Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrápoló krém cseresznye és kókusz illattal. Alkalmas kézre, arcra és ajkakra is.

Lory

2017. november 26.

Utolsó darabot vettem meg még szeptemberben és mondta is az eladónő,hogy nem lesz többet.
Kézkrémnek használom,hidratál mint egy átlag krém,se több se kevesebb,viszont csúszós,viaszos
érzés marad utána,amit én nem igazán szeretek.A csomagolása nagyon cuki,illata is finom cseresznyés de
kiemelkedő tulajdonságokkal nem rendelkezik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

kiemelkedő tulajdonságokkal nem rendelkezik.

PinkMcFreeze

2017. október 25.

Nagyon finom illata van. Röviden kellene jellemeznem akkor : kókuszmámor. Nagyon nagy kedvencem! (: Arcra használom leginkább. A bőrömön hamar beszívódik és utána még érezni ezt a csodálatos illatot. Aki szereti az édes illatokat, annak ez kötelező darab! (: A hidratáltsága számomra tökéletes, mert reggel puha az arcom és friss. Sajnos nyár vége felé találkoztam vele, de remélem még későbbiekben is kapható lesz! (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Kelokaa

2017. október 4.

Kellemes krém, eszméletlen jó illattal, szeptember vége felé még találtam párat egy közelebbi DMben, kár hogy lassan kifutó lett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

lovecreams

2017. szeptember 4.

Imádom...annyira jó kis illata van, hogy legszívesebben megenném. Ez egy nehéz, testes krém, ugyanakkor ehhez képest gyorsan beszívódik. Lábaimra használom legfőképpen, naggyon jól puhít és teljesen ellazít:) A számra is kipróbáltam, ott picit csípett, de szépen helyrehozta a száraz részeket. Aki talál még belőle, csapjon le rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Csipetke

2017. augusztus 25.

Természetesen a csomagolásra figyeltem fel elsőre. Nagyon aranyos nagyon tetszik.Az illata is nagyon jó bár én egy kis erőteljesebb kókusznak jobban örültem volna,de harmóniában van a cseresznyével, jók így együtt. Én ilyen bedobom a táskába krémnek vettem. Használtam már az arcomra is és kellemes csalódás volt.A számra még nem mertem kenni. Nem egy csodaszer de jó ha van szerintem. A többi illatot is majd kipróbálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

spavanilly

2017. június 27.

A cuki csomagolás csábított el.
A krém intenzív illatú, melyben a cseresznye dominál, elnyomva a kókuszt.
Nem nélkülözhetetlen darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

A cuki csomagolás csábított el.
A krém intenzív illatú, melyben a cseresznye dominál, elnyomva a kókuszt.
Nem nélkülözhetetlen darab.

LathatatlanOzike

2017. május 21.

Természetesen engem is a csomagolása fogott meg, nagyon édes. Cukkerek, a madaras változatot is megszereztem. Ha kifogy, kimosom őket, és tárolok bennük majd mást. :)
Nem vártam sokat a krémtől, és az sem érdekelt, hogy milyen illat fogad majd, de kellemesen csalódtam, mert fantasztikus az illata, és nem a leghígabb krémet tették bele, van benne egy kis anyag, de könnyen el lehet oszlatni.
A kezemre használom, arra bevált, az arcomon, számon nem fogom kipróbálni, de így is gyorsan el fog fogyni, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

Ennie86

2017. május 20.

A csomagolása szupercuki! :) Bevallom őszintén, csak ezért, és a kókuszillat miatt vettem meg. Maga a krém nagyon kellemes. Inkább a cseresznye dominál illat terén. Jó vele a kezemet és a számat bekenni. Hamar beszívódik. :) Táskákba dobálósnak tökéletes! :) Az egyetlen amit sajnálok, hogy a kókuszillat nem érződik. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Babika20

2017. május 15.

Kézkrémnek használom táskába, nem folyik ki, szóval abszolút kompatibilis! Bevallom, a csomija fogott meg, szupercuki, ha kiürül tuti elteszem! A krém egy közepesen sűrű ( folyósabb, mint egy Nivea) de jól hidratáló kézkrém, ami hamar beszívódik, így napközben munka mellett is tudom használni. Illata is bejön, a kókuszt nem érzem ki, inkább a cseresznye dominál de nem hivalkodó, kellemes. Szerintem rohangálós SOS krémnek szuper választás jó áron, nem volt 400 Ft. Ha elfogy, akkor újra veszem, de most más illatot próbálnék. Ja, és nem extrém szárazak a kezeim, csak érzem, hogy napközben jól jönne egy kis ápolás, szóval ilyen igények mellett remekül teljesít. DM ben a pénztár mellett keressétek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak