Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2015. április 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A borostyánkő kivonatot tartalmazó Balea mélytisztító arcmaszk száradást követően könnyen lehúzható és gyengéden eltávolítja az elhalt hámréteget,szennyeződést és a felesleges faggyút.A bisabolol segít megelőzni a bőrirritációk kialakulását és regenerálja a bőrt.A hamamelisz ápolja és bársonyossá varázsolja az arcbőrt.

xybaBence

2011. augusztus 13.

Az illata nem annyira tetszett, és nem volt sok változás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 13.

Az illata nem annyira tetszett, és nem volt sok változás.

agi.greendaygirl

2011. augusztus 2.

ma próbáltam ki, és elégedett vagyok vele. kb fele annyiba került mint mondjuk a nivea maszkjai, több is van benne, és szerintem jobb hatást a nivea se ért volna el. puha lett az arcom tőle. az elején tényleg csípet kicsit de ezt én betudtam a tisztító hatásnak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 2.

Stina

2011. június 9.

Az egyik legjobb maszk, amit eddig használtam!
Ha egy átbulizott éjszaka után másnap délelőtt jelenésem van valahol, ez a titkos fegyverem! Tényleg rugalmas és friss lesz utána a bőr. A benne található alkohol miatt kicsit csíp eleinte, de nagyanyáink is megmondták, hogy a szépségért ugyebár... :) Egy kis hidratálás nem árt utána, bár az én normál bőrömet nem szárítja érezhetően ki, de el tudom képzelni, hogy más bőrtípusnak ilyen gondot is tud okozni az alkohol. És ami még fontos, az az, hogy 15-20 perc elteltével tényleg le lehet szinte egészben húzni (mely folyamat mellesleg mókás hangokkal is jár :)) Gazdaságos, bő 2 adagos kiszerelés, baráti áron.
Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 9.

Az egyik legjobb maszk, amit eddig használtam!
Bátran ajánlom!

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.