Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2015. április 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A borostyánkő kivonatot tartalmazó Balea mélytisztító arcmaszk száradást követően könnyen lehúzható és gyengéden eltávolítja az elhalt hámréteget,szennyeződést és a felesleges faggyút.A bisabolol segít megelőzni a bőrirritációk kialakulását és regenerálja a bőrt.A hamamelisz ápolja és bársonyossá varázsolja az arcbőrt.

natasha

2012. április 19.

ugyanaz a tapasztalatom mint a többi hosszászólónak.sajnos iszonyatosan húzza nyúzza a bőrt,amikor leszedem,a maradványokat még szappanos vízzel is kapargatni kell,gyantának való inkább tényleg! ahhoz nagyon ért hogy kiszedje a pihéket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

csillargalamb

2012. április 12.

Annyira fájt amikor leszedtem, egyedül az orromon és a homlokomon nem volt kellemetlen az eltávolítása, viszont nálam hasnlóan működött mint a cinkes maszk, szépen eltávolította a felesleges faggyút és utána nagyon szép volt a bőröm, de szerintem ezentúl nem kennem fel az egész arcomra:) Azt hiszem csak 3 csillagot adok, mert hiába hatásos, de nem az egész arca való (mégis oda ajánlják).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 12.

phoenix

2012. március 31.

Konkrétan gyantának lehetne használni; én nem vagyok egy kényes fajta (gyantázást, arctisztítást nyikkanás nélkül tűröm), de ez fájt! Ráadásul csíp is. Ugyanakkor szinte semmi tisztító hatást nem tudtam felfedezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

szonja

2012. március 28.

Szörnyű !!! Iszonyúan csípett és 1 cm-es darabokban jó ha letudja szedni az ember !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 28.

77troli

2012. február 23.

Ugyan azt tapasztaltam mint sok hozzászóló csípett és nem lehetett lehúzni.
Felért egy gyantázással!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

Ugyan azt tapasztaltam mint sok hozzászóló csípett és nem lehetett lehúzni.
Felért egy gyantázással!

JJ

2012. február 21.

Szuper, nekem totálisan bevált, ellenben a mézes balea-val, amiről már megirtam a véleményt.
Felkenés után kellemes hűsítő érzés ahogy szárad, majd mikor már mindenütt száraznak érzem, könnyedén el tudom távolítani, igaz nem egyetlen darabban, hanem mondjuk 3 nagyobb részletben, de ez nem számít, hamar megvan, sőt,én élvezem is:)) És nem fáj! Első alkalommal bénáztam, és a szemöldökömre, meg a pajeszhoz közel felvittem..na az fájt, gondoltam csodásan fogok festeni, ha kigyantázom vele a maradék kis szemöldökömet is. Igy aztán szerintem azoknak fájhat akiknek pihésebb az arcuk, vagy olyan területre is kerül a cuccból.
Biztos hogy tisztít, mert a frissen mosott, tisztított arcomra viszem fel, és miután lehúzom, a darabkákon látszik némi elszíneződés (smink nyomai)
Utána csodálatosan feszes, üde, "száraz" a bőröm. Száraz alatt azt értem, hogy az én bőröm alapjáraton zsíros. Ezután a maszk után viszont iszonyat jó érzés tapintani és tükörbe nézni is, látszik a különbség. Nagyon bejön, úgyhogy fogom venni rendszeresen!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 21.

Zarka85

2012. február 15.

A Balea termékeket nagyon-nagyon szeretem, és nagyon kevéstől eltekintve maximálisan meg vagyok elégedve velük. Ezzel a pakolással azonban kivételesen mellé nyúltam:
Előnye: sima és üde lett a bőröm - ahogy le is van írva a tájékoztatón.
Hátránya: nekem valamilyen vegyszerre emlékeztet az illata, irritálja az orromat és csípi a szememet és az arcomat - főleg az orrom tövét - amíg el nem kezd száradni. Nehezen sikerült elkezdenem lehúzni, nem találtam 'fogást' rajta és számomra nagyon fájdalmas volt a leszedése. Ha véletlenül a szemöldökömre is kerülne, akkor meg pláne. Leszedés után nagyon jó érzés ... de csak azért, mert végre lejött.
Összességében: találkoztam már ennél sokkal jobb peel off maszkkal hasonló árkategóriában (egy tubusra vetítve). Bár beváltotta a végeredményre vonatkozó leírást, de ezt a terméket én nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 15.

Előnye: sima és üde lett a bőröm - ahogy le is van írva a tájékoztatón.

Daenerys_Targaryen

2012. február 4.

Tényleg iszonyú nehezen lehet levakarni... rosszul kentem volna? Besenyő Pista bácsit idézve, "nem mindegy, hogy leről fel, vagy felről le?" :-) Szerintem egy maszkot lehetetlen rosszul felkenni, vagy legalábbis a kémiai összetételét bizonyára nem befolyásolom vele :-)
Őszintén szólva a végső hatására nem is figyeltem, mert úgy éreztem, hogy a lehúzás során alaposan megviseltem, megnyújtottam a bőröm. Nagyon rossz volt, többet tutira nem kenem magamra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Shine*

2012. február 2.

Nem érezem, hogy tisztított volna. Ráadásul égett is a bőröm tőle, még a lehúzás/lemosás után is. És szárította a bőröm. Biztos, hogy nem veszem meg többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 2.

gabbancs

2012. január 16.

Nagyon irritálja a bőrt. Konkrétan patakokban folytak a könnyeim, mikor használtam. Szárít is, nehezen is lehet lehúzni. A használat után tényleg simábbnak érzem a bőröm, de nem számottevően, és a 'mellékhatásai' tovább tartanak, mint az indokolt lenne, úgyhogy tuti nem kenem még egyszer magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 16.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.