Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2015. április 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A borostyánkő kivonatot tartalmazó Balea mélytisztító arcmaszk száradást követően könnyen lehúzható és gyengéden eltávolítja az elhalt hámréteget,szennyeződést és a felesleges faggyút.A bisabolol segít megelőzni a bőrirritációk kialakulását és regenerálja a bőrt.A hamamelisz ápolja és bársonyossá varázsolja az arcbőrt.

mikoto.nina

2012. július 2.

Nekem egyáltalán nem csípett, viszont sokat kellet várni amíg megszáradt pedig vékonyan kentem fel, nagyon ragaszkodik szép lesz tőle az arcom, de 4 pont amiért nehezen szárad meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

VeraTala

2012. július 1.

Az elején csíp, leszedni olyan, mintha letépném az arcom... De a hatása nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

krekuci

2012. június 10.

Az elején borzasztóan csípett és piros is lett az arcom, de aztán gyorsan el is múlt. Könnyen le lehet szedni, egy darabban lejött, pedig legyantázta az arcomat, annyira ragaszkodott :D Az orromból szedte ki a legtöbb cuccot, de maradok a cinkesnél, az jobb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

Szaszmancs

2012. június 9.

Nekem eddig a Balea zacskós maszkjai közül ez jött be a legjobban,már ami a hatását illeti. Engem is csíp az elején picit,meg tényleg alkohol szagú,de úgy kitisztítja az arcom,hogy csuda,anélkül,hogy szárítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.

Wirgács

2012. június 8.

Szerintem nagyon jó csak tényleg vékonyan kell kenni.És ha türelmesen megvárja az ember h megszáradjon tényleg egészben lehúzható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 8.

Nóri

2012. június 4.

Most használtam először. Majdnem abbahagytam a felkenést...Ijesztően csípett, és éreztem az alkohol szagát...aztán végül felkentem, hagytam hatni 10 percet..úgy néztem ki, mint akit lesavaztak, és nem úgy tűnt, mint amit egyszerűen le lehet húzni, megmondom őszintén,örültem, hogy egyedül vagyok, mert ha valaki így látott volna... :D aztán elkezdtem lehúzni,végülis egyszerűbb volt a vártnál, és nem is fájt annyira...a hatás puha bőr,de semmi extra, én biztosan nem veszem újból..
UPDATE:
Tegnap este használtam másodjára.... Hát én nem is értem, mi történhetett az előző óta velem, vagy a termékkel, de most egyáltalán nem csípett...az alkoholszagot most is éreztem,ami kicsit zavart, de valószínűleg kell bele... Kicsit megkedveltem na, egy csillaggal valóban többet érdemel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

UPDATE:

bendee91

2012. május 30.

Nekem bejott...ritkan hasznalok lehuzhatot igy ha "rakivanok" akkor ez a kis csonagolas tokeletes megoldas. Egy kis tasak pobt arra elegendo, hogy az arcomon se tul keves, se tul sok legyen...pobt jo...:) konnyen lehuztam ezaltal, mert optimalis mennyiseget vittem fel.
Bar az arcomon nagyon fajt amikor leteptem...:// a borom puha lett, de mint bmi mas ez se tart orokke...:)
szerintem fogok meg venni ilset.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.

szerintem fogok meg venni ilset.:)

Luca33

2012. május 28.

Az állaga nagyon jó, az illata nekem már kellemetlenül erős, felkenve iszonyúan csíp. Konkrétan lenyúzta a felhámomat :D Ha a száradási idő kevesebb fájdalommal járna, akkor megérné, de még a szokásos maradék-eltüntető procedúrával a végén már nem. Volt már jobb lehúzós maszkom is, úgyhogy nekem bukta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

eveartstar

2012. május 28.

Ez egy nagyon erős arc maszk. Nekem bevált. Jól kitisztítja az arcot, és puha üde lesz tőle a bőr. Biztos vagyok benne, hogy a benne lévő összetevőket esetleg minőségi kozmetikában is használják. Az illata elég erős, néha érzem a szememen, viszont nagyon hűsít. Elég egy fél tasakkal az arcra kenni és utána leszedni. Nekem is volt, hogy foltosan száradt, de ettől függetlenül nekem bevált. Érzékeny bőrűek ne használják ezt a terméket. Az ára meg egyszerűen nevetségesen alacsony a hatásfokához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 28.

vuk

2012. május 21.

Alkalomszerű használatra remek: tiszta, puha lesz tőle a bőr, nekem tetszik az illata is, de vékonyan kell kenni és figyelni kell, hogy ne maradjon fent túl sokáig, mert tényleg fájdalmas az eltávolítás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 21.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.