Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. december 6.

Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló krém testre, arcra és ajkakra, vanília és csokoládé illattal. Vegán termék.

Pajzs

2019. július 16.

Télen vettem, most fogom elhasználni az utolsó pár grammot. A kezem és az orrom is jól hidratálta a hidegben és a megfázásos időszakban. Sűrű krém, száraz részekre kitűnő. Hamar beszívódik, selymessé tette a bőröm. Én is kipróbáltam a számra, de nekem ott nem jött be, nem szerettem folyton belélegezni az illatát, meg azt a csúszós érzetet sem, ami maradt utána. Az illata csokis sütire hasonlít, amikor vettem, épp kívántam az édességet, de a mindennapokra sok lenne, bár Szerelmemnek bejött. Ő is kipróbálta hámló orra/ állra, először csípte, teljesen nem tette rendbe a bőrét, de nagyjából használt, enyhített a viszketésen. Párszor az arcomra is kentem, mikor elutaztam, és nem volt nálam arckrém, de apró pattanásokat okozott, így megmaradt hideg időre való segítségnek. A csomagolása strapabíró fém aranyos külsővel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

CzFru

2019. május 31.

Az illata èmelyítő számomra, de csak ez a kis krèm volt kèpes napokra hidratàlni az irtó szàraz bőrt a karomon, ami màskor valósággal fehèr bàrmilyen testàpoló utàn. Ràadàsul alig kell belőle. Ajàndèkba kaptam, de ha elfogy lehet újraveszem, ha lesz ilyen mèg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Gabszi

2019. május 23.

Mint az előttem szólóknak, nekem is egy impulzív vásárlás volt. Igazából ez úgy nézett ki, hogy távolsági buszon utaztam, ahol telibe kaptam 2,5 órán át a klímát és jól megfáztam, hogy ne nézzen ki szörnyen az orrom az orrfújástól, szoktam rá krémet használ, általában neogranormont, de otthon felejtettem, másikat nem szerettem volna venni és eszembe jutott h anno az Oriflame univerzális balzsama ilyenekre is jó volt, mit veszíthetek alapon megvettem ezt a krémet. Hát illatokat egyenlőre nem érzek, szóval arról sajnos nem tudok nyilatkozni, de elhiszem az előttem szólóknak, hogy jó. :D És valóbban nem kenném normális esetben az arcomra, de az extrémen kiszáradt orrommal csodát tett. Plusz pont a csomagolása és, hogy kis helyen elfér, így mindig magammal tudom vinni. Egy elég zsíros és tartalmas krém, ami inkább nagyon száraz, száraz bőrre lehet jó. Vagy a sok orrfújás után. :D (Kicsit csípett, de engem ilyenkor minden csíp, szóval emiatt nem vonok le pontot, mert a második napra már tényleg olyan szépen helyretette a bőrt, hogy nem is csípett.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

vkata96

2019. március 31.

Újabb impulzív vásárlás eredménye volt, gondoltam tartaléknak jó lesz, meg amúgy is cuki a csomagolása (igen, sokszor ennyi már elég :D). Az incit meg se néztem, csak itt, és meglepve látom hogy szép. A kezemre használom főleg, és nagyon megszerettem. Nagyon jó illata van, rendesen beszívódik de utána mégsem érzem úgy, mintha be se kentem volna vele a kezem, szóval jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

S.K

2019. március 30.

Őszintén megmondva csak a csomagolása miatt vettem le a pénztárnál. ☺ Aztán a csokis-vaníliás illat miatt vettem meg. Táskába bedobva jó lesz elv alapján. Itthon bekentem vele a kezem és nagyon finom illata van. ☺ Arcra biztos nem fogom használni, arra soknak érzem. De kézkrémnek pont jó lesz. ☺ Gyorsan beszívódik, ami jó, mert utálom ha ragacsos a kezem. Hidratálás is ok, így megy az 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 30.

FLaura20001006

2019. február 20.

Az illata fantasztikus, gyorsan beszivodik, jol apol, megeri az arat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 20.

Az illata fantasztikus, gyorsan beszivodik, jol apol, megeri az arat :)

Lory

2019. január 29.

Megadom neki az 5 csillagot,mert a vártnál sokkal jobban teljesített.
Nagyon száraz tud lenni a kezem,véresre reped télen,sokféle krémnek beletörött a bicskája.
Nem vártam túl sokat ettől a kis tégelyes cukiságtól,mégis bevált :)
Kellemes felkenni,pici zsíros réteget hagy de hamar kb. 10 perc alatt eltűnik és nagyon jól hidratál.Meg vagyok vele elégedve.
Isteni finom illata van,inkább vaníliás-sütis.
Az összetevői szépek,a termék vegán,tökéletes...nincs miért csillagot levonjak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

Megadom neki az 5 csillagot,mert a vártnál sokkal jobban teljesített.
Nem vártam túl sokat ettől a kis tégelyes cukiságtól,mégis bevált :)
Isteni finom illata van,inkább vaníliás-sütis.
Az összetevői szépek,a termék vegán,tökéletes...nincs miért csillagot levonjak.

pMichelle

2019. január 14.

Nekem télen mentetlenül cserepes a szám addig a ponting hogy néha szétreped és vérzik is. Nos ez a kis csodaszer megmentette. Sok mindent próbáltam már de erre ez a legjobb. Teljesen beszívódik, nem hagy fényes siklós vagy waxos érzetet, hagyja a szám "lélegezni" (igen ostoba kifejezés de érzetre tényleg ilyen).
Egyébként a cucc remek összetevőkkel rendelkezik, pont ezért vettem meg. Teljes arcra én nem kenném ugyanis könnyen eltömődnek a pórusaim és ebben bizony van kókusz olaj ami azért tömény.
Aztán elkezdtem szemkörnyék ápoló krémként is használni és arra is tökéletesen megfelel...sőt jobb mint sok másik drága kencefince. Testre nem próbáltam, a könnyedebb krémeket kedvelem.
Nagyon jó a formula (be is táraztam belőle még 2 darabot, mielőtt véletlenül kivonnák)
És ennyi pénzért ajándék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

És ennyi pénzért ajándék!

mautika

2019. január 14.

Táskaba dobalos krémnek vettem, ha nem itthon vagyok tokeletes arra, hogy bekenegessem vele a száraz részeket. Az illata nagyon sütis, édes meg nekem is aki amúgy mindent megvesz ami emelyito.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

vador

2018. december 18.

Szerintem csokis-műkókuszos az illata, viszont abszolút kellemes, szeretem szaglászni a kezeimet utána. Valahogy mostanában hullámzó ezeknek a fémtégelyes krémecskéknek a minősége, az előzőek hol túl folyósak, hol használhatatlanul zsírosak lettek, ez viszont pont jó, így végülis örülök, hogy adtam egy újabb esélyt a Baleának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak