehúzható maszkjánál.

Update: a második használat alkalmával már nem volt olyan szenvedős, nem émelyegtem már annyira a szagától, meg nem is csípett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

A második adagot még elhasználom, de többet nem valószínű, hogy megveszem.

Bogirl*

2012. augusztus 19.

Érdekes ez a maszk, vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Miután megszilárdul és leszedem olyan, mintha kiszedné a mitteszereket, apró pici pöttyök vannak rajta, ugyanakkor 2-3 nap és ismét tiszta mitteszer a fejem. Ráadásul nagyon húzza a bőrömet, ahogyan szedem le, szerintem ez még gyantázásra is jó. Amikor először használtam véletlenül a szemöldököm szélére is került a maszkból, ami aztán szépen kiszedte a szőrt. Szerencsére csak pár szál szőr volt, így nem volt feltűnő. :D Első használatkor picit csípett, de 1-2 perc múlva el is múlt ez az érzés.
Ugyan a használatánál nem írja, de én miután lehúzom a maszkot, megmosom az arcomat vízzel. Nagyon jó puha lesz utána az arcom, amit imádok.

Az utóbbi időben mániákusan mindig kipróbálok valami újat, ami nem túl drága. Így került sor erre is. Azonban nem vagyok maradéktalanul elégedett vele, és az összetevők sem túl bíztatóak, így azt gondolom, hiába a pihe-puha bőr, nem valószínű, hogy veszek még egyszer ilyet. Inkább kipróbálom a többi maszkot. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

hbogi87

2012. augusztus 18.

Nem igazán szeretem, mert nehezen jön le, mindig dühöngök és megfogadom, hogy soha többé nem veszek- idöröl-idöre azonban teszek egy próbát, hátha..még nem ért kellemes csalódás sajnos. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

fairyglade

2012. augusztus 3.

Nekem egyáltalán nem jött le nehezen, semmi bajom nem volt a használatával. A hatása viszont sajnos nem túl hosszan tartó, de ennyi pénzért nem lehet csodát várni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

chyork

2012. július 25.

Ahhoz, hogy egy termékkel elégedettek legyünk szerintem két dolog kell: legyen hatásos, vagyis tegye azt, amit ígér és legyen kellemes a használata. Na, ez utóbbi itt egyáltalán nincs meg. Nincs érzékeny bőröm, mégis végig csípett. Az illata kellemetlen, és sokkal tovább fent kell hagyni az előírt hatóidőnél, hogy egyben, viszonylag könnyen le lehessen húzni. Ami a hatást illeti, kicsit szebb lett a bőröm, de lehet, hogy nem a szuper tisztító hatás, hanem a komoly epilálás miatt. Az utolsó kis pihét is letépi ugyanis az arcról. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.

hannus.senator

2012. július 24.

Sajnos nem sok jót írhatok róla. :( Az állaga jó, az ára jó, a kiszerelése jó - több használatra elegendő, mint amennyire írják. Miután feltettem elkezdet rettentően csípni, gondoltam ez csak ilyen "első használat" dolog, pár perc és elmúlik. Nem múlt el, sőt, egyre jobban csípett, mitöbb elkezdett viszketni... :S Azért hősiesen kibírtam az előírt időt, utána megpróbáltam leszedni... Eléggé húzta a bőrömet, és nehezen tudtam leszedni. :S Még mindig tartottam magamat, hogy lehet, hogy csak az első használatot vette ilyen érzékenyen a bőröm, legközelebb hátha jó/jobb lesz. Sajnos legközelebb is csípett és viszkettem tőle. :(
A hatása viszont elég jó volt. A csípő érzés, és az összetevői miatt kap csak 3 csillagocskát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

Trystero

2012. július 18.

Nagyon csípett mikor felkentem, de pár perc múlva ez elmúlt. Aztán le szerettem volna húzni mikor megszáradt, de olyan érzés volt mintha a bőröm is jönne le vele együtt :S Végül vízzel próbáltam lemosni, nagy nehezen sikerült csak. A maradékot kidobtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

claudia

2012. július 18.

Húú ennek olyan alkohol szaga van, hogy le lehet tüdőzni :D Ettől függetlenül nekem tökéletes bevált. Nem csíp, nincs semmiféle bőrnyúzás :) 15 perc alatt egyenletesen megszárad, lehúzom és mintha egy másik arc nézne rám vissza a tükörből. Előtte direkt nem tisztítottam meg az arcom meg semmi, hogy meg tudjam nézni tényleg teszi-e a dolgát, és tényleg, bevált :) Nem zavar se a szaga se semmi mert nincs is minek. Heti egyszer használom és puhább a bőröm, sokkal mattabb. Szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

Roxanne

2012. július 17.

Először is őszintén megmondom, nem értem az előttem szólókat. Biztos, hogy mindenki a bőrtípusának megfelelő terméket választott?

No, az én esetem. Érdekességként beruháztam rá, mert egyébként is nagy arcmaszk kedvelő vagyok. Utána néztem körül itt. Látva az egyöntetű kesergést, embernyúzásról szóló beszámolókat, kissé megrendültem. Erőteljes hámlasztásra, egyebekre készültem. Főleg, hogy kb. 2 radírozás között volt az amúgy vékony rétegű bőröm, így elhalt rész rajta még nem sok. Előzetes tisztítás nem volt, hisz ez is lenne a dolga. No meg arclemosóval érzékennyé tett bőrre nem túl ideális egy mélytisztító maszk. Viszont sminklemosó kendővel volt egy áttörlés, így az átlagosnál valamivel tisztább, érzékenyebb bőrre vittem fel.

Tetszett, hogy ilyen ragacsos az állaga. Engem fenyőgyantára emlékeztetett. (gondolom a borostyánkivonatról asszociáltam) Az egyik orcámra sikerült a kelleténél kissé vastagabban felkenni, ott érzékeltem némi meleg érzetet. Node. Eddig mindegyik száradást igénylő arcmaszknál volt hasonló, ráadásul sokkal intenzívebb. (a Zamian kakaós maszkra sikerült egyszer még 10 percet ráhúzni....szerencse, hogy vízzel kell lemosni)
Először 10 percet számoltam, de 15 kellett neki a tökéletes száradáshoz, és minden fakszni nélkül lejött. Bőrt le nem nyúzott. Az Avon japán szakés maszkja jóval ragaszkodóbb.
Utánérzet: puhább bőr, a faggyút érezhetően leszedte.

Zsíros bőrre bátran tudom ajánlani ezt a maszkot. Pontosan az ezzel a bőrtípussal járó problémákra találták ki. Érdemes kezeletlen bőrre felvinni, hisz az a dolga, hogy a lemosók, radírok, miegyebek helyett rendbe tegye. Utólagos hidratálásra nem volt szükség.
Kíváncsiságból, kipróbálásra vettem. Árban jó, de rendelkezek már jó néhány arcápolási termékkel, amik ugyanezt tudják. Így szükségem rá vajmi kevés.
4-est azért kap, mert saját hibámból a radírozó tulajdonságát nem tudtam tesztelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 17.

Utánérzet: puhább bőr, a faggyút érezhetően leszedte.

Tvylvis

2012. július 3.

Nem csípett, vékony rétegben felkenve nagyon szépen le lehetett húzni, szépen letisztította az arcom. De, a letisztítás abban rejlik, hogy konkrétan a fél fejem letépi.... Tudom, a szépségért szenvedni kell, de azért egy pakolástól nem várom el, hogy legyantázza a pihéket az arcomról. Soha többet ilyet. A két pontot azért kapja, mert egyébként szép lett utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.