Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2015. április 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A borostyánkő kivonatot tartalmazó Balea mélytisztító arcmaszk száradást követően könnyen lehúzható és gyengéden eltávolítja az elhalt hámréteget,szennyeződést és a felesleges faggyút.A bisabolol segít megelőzni a bőrirritációk kialakulását és regenerálja a bőrt.A hamamelisz ápolja és bársonyossá varázsolja az arcbőrt.

gabbancs

2012. január 16.

Nagyon irritálja a bőrt. Konkrétan patakokban folytak a könnyeim, mikor használtam. Szárít is, nehezen is lehet lehúzni. A használat után tényleg simábbnak érzem a bőröm, de nem számottevően, és a 'mellékhatásai' tovább tartanak, mint az indokolt lenne, úgyhogy tuti nem kenem még egyszer magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 16.

agi.greendaygirl

2012. január 16.

nagyon csíp amíg el nem kezd száradni, és kellemetlen a lehúzás :S ahol vékonyabb a bőr nagyon fájdalmas. A hatása viszont nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 16.

aurum

2012. január 6.

Sajnos nekem sem vált be ez a termék. De ennek ellenére a Balea még mindig kedvenc. Nem vagyok nyafogós, de kb 3 perc után muszáj voltam lemosni, mert irtózatosan csípett/mart, és a a szememet is irritálta, mintha tömény alkohol vagy maró anyag lett volna benne. Az illata nekem tetszene, de sajnos ezzel sem jártam sikerrel. Számomra ez pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 6.

bunnyberry

2011. december 31.

A kedvenc maszkom :) Nekem az egész, ahogy kell, egyben lejön, nem húzza a bőröm. Utána érezhetően puhább, selymesebb és tisztább az arcom, úgyhogy nálam csillagos 5-ös :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 31.

Linda83

2011. december 24.

Csatlakoznék az előttem szóló véleményekhez. Csípett, furi szaga van és nem bírtam leszedni, csak nagy nehezen levakarni magamról, persze a tetejébe még az is fájt. Engem nem igazán szárított, maximum egy kicsit. Sajnálom, mert nagyon sok Baleás terméket szeretek, a maszkokból például a cinkeset és a hidratálósat is, de ez mélyen alul teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 24.

vador

2011. december 20.

Nekem szépen lejött egyben, de ezzel zárom is a pozitívumok sorát.
Nagyon csípett (mondjuk alkohol a második összetevő, mit vártam?) és zavaróan illatos. Valamit a hámló részekből smirglizett, de semmi mélytisztítás vagy hidratálás nem volt itt, kérem. Hosszas tanulmányozás után megállapítottam azt is, hogy a mitesszereimnek sem esett baja. Kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 20.

Nekem szépen lejött egyben, de ezzel zárom is a pozitívumok sorát.

szaniblue

2011. december 11.

Én nagyon szeretem a Balea termékeket, de ez a maszk szerintem szörnyű. Egyszerűen alig bírtam lekaparni az arcomról. Kis darabokban jött le, elég fájdalmasan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 11.

Druszilla

2011. szeptember 30.

Érdekes tapasztalatom van vele. Első alkalommal 10 percen keresztül égette, csípte az arcomat, de kibírtam - majd a lehúzással ingyen epilálást is kaptam, úgy éreztem hogy a bőrömet is lehúzza. Minden csípés és marás ellenére nem lett piros tőle az arcom, viszont kellemes, tiszta érzés volt utána. Mindennek ellenére megvettem másodszorra, és láss csodát - nem csíp, nem ég, könnyen lejön! Nem értem:) Azóta is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 30.

fanni.sz

2011. szeptember 2.

szerintem érezhetően tisztítja a bőrt. viszont nehéz eltávolítani az arcról, nem szárad meg egyenletesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 2.

bunieka

2011. augusztus 15.

Nekem nem csípett, hanem úgy marta az arcomat, hogy le kellett mosnom idő előtt, pedig próbáltam kibírni... nem értem miért, nem kimondottan érzékeny a bőröm, és ha egy kicsit csíp valami, az se érdekel. De ez.. mintha kénsavat öntöttem volna a fejemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 15.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.