Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2015. április 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A borostyánkő kivonatot tartalmazó Balea mélytisztító arcmaszk száradást követően könnyen lehúzható és gyengéden eltávolítja az elhalt hámréteget,szennyeződést és a felesleges faggyút.A bisabolol segít megelőzni a bőrirritációk kialakulását és regenerálja a bőrt.A hamamelisz ápolja és bársonyossá varázsolja az arcbőrt.

Orchid

2012. április 23.

Az itt olvasott vélemények birtokában vettem meg, de nekem pozitív csalódás volt. Nem mondom, hogy az eltávolítása kellemes, de közel sem fájt annyira, mint ahányan annak írták, és szépen egyben lejött, a bőröm pedig utána sima és puha volt, az orromról és államról pedig sok mitesszert eltávolított. Csodaszernek nem nevezném, de hébe-hóba valószínű, hogy újra vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

natasha

2012. április 19.

ugyanaz a tapasztalatom mint a többi hosszászólónak.sajnos iszonyatosan húzza nyúzza a bőrt,amikor leszedem,a maradványokat még szappanos vízzel is kapargatni kell,gyantának való inkább tényleg! ahhoz nagyon ért hogy kiszedje a pihéket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

csillargalamb

2012. április 12.

Annyira fájt amikor leszedtem, egyedül az orromon és a homlokomon nem volt kellemetlen az eltávolítása, viszont nálam hasnlóan működött mint a cinkes maszk, szépen eltávolította a felesleges faggyút és utána nagyon szép volt a bőröm, de szerintem ezentúl nem kennem fel az egész arcomra:) Azt hiszem csak 3 csillagot adok, mert hiába hatásos, de nem az egész arca való (mégis oda ajánlják).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

phoenix

2012. március 31.

Konkrétan gyantának lehetne használni; én nem vagyok egy kényes fajta (gyantázást, arctisztítást nyikkanás nélkül tűröm), de ez fájt! Ráadásul csíp is. Ugyanakkor szinte semmi tisztító hatást nem tudtam felfedezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

szonja

2012. március 28.

Szörnyű !!! Iszonyúan csípett és 1 cm-es darabokban jó ha letudja szedni az ember !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 28.

77troli

2012. február 23.

Ugyan azt tapasztaltam mint sok hozzászóló csípett és nem lehetett lehúzni.
Felért egy gyantázással!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

Ugyan azt tapasztaltam mint sok hozzászóló csípett és nem lehetett lehúzni.
Felért egy gyantázással!

JJ

2012. február 21.

Szuper, nekem totálisan bevált, ellenben a mézes balea-val, amiről már megirtam a véleményt.
Felkenés után kellemes hűsítő érzés ahogy szárad, majd mikor már mindenütt száraznak érzem, könnyedén el tudom távolítani, igaz nem egyetlen darabban, hanem mondjuk 3 nagyobb részletben, de ez nem számít, hamar megvan, sőt,én élvezem is:)) És nem fáj! Első alkalommal bénáztam, és a szemöldökömre, meg a pajeszhoz közel felvittem..na az fájt, gondoltam csodásan fogok festeni, ha kigyantázom vele a maradék kis szemöldökömet is. Igy aztán szerintem azoknak fájhat akiknek pihésebb az arcuk, vagy olyan területre is kerül a cuccból.
Biztos hogy tisztít, mert a frissen mosott, tisztított arcomra viszem fel, és miután lehúzom, a darabkákon látszik némi elszíneződés (smink nyomai)
Utána csodálatosan feszes, üde, "száraz" a bőröm. Száraz alatt azt értem, hogy az én bőröm alapjáraton zsíros. Ezután a maszk után viszont iszonyat jó érzés tapintani és tükörbe nézni is, látszik a különbség. Nagyon bejön, úgyhogy fogom venni rendszeresen!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 21.

Zarka85

2012. február 15.

A Balea termékeket nagyon-nagyon szeretem, és nagyon kevéstől eltekintve maximálisan meg vagyok elégedve velük. Ezzel a pakolással azonban kivételesen mellé nyúltam:
Előnye: sima és üde lett a bőröm - ahogy le is van írva a tájékoztatón.
Hátránya: nekem valamilyen vegyszerre emlékeztet az illata, irritálja az orromat és csípi a szememet és az arcomat - főleg az orrom tövét - amíg el nem kezd száradni. Nehezen sikerült elkezdenem lehúzni, nem találtam 'fogást' rajta és számomra nagyon fájdalmas volt a leszedése. Ha véletlenül a szemöldökömre is kerülne, akkor meg pláne. Leszedés után nagyon jó érzés ... de csak azért, mert végre lejött.
Összességében: találkoztam már ennél sokkal jobb peel off maszkkal hasonló árkategóriában (egy tubusra vetítve). Bár beváltotta a végeredményre vonatkozó leírást, de ezt a terméket én nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 15.

Előnye: sima és üde lett a bőröm - ahogy le is van írva a tájékoztatón.

Daenerys_Targaryen

2012. február 4.

Tényleg iszonyú nehezen lehet levakarni... rosszul kentem volna? Besenyő Pista bácsit idézve, "nem mindegy, hogy leről fel, vagy felről le?" :-) Szerintem egy maszkot lehetetlen rosszul felkenni, vagy legalábbis a kémiai összetételét bizonyára nem befolyásolom vele :-)
Őszintén szólva a végső hatására nem is figyeltem, mert úgy éreztem, hogy a lehúzás során alaposan megviseltem, megnyújtottam a bőröm. Nagyon rossz volt, többet tutira nem kenem magamra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Shine*

2012. február 2.

Nem érezem, hogy tisztított volna. Ráadásul égett is a bőröm tőle, még a lehúzás/lemosás után is. És szárította a bőröm. Biztos, hogy nem veszem meg többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 2.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.